IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение


    Станаха 3- класика в жанра- с рпг във веригите, след това от статична позиция т70 го гръмва 2 пъти и едно дронче вкарват вътре в танка да огледа и да се взриви и то. Според мен последното е напълно ненужно
    Това е за да ги държат постоянно в уплах, щото първият Аврамски запалиха с дрончета, а този до него духна с подвита опашка назад на мах.

    Коментар


    • Ц ц ц пак Путиния



      прегледайте Брестлитовския от 1918г. може да преписвате (даже тогава не е имало такива поражения в Русия...)

      Коментар


      • ребятки - пак Русия....



        та разкажете какво оперирате
        Last edited by satz; 05.03.2024, 12:04.

        Коментар


        • https://www.facebook.com/10001188039...54440448950253



          https://www.facebook.com/10001188039...21307589059092







          Коментар


          • Коментар




            • ГОлям страх тресе кочината

              Коментар


              • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение
                Още един корабль бегал. РуZкий Черноморски флот, най-големият ... подводен флот




                Хихи, а путлерастите да смятат 50 танка дали струват колкото коритцето
                и моста кримския затворен, защото помним е най-защитения обект на планетата Ха ха ха. плуват и си пеят, че не е риба!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

                  И един взвод да прати официално, вече е в състояние на война с Русия.
                  Като при това не знам, доколко би му помогнала прословутата т.5 на НАТО, щото в нея се казва за защита от нападение, а така макарончето (или някой от останалите празноглавци) самó напада.
                  Не ми се търси в момента, но тази точка е ако е нападната франция като територия. Отделно от това че според пак тази точка държавите помагат коя с каквото може. И може да се окаже че например андора/ или която и да е друга/ няма да изпрати войници, а ще изпрати една декларация

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    Лидерът на беларуската опозиция гостува в НС


                    А бе какаво стана с гуайдо, май му биха камшика

                    Братчеди, чета че нато не иска да изпраща войски в укропия, как смятате дали макарона ще изпрати френски войски там? Според мен едва ли би изпратил повече от една рота, но знам ли може да изпрати и 5-10000
                    И един взвод да прати официално, вече е в състояние на война с Русия.
                    Като при това не знам, доколко би му помогнала прословутата т.5 на НАТО, щото в нея се казва за защита от нападение, а така макарончето (или някой от останалите празноглавци) самó напада.

                    Коментар


                    • "Пора им домой": Совбез и разведка назвали все утверждённые к присоединению области Украины

                      Совбез и разведка: в РФ вернутся Одесса, Харьков, Херсон и Киев с Сумами

                      22.02.2024 11:25
                      Мир

                      У России появится "защитный кордон" для нейтрализации украинских угроз российской территории. Об этом заявили профессиональные разведчики, заместитель главы Совбеза, и подтвердили военные специалисты Запада.

                      Каквото остане ще си го делнат по приятелски румъните и поляните

                      Коментар




                      • Станаха 3- класика в жанра- с рпг във веригите, след това от статична позиция т70 го гръмва 2 пъти и едно дронче вкарват вътре в танка да огледа и да се взриви и то. Според мен последното е напълно ненужно

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          Без хлопка из Китая не хватает пороха. Европа не справляется с производством снарядов для Украины
                          По словам Жан-Поля Мольни из Института международных и стратегических отношений (IRIS), в Европе очень мало изготовителей пороха.

                          Мольни отмечает, что правительства многих стран сейчас работают над переносом производства из-за границы.

                          Комиссар Европейского Союза по внутреннему рынку Тьерри Бретон считает основной проблемой недостаток сырья для производства пороха в ЕС.

                          "Для этого необходим определенный тип хлопка, который в основном поставляется из Китая. Поставки этого хлопка из Китая были прекращены несколько месяцев назад, как бы случайно", - отмечает Бретон.
                          https://strana.today/news/459313-bez...snarjadov.html

                          Za последното мисля че торбалан писа преди 2-3 дни
                          Да.
                          За това се заговори още преди няколко месеца, но се ослушвах да разбера, колко е истина.
                          Истина е.

                          Интересно е накъде е пренасочил Китай износа на този "барутен памук"?

                          Коментар




                          • Станаха 3

                            Коментар


                            • Лидерът на беларуската опозиция гостува в НС


                              А бе какаво стана с гуайдо, май му биха камшика

                              Братчеди, чета че нато не иска да изпраща войски в укропия, как смятате дали макарона ще изпрати френски войски там? Според мен едва ли би изпратил повече от една рота, но знам ли може да изпрати и 5-10000
                              Last edited by v_tin; 05.03.2024, 09:49.

                              Коментар


                              • Сержант ВСУ просит не передавать их на обмен
                                Вчера, 08:25 • Опубл.: Apolitikus • Просм.: 11488 • Комм.: 26 • Видео+86

                                Геннадий Герасименко - сержант роты из 198 батальона 111 бригады ТРО ВСУ спас жизни своих бойцов сдавшись в плен. Просит не подавать их имена в списки на обмен. Большая ответственность и решительность старшины заслуживает уважения! Абсолютно мудрое решение

                                Первоисточник публикации: https://politikus.info/video/159601-...-na-obmen.html
                                Politikus.info



                                Без хлопка из Китая не хватает пороха. Европа не справляется с производством снарядов для Украины
                                По словам Жан-Поля Мольни из Института международных и стратегических отношений (IRIS), в Европе очень мало изготовителей пороха.

                                Мольни отмечает, что правительства многих стран сейчас работают над переносом производства из-за границы.

                                Комиссар Европейского Союза по внутреннему рынку Тьерри Бретон считает основной проблемой недостаток сырья для производства пороха в ЕС.

                                "Для этого необходим определенный тип хлопка, который в основном поставляется из Китая. Поставки этого хлопка из Китая были прекращены несколько месяцев назад, как бы случайно", - отмечает Бретон.
                                https://strana.today/news/459313-bez...snarjadov.html

                                Za последното мисля че торбалан писа преди 2-3 дни
                                Last edited by v_tin; 05.03.2024, 09:27.

                                Коментар

                                Working...
                                X