IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
    Grigor Lilov

    1 ч ·
    СЕНЗАЦИОННО:
    УТРЕ РУСИЯ И УКРАЙНА ПОДПИСВАТ:
    СРАЖЕНИЯТА СПИРАТ!?
    .
    Русия неофициално е сондирала по дипломатически канали на най-високи равнища Запада, че е готова да обсъди прекратяване на огъня с Украйна на предстоящата среща в четвъртък, посочиха моите източници и от двете страни на барикадата.
    .
    Тези дипломатически усилия тя разчита да бъдат подкрепени от Съединените щати въпреки продължаващата война.
    _________________________________________
    Въпросът е дали това ще е безусловно и незабавно прекратяване на огъня или ще има капани и искания. Засега Кремъл мълчи какво точно ще предложи и какво евентуално би поискал.
    ________________________________________
    .
    Същевременно тази нощ започна масивен и разрушителен щурм на руските агресори, руските ракетни войски и авиацията по цялата фронтова линия, вкл. и срещу големите украински градове - столицата Киев, Харков и др.
    До обяд на следващия ден има достатъчно време, за да се завоюват евентуално някои позиции, които да се търгуват в преговорите.
    .
    СИМВОЛЪТ
    .
    Срещата изненадващо за мен е насрочена и ще се проведе в резиденцията на Лукашенко в Беловежката гора.
    Мястото е символно историческо: там се разпадна Съветския съюз.
    Съветският, европейският...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

      Докато я има Русия злото няма да изчезне. Това са изроди, които живеят за да се бият. Там всяка сватба завършва с бой. Това нормални хора ли са?
      Тежко дефектен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
        Колкото и да не ми се иска да го кажа, тази война трябва да приключи възможно най бързо със смазваща победа над Украйна. По този начин би се избегнал по голям конфликт в Европа. Но да се надяваме че Зеленски не е марионетка и ще обявят някакво примирие изгодно и за Украйна. Да знаем че Украйна, Беларус, Казахстан и др бивши републики са към Русия. Да се очертаят сферите на влияние и да сме до там. Тези провокации са опасни за континента. САЩ са си добре ама ако се гърми ще се гърми при нас, Полша Румъния и балтииските страни. А дали НАТО ще ни защити с цялата си военна мощ? Май само на хартия и тук таме няколко войника....
        Докато я има Русия злото няма да изчезне. Това са изроди, които живеят за да се бият. Там всяка сватба завършва с бой. Това нормални хора ли са?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

          Е точно ти, дето си заслепен от евтЕната путинофилска пропагандна мъгла, да ме питаш, къде ми е заврена главата...? По принцип, обичам да си завирам главата, между женски крака..
          Между крака - възможно, ама там се клатят едни дисаги та, не знам, не знам...

          Коментар


          • Grigor Lilov

            1 ч ·
            СЕНЗАЦИОННО:
            УТРЕ РУСИЯ И УКРАЙНА ПОДПИСВАТ:
            СРАЖЕНИЯТА СПИРАТ!?
            .
            Русия неофициално е сондирала по дипломатически канали на най-високи равнища Запада, че е готова да обсъди прекратяване на огъня с Украйна на предстоящата среща в четвъртък, посочиха моите източници и от двете страни на барикадата.
            .
            Тези дипломатически усилия тя разчита да бъдат подкрепени от Съединените щати въпреки продължаващата война.
            _________________________________________
            Въпросът е дали това ще е безусловно и незабавно прекратяване на огъня или ще има капани и искания. Засега Кремъл мълчи какво точно ще предложи и какво евентуално би поискал.
            ________________________________________
            .
            Същевременно тази нощ започна масивен и разрушителен щурм на руските агресори, руските ракетни войски и авиацията по цялата фронтова линия, вкл. и срещу големите украински градове - столицата Киев, Харков и др.
            До обяд на следващия ден има достатъчно време, за да се завоюват евентуално някои позиции, които да се търгуват в преговорите.
            .
            СИМВОЛЪТ
            .
            Срещата изненадващо за мен е насрочена и ще се проведе в резиденцията на Лукашенко в Беловежката гора.
            Мястото е символно историческо: там се разпадна Съветския съюз.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

