IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
    Колкото и да не харесвам тъпата мутра от банкя, започвам да си мисля че изборите бяха фалшифицирани и ни натресоха продажника и родоостъпника киро харварда. Ще видим в какъв курс ще поеме България и ако не да го сваляме и него докато не ни вкара в някоя тежка война. Нямаме нужда от такива ястреби продажни марионетки
    Хм, че то нищо не зависи от министър-председателя. Следващия пак ще го спуснат от американското посолство и ще бъде поредната марионетка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от baba_meca Разгледай мнение
      А къде мога да си купя нафта на 1,80-2 лева? На мен руски, американски, германски хартии, не ми трябват, но гориво ми трябва.
      На много места. Русия е едното. Ама сега не може, защото Путин забрани. Или май друг беше, дето ги забрани; наедно с руската телевизия. Нищо, важното е, че имаш за минпред канадец, учил в Харвард. Изобщо това, че искаш евтино гориво ми мирише на русофилия. Така се почва, а накрая и Трети март ще почнеш да отбелязваш и да пускаш на чавето "Маша и мечокът".

      Коментар


      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

        А с Козлодуй какво ще правим, ядрено гориво ???!
        Оня ден кацна един Ил-76 в Братислава с такова за тамошната АЕЦ.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
          Колкото и да не харесвам тъпата мутра от банкя, започвам да си мисля че изборите бяха фалшифицирани и ни натресоха продажника и родоостъпника киро харварда. Ще видим в какъв курс ще поеме България и ако не да го сваляме и него докато не ни вкара в някоя тежка война. Нямаме нужда от такива ястреби продажни марионетки
          КУРса е ясен. Киро ако изкара пълен мандат ще КУРОлира България с най изостаналите държави в света.

          Коментар


          • Бойко поне беше хитър и се правеше умело на глупак и мн мн не се буташе между шамарите. А тоя киро харварда нали щеше да бори корупция да лови мутри... а освен слугинаж друго не прави. Целта му е да вкарв македония в ЕС за наша сметка като продаде националният ни интерес, може би се стреми да ни направи и площадка за война или да докарат ядрените оръжия от турция тук. Харварда се насра за 70 дни нищо не изпълни от обещанията си за справяне с корупцията. Добър е само в слугинажа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
              Към въпроса ми ще допълня, че 60-70% от горивата на българския пазар се осигуряват от Нефтохима, респективно Лукойл Бг
              А с Козлодуй какво ще правим, ядрено гориво ???!

              Коментар


              • Колкото и да не харесвам тъпата мутра от банкя, започвам да си мисля че изборите бяха фалшифицирани и ни натресоха продажника и родоостъпника киро харварда. Ще видим в какъв курс ще поеме България и ако не да го сваляме и него докато не ни вкара в някоя тежка война. Нямаме нужда от такива ястреби продажни марионетки

                Коментар


                • А къде мога да си купя нафта на 1,80-2 лева? На мен руски, американски, германски хартии, не ми трябват, но гориво ми трябва.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                    Къде мога да купя руски акции, IB?
                    Не са ли ги ограничили?
                    Бих спекулирал с дребна сума
                    Провери по кофите за боклук

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                      Няма с какво да се компенсира един внезапен дефицит.
                      С вяра в светлото евроатлантическо бъдеще?

                      Иначе съвсем сериозно - неслучайно русофобите в другите теми пишат за тъпите Ганьовци. Мразят българите и им е кеф да ни е гадно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                        Към въпроса ми ще допълня, че 60-70% от горивата на българския пазар се осигуряват от Нефтохима, респективно Лукойл Бг
                        Нищо не е подсигурено в България. Нямаме почти никави запаси с изключение на тези които са за армията. Ако утре дойде петролна криза или спре вноса от Русия горивата по бензиностанциите ще свършат за няколко дена.

                        Няма с какво да се компенсира един внезапен дефицит. Имаме малко внос от Румъния. И ОМВ до колкото знам внасят някакви горива от рафинериите в западна Европа. Всичко друго идва от Русия и се разпределя през различни посредници и по малки рафинерии и складове из страната.
                        Last edited by alphaomega; 02.03.2022, 22:06.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                          Къде мога да купя руски акции, IB?
                          Не са ли ги ограничили?
                          Бих спекулирал с дребна сума
                          RSX става с опции в парите. Иначе повечето са забранени за покупка. Евраз ставаше в Лондон днес.

                          През IB ги търгувам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sando1 Разгледай мнение

                            Ти купи ли?
                            Той не можа да продаде.
                            Ооо-оххх колко ми е кефффф!

                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Към въпроса ми ще допълня, че 60-70% от горивата на българския пазар се осигуряват от Нефтохима, респективно Лукойл Бг

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                Който в момента не е купил поне някаква малка позиция руски акции е буквално идиот. Не мога да си представя, че тук има някой, който сериозно се занимава с борсата и не го е направил.
                                Къде мога да купя руски акции, IB?
                                Не са ли ги ограничили?
                                Бих спекулирал с дребна сума

                                Коментар

                                Working...
                                X