IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

    Ще си сложат тяхно правителство, това е целта, още един лукашенко
    Не мисля, че това е възможно на този етап. Предстои вероятно политическо договаряне със Запада и САЩ.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение

      Напредват доста бързо, предвид на голямата територия и сили, които им противостоят, но не ми е много ясно какво точно целят.

      Лично аз си мислех, че ще се мине без война, а след признаването на ЛНР и ДНР от Путин , че може и да вкарат армията в тях, с цел да ги задържат.

      Днес обаче последва пълномащабен удар, като реално почти цялата украинска военна инфраструктура - летища, пристанища, складове, щабове и бази е унищожена или повредена. Или поне така се твърди.
      Ще си сложат тяхно правителство, това е целта, още един лукашенко

      Коментар


      • "Всички се събрахме днес рано в редакцията. Ние сме в скръб.
        Страната ни по заповед на президента Путин започна война с Украйна. И няма кой да спре войната. Следователно, заедно със скръбта, ние и аз изпитваме срам.
        В ръцете на главнокомандващия, като ключодържател от скъпа кола, е ядрения бутон“. Следващата стъпка е ядрен залп? Не мога да тълкувам по друг начин думите на Владимир Путин за оръжието за отмъщение.
        Но ние ще публикуваме този брой на Новая газета на два езика - украински и руски. Защото ние не признаваме Украйна за враг, а украинския език за език на врага. И никога няма да си го признаем.
        И последното. Само антивоенното движение на руснаците може да спаси живота на тази планета."

        Дмитрий Муратов,
        главен редактор на "Новая газета",
        Носител на Нобелова награда за мир "


        https://novayagazeta.ru/articles/202...a-protiv-voiny

        Коментар


        • Йори,

          Само дето това са украински Т-64БВ, които руснаците са унищожили.
          Last edited by Flanker; 24.02.2022, 19:48.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

            Има клипове с руснаците в Херсон. Не е баш в центъра, но в реалните предели на града. Интригата тук е дали Киев ще падне тази нощ или ще задържат настъплението, за да не рискуват прекалено.
            Напредват доста бързо, предвид на голямата територия и сили, които им противостоят, но не ми е много ясно какво точно целят.

            Лично аз си мислех, че ще се мине без война, а след признаването на ЛНР и ДНР от Путин , че може и да вкарат армията в тях, с цел да ги задържат.

            Днес обаче последва пълномащабен удар, като реално почти цялата украинска военна инфраструктура - летища, пристанища, складове, щабове и бази е унищожена или повредена. Или поне така се твърди.

            Коментар


            • Хем руската централна банка интервира масивно на пазара ,тоалетна хартия с марка "рубла" се разменя за 88 за 1 долар (-13% за деня) Скоро ще им направят 100 рула пакет за 1$ .Руската борса могат да си я спират,но рублата се сетва от Wl Stt и ще цепнат гъзовете,така както разцепиха и турските гъзове,само че тук ще е много,много по-грубо .Направо ще е варварски грубо според мен
              Last edited by petrg5s; 24.02.2022, 19:43.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Направи деснат с хеликоптери там. Да видим дали ще удържат периметъра. Чудя се как не са дошли с такове и бронирани машини да ги оптакат.


                Предполагам, това е големият минус да водиш война на твоя територия. За да изкараш група неканени от летище, може да се наложи да си унищожиш собствената инфрастуктура

                Коментар


                • Мисля, че става дума за района Херсон на юг от града. Руснаците са стигнали почти без бой до Днепър и сега там вече часове наред се води люта битка в покрайнините на града.

                  Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                  Разбита украинска колона в Херсон - твърди се, че руската армия е влязла там, което не е ясно доколко е вярно.

                  Коментар


                  •  

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                      Разбита украинска колона в Херсон - твърди се, че руската армия е влязла там, което не е ясно доколко е вярно.
                      Има клипове с руснаците в Херсон. Не е баш в центъра, но в реалните предели на града. Интригата тук е дали Киев ще падне тази нощ или ще задържат настъплението, за да не рискуват прекалено.

                      ....

                      Бая кефеше как тука българомразите обясняваха как украинците са готови да се бият. Може накрая сами да са го повярвали даже.

                      Коментар


                      • Разбита украинска колона в Херсон - твърди се, че руската армия е влязла там, което не е ясно доколко е вярно.

                         

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG
                          Е, комплексираното московско лилипутче /и локалните му български гъзолизци/ са ясни..... но на мен по-интересна ми е сръбската позиция! Утре трябва да излязат с решение дали подкрепят санкциите с/у рашка или не, което ясно ще покаже позицията им.
                          Вучич: Ще осъдя Русия, когато Зеленски осъди агресията на НАТО срещу Сърбия
                          това достатъчно ясно ли е?
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Направиха деснат с хеликоптери там. Да видим дали ще удържат периметъра. Чудя се как не са дошли с такове и бронирани машини да ги опткат.

                            Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                            За 12 часа са на прага на столицата вече. Жилави хора са домакините. Ако гостите бяха тръгнали към нас, след час и половина щяха да са жълтите павета
                            Last edited by Money; 24.02.2022, 19:42.

                            Коментар


                            • Метрото в Харков се ползва като бомбоубежище.

                               

                              Коментар


                              • Ах малката лъжлива гад, щял само донбас да прибере ужким, а всъщност на жътва е тръгнал
                                Руската инвазия изстреля цената на пшеницата до невиждано равнище на европейския пазар - 344 евро за тон на борсата "Юронекст"

                                Коментар

                                Working...
                                X