              Отчита се къде? В Азия, Африка и Южна Америка човешкият живот нищо не значи. Западняците сме по чувтсвителни уж само защото войната чука на вратата ни. А войната в Ирак,Сирия бяхме ли чувствителни за мирното население? Майната им на сатрапите, но умряха много невини. Войната в Йемен е най-пресният пример за лицемерието. СА и коалицията бомби и цивилни но никой не налага и санкция на саудитците за въздушните удари. Това е проблема Запада и в частност САЩ се насраха от войни и сега когато друг я води за своята сигурност става проблем. Проблема е че насъскаха олигархично мутренското управление на Украйна в провокации. Не може в 21 век е ЕВРОПА НАЦИСТИ и ФАШИСТИ да са в парламента. Не може формирование с нацистки символи да убива невини хора. Тези ли ще ги приемат в ЕС и НАТО?
              Всичко може. Ей нА, направиха го. Нарочно, за да разпалят войната. И тъпите еврогейци, абсолютно безкритично, се водят по чужди акъли. И после, ще има (пак, както с мигрантите) "- Ама какво става?!?.
              А става това че, глупаците ги използват.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                Викаш разбеснял се е ?! Главата къде си я завирате вие бре .... ма мислете малко !
                Е точно ти, дето си заслепен от евтЕната путинофилска пропагандна мъгла, да ме питаш, къде ми е заврена главата...? По принцип, обичам да си завирам главата, между женски крака..

                Коментар


                • Колкото и да не ми се иска да го кажа, тази война трябва да приключи възможно най бързо със смазваща победа над Украйна. По този начин би се избегнал по голям конфликт в Европа. Но да се надяваме че Зеленски не е марионетка и ще обявят някакво примирие изгодно и за Украйна. Да знаем че Украйна, Беларус, Казахстан и др бивши републики са към Русия. Да се очертаят сферите на влияние и да сме до там. Тези провокации са опасни за континента. САЩ са си добре ама ако се гърми ще се гърми при нас, Полша Румъния и балтииските страни. А дали НАТО ще ни защити с цялата си военна мощ? Май само на хартия и тук таме няколко войника....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Как не разбра ,че парите в момента за Русия нямат значение ? Ти сляп ли си ? Тя е опряна до стената е положението е или ,или . Тя в момента загуби и продължава да губи много ама много пари !!!
                    Абе сляп, засега, благодаря на Бога не съм! Късоглед съм, да, ама чак сляп, не съм все още! Руската федерация не е опряна до стената към настоящия момент! Аман от опорки! . А за изолацията в която изпадна Руската федерация, считано след 24.02.2022г., следва да търсят основната вина и причини, в действията на твоят любимец...Води Русия към пропаст! Да, бавна, засега не толкова ясно видима, но към пропаст...Щом тръгна и с ядрено оръжие да заплашва и изнудва Украйна, чиито въоръжени сили изпитват остър недостиг на съвременни системи тежко въоръжение, не знам, какво да кажа..
                    Сега, знам, че ще ме контрираш, че тия запрахи с ядреното оръжие, се били отнасяли по-скоро до САЩ и НАТО, като цяло, ала все пак....Ясно е, че чисто военно, Въоръжените сили на Руската федерация ще постигнат успех в изваждането от строя, неутрализирането на въоръжените сили на Украйна..АЛа после, какво прави?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

                      Имам предвид, че и Путин със сигурност се съобразява с това да не се допускат, доколкото е възможно жертви сред цивилното население на противника! Не знам, какво не ти е ясно в написаното от мен...
                      Викаш разбеснял се е ?! Главата къде си я завирате вие бре .... ма мислете малко !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                        Отчита се къде? В Азия, Африка и Южна Америка човешкият живот нищо не значи. Западняците сме по чувтсвителни уж само защото войната чука на вратата ни. А войната в Ирак,Сирия бяхме ли чувствителни за мирното население? Майната им на сатрапите, но умряха много невини. Войната в Йемен е най-пресният пример за лицемерието. СА и коалицията бомби и цивилни но никой не налага и санкция на саудитците за въздушните удари. Това е проблема Запада и в частност САЩ се насраха от войни и сега когато друг я води за своята сигурност става проблем. Проблема е че насъскаха олигархично мутренското управление на Украйна в провокации. Не може в 21 век е ЕВРОПА НАЦИСТИ и ФАШИСТИ да са в парламента. Не може формирование с нацистки символи да убива невини хора. Тези ли ще ги приемат в ЕС и НАТО?
                        Имам предвид, че и Путин със сигурност се съобразява с това да не се допускат, доколкото е възможно жертви сред цивилното население на противника! Не знам, какво не ти е ясно в написаното от мен...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

                          Аз не съм наивен човек....Не знам си останал с такива впечатления...Разбесняването на Путин е повече от очевидно, но просто времената не са онези преди 80 години и днешните хора сме по-чувствителни към жертвите сред цивилното население при война. Това се отчита от Путин...Не, че е хуманист, ала се отчита....
                          Отчита се къде? В Азия, Африка и Южна Америка човешкият живот нищо не значи. Западняците сме по чувтсвителни уж само защото войната чука на вратата ни. А войната в Ирак,Сирия бяхме ли чувствителни за мирното население? Майната им на сатрапите, но умряха много невини. Войната в Йемен е най-пресният пример за лицемерието. СА и коалицията бомби и цивилни но никой не налага и санкция на саудитците за въздушните удари. Това е проблема Запада и в частност САЩ се насраха от войни и сега когато друг я води за своята сигурност става проблем. Проблема е че насъскаха олигархично мутренското управление на Украйна в провокации. Не може в 21 век е ЕВРОПА НАЦИСТИ и ФАШИСТИ да са в парламента. Не може формирование с нацистки символи да убива невини хора. Тези ли ще ги приемат в ЕС и НАТО?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                            Русия е признала за 500 жертви, значи 5000 си е повече от реално.
                            https://www.youtube.com/watch?v=EOQks76cBAQ

                            Ега ти армията. Някакви 18 годишни деца, които не знаят къде са, къде са тръгнали и за какво са тръгнали.
                            Не, 5000/ПЕТ ХИЛЯДИ/ жертви, ако под жертви имаш предвид убити военнослужещи от състава на съединенията и частите на Въоръжените сили на Руската федерация, пряко ангажирани с изпълнението на военната кампания срещу Украйна е завишена и в този смисъл нереална цифра! Виж, ако под жертви, визираш общ брой на убити и ранени, т.е. извадени от строя военнослужещи, то тогава да съгласен съм, по-реално е...Реалистичната цифра на убити до момента руски военнослужещи е някъде около 3000 максимум..като във всяка война и двете страни масирано заливат с пропаганда и преувеличават бойните загуби на противника, респективно занижават собствените бойни загуби....Това е аксиоматична истина! Все още сме в ранния стадий на войната...Тепърва предстоят по-сериозни боеве в градски условия...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

                              А нали се досещаш, че за да смели за 3 /ТРИ/ дни Украйна с масирана въздушна операция, така щото да се сломи вяка воля за съпротива, при която обаче да не стига до това да се прави "бомбен килим", в стил "Втора световна война", е необходимо Путин да употреби огромно количество високоточно оръжие? А това оръжие, било то крилати ракети, управляеми ракети въздух-земя,ракети изстрелавани от ОТРК, управляеми ракети, изстрелвани от крупнокалибрени РСЗО, управляеми артилерийски снаряди за цевната артилерия /какъвто е 152 мм снаряд "Краснополь", например/, струват много пари в зелено? Дори за Руската федерация, която иначе изцяло сама си произвежда компонентите за високоточните боеприпаси и оръжия, не е рентабилно да ги изразходва масово, защото е баснословно скъпо..Най-малкото