IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

    Много добре знаем защо, щото имаме не политици а продажни плужеци.
    Това може да е причината за България. Но за основната причина може би има връзка с разпада на Югославия и многото избити от сърбите хора?
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      Не знам защо са го направили ,но това определено ме притеснява. Не трябва да се признава прекрояване на граници по този начин. Днес, в Украйна ,преди в Косово, а утре не дай Боже в БГ.
      Много добре знаем защо, щото имаме не политици а продажни плужеци.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        румънещи са същия франкенщайн като Югославия.
        Орбан вече си брои трансилвания за Унгарски и брои 15 млн унгарци
        https://www.dw.com/bg/%D1%83%D0%BD%D...8F/av-54977993

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

          Притесненията ти не са съвсем без основание. Ма кажи ми гъбке умна защо тогава признахме Косово ?
          След като съседите ни основателно не искат.

          Не знам защо са го направили ,но това определено ме притеснява. Не трябва да се признава прекрояване на граници по този начин. Днес, в Украйна ,преди в Косово, а утре не дай Боже в БГ.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            Ако границите не се зачитат утре цяла Европа може да бъде прекроена.
            Е тука не си съвсем прав.
            За американските либерасти дето са сега на власт цялата им южна граница е расистка, разбирай излишна.
            Нали уж по тях се водим...

            Е, естествено украинската на другия край на света е свещена.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

              Притесненията ти не са съвсем без основание. Ма кажи ми гъбке умна защо тогава признахме Косово ?
              След като съседите ни основателно не искат.

              румънещи са същия франкенщайн като Югославия.
              Орбан вече си брои трансилвания за Унгарски и брои 15 млн унгарци
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Знаеш ли какво ме притеснява при това мислене ?! Страхувам се ,че ако това се признае като мярка за поведение, то и България ще има проблем. У нас има не една или две области където живеят хора с турско самосъзнание говорещи на турски език и ако вземат и те да поискат да се отделят от РБ не знам какво ще се случи и каква територия ще загубим. По-добре да не се допускат такива прецеденти.
                Притесненията ти не са съвсем без основание. Ма кажи ми гъбке умна защо тогава признахме Косово ?
                След като съседите ни основателно не искат.

                Кипър, Гърция, Румъния, Словакия и Испания още не са признали най-младата държава в Европа заради притеснения за собствените си граници

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                  Знаеш ли какво ме притеснява при това мислене ?! Страхувам се ,че ако това се признае като мярка за поведение, то и България ще има проблем. У нас има не една или две области където живеят хора с турско самосъзнание говорещи на турски език и ако вземат и те да поискат да се отделят от РБ не знам какво ще се случи и каква територия ще загубим. По-добре да не се допускат такива прецеденти.
                  Ако границите не се зачитат утре цяла Европа може да бъде прекроена.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                    Я дай списък по ДЪЛГ на глава овца
                    Каква е средната сума на имуществото на Французите?

                    2018 г. средната сума на имуществото на френските домакинства,
                    (след като е извадена сумата на техните частни и професионални заеми)
                    е 239 900 евро.

                    Quel est le montant moyen du patrimoine des Français ?
                    Début 2018, le patrimoine net moyen des ménages,
                    c'est‑à‑dire déduction faite de leurs emprunts privés ou professionnels,
                    s'élève à 239 900 euros (figure 1).

                    https://www.insee.fr/fr/statistiques...mmaire=5371304

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                      Така е, бяха в Украйна, без автономия.
                      Обаче моята сила в Географията е Геополитика и Геостратегията. В този аспект, две неща, които западняците добре знаят, но се правят на улави. В дветефобласти населението е с чисто руско самосъзнание. А такива, които говорят само руски има немалко и в Харков, Мариупул и Одеса.
                      Второ, как на хора с руско самосъзнание, не се признава автономия в Донецк, Луганск и Приднестровието, а на хора с албанско такова, се призна независимо Косово?
                      Харесах. Вярно казваш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                        Така е, бяха в Украйна, без автономия.
                        Обаче моята сила в Географията е Геополитика и Геостратегията. В този аспект, две неща, които западняците добре знаят, но се правят на улави. В дветефобласти населението е с чисто руско самосъзнание. А такива, които говорят само руски има немалко и в Харков, Мариупул и Одеса.
                        Второ, как на хора с руско самосъзнание, не се признава автономия в Донецк, Луганск и Приднестровието, а на хора с албанско такова, се призна независимо Косово?
                        Знаеш ли какво ме притеснява при това мислене ?! Страхувам се ,че ако това се признае като мярка за поведение, то и България ще има проблем. У нас има не една или две области където живеят хора с турско самосъзнание говорещи на турски език и ако вземат и те да поискат да се отделят от РБ не знам какво ще се случи и каква територия ще загубим. По-добре да не се допускат такива прецеденти.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                          Аз пък се чудя какъв българин може да си като искаш чужди войски на наша територия ? разбирам да си американец или женен за американка ...ама ако си Българин не ти разбирам мотивите ?

                          България трябва да е неутрална и независима държава и да си търгува със всички като си търси собствената изгода...
                          Искам съюзнически войски в България, защото ако си въобразяваме ,че с неутралитет може да се опазим от световните хулигани ще сме най-глупавите хора на света ! Да търгуваме никой не ни пречи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            Тия ги разправяй в селската кръчма Тук глупости не минават
                            .
                            Список стран по ВВП (ППС) на душу населения
                            Държава 2020 2021
                            1 Люксембург 117984 126569
                            8 США 63358 69375
                            21 Канада 48759 53089
                            23 Франция 46325 50876
                            37 Испания 38443 42074
                            39 Польша 34165 37323
                            51 Россия 28053 28431
                            56 Болгария 23721 25847
                            70 Китай 17104 19090
                            https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1...BD%D0%B8%D1%8F
                            Я дай списък по ДЪЛГ на глава овца
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                              След като свали Полския сега качи Руския до реалния. И после виж дали съотношението Руски / Полски в реалността е 50 % или по скоро 30 % !
                              Щото аз чета че за 2021 руското БВП е към 1,65 трилиона долара и ако е така си излъгал с има няма 20-30 процента.
                              Ма то ти е навик !
                              Пък ако гледаме по ППС картината ще е тотално друга и то в пъти .....
                              Тия ги разправяй в селската кръчма Тук глупости не минават

                              Миниатюрната Полша има БВП (ППС) / жител 37 323 евро
                              Великанът с глинените крака Русия има БВП (ППС) / жител 28 431 евро
                              .
                              БВП (ППС) на глава от населението
                              Държава 2020 2021
                              39 Польша 34165 37323
                              51 Россия 28053 28431
                              https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1...BD%D0%B8%D1%8F
                              Last edited by barbaron; 31.01.2022, 16:45.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                                Ехааа, значи могат да ни казват какви бази и оръжия да има на наша територия ?! Ама, вярно ли ? За какви се мислят тези световни хулигани ,че да се разпореждат какво да става в суверенна България ? А, теб пък как не те е срам да го напишеш не разбирам ? Имаш само едно извинение ако си руснак или си женен за рускиня защото жената се слуша винаги хахаха
                                Аз пък се чудя какъв българин може да си като искаш чужди войски на наша територия ? разбирам да си американец или женен за американка ...ама ако си Българин не ти разбирам мотивите ?

                                България трябва да е неутрална и независима държава и да си търгува със всички като си търси собствената изгода...
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X