IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    fon, какъв растеж те гони теб, всички тези страни които се карат помежду си в момента вървят надолу с бързи темпове, направо бягат. Точно както ти казва той е, гледа се какво се случва с населението им - увеличава ли се ? Ако статистиките са верни то тези държави би трябвало да са с отрицателен ръст на икономиката и на всичко, такова чудо няма - икономиката да расте, а населението да намалява.
    Сега, ти него не го учи. Подават му фантастика, радва се, и толкоз.

    Коментар



    • Говорят си двама московчани:
      - Сергей Иванич, къде служи твоят син?
      - Не знам точно, Матвеич, някъде на изток, близо до Вашингтон.
      - Как така близо до Вашингтон, Иванич, това е в Америка.
      - Ами той ми писа, че от тяхното поделение до Вашингтон било 20 минути...
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • fon, какъв растеж те гони теб, всички тези страни които се карат помежду си в момента вървят надолу с бързи темпове, направо бягат. Точно както ти казва той е, гледа се какво се случва с населението им - увеличава ли се ? Ако статистиките са верни то тези държави би трябвало да са с отрицателен ръст на икономиката и на всичко, такова чудо няма - икономиката да расте, а населението да намалява.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

          Ти знаеш ли изобщо какво е "растеж" и какво е "стандарт'? То това не е като оная работа с цимента.
          Халюцинираш, дАрагой. Ако ти и да носиш цимент, ТОВА е твой проблем. Пък и за какъв растеж хортуваш, когато от 50 млн, Украйна е паднала под 33?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

            Я кажи Тръмп що подкрепя тираджиите?
            Не знам що ги подкрепя. То и аз не съм против тях.
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Кмета, ти как мислиш защо Тръмп подкрепя протестиращите в Канада и аз го мярнах някъде имал интервю в което ги подкрепя.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Нагоре, нагоре - колко да е нагоре, те инфлация си нямат, нале.
                Ти знаеш ли изобщо какво е "растеж" и какво е "стандарт'? То това не е като оная работа с цимента.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

                  За 4-то тримесечие 5.9% растеж. В кочината ще си умрат от яд да гледат как икономиката на Украйна не се разпада, а върви нагоре.
                  https://www.bloomberg.com/news/artic...gh-on-recovery

                  Стандарта на украинците и колхозниците вече е един и същ.
                  https://www.numbeo.com/cost-of-livin...untry2=Ukraine

                  Срещу загубата на транспортиран газ Украйна получи безмитна търговия и интеграция с ЕС
                  https://voxukraine.org/en/away-from-...ion-agreement/
                  Нагоре, нагоре - колко да е нагоре, те инфлация си нямат, нале.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение
                    Война няма да има. Украйна е на път сама да се разпадне! Съвсем скоро щр затънат в дългове и ще викат да ги спасяват ЕБВР, Светоната банка и МВФ. Ще ги разпродадат, като парчета от торта
                    За 4-то тримесечие 5.9% растеж. В кочината ще си умрат от яд да гледат как икономиката на Украйна не се разпада, а върви нагоре.
                    https://www.bloomberg.com/news/artic...gh-on-recovery

                    Стандарта на украинците и колхозниците вече е един и същ.
                    https://www.numbeo.com/cost-of-livin...untry2=Ukraine

                    Срещу загубата на транспортиран газ Украйна получи безмитна търговия и интеграция с ЕС
                    https://voxukraine.org/en/away-from-...ion-agreement/
                    Last edited by fon; 08.02.2022, 23:28.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп

                      То и бояришника е северно-нигърска разработка ама по-нова.
                      Пазят си я за техните си същества.
                      Я кажи Тръмп що подкрепя тираджиите?
                      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Пропуснал съм. Какво е станало?
                        Ми затвориха 4млн. китайци под карантина. Пък си мислиш, че някой ще посмее, да им се опре на официалната политика.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          В другия форум пишат че са стоварени 150 човека наглосакси близо до границата с донбас
                          Ваксани ли са и с колко бъстери са? Да не стане,че против конвецията се изпозва био оръжие.
                          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Ха ха ха ха и кой ще е тоя бунак да ги купи
                            Китайците само това чакат! Или си мислиш, че Африка е по-качествена стока?!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Ако официален Киев си овладее държавата и НЕ допусне провокации, ВКЛЮЧИТЕЛНО ОТ "ПРИЯТЕЛИ" ПО НАТО в Донбас и Луганск, наистина, няма да има. Ако ли не, лошо. МНОГО лошо.
                              В другия форум пишат че са стоварени 150 човека наглосакси близо до границата с донбас

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                                Ти луд ли си? Видя ли, какво се случва, заради един болен от Коронавирус, в Китай?
                                Пропуснал съм. Какво е станало?

                                Коментар

                                Working...
                                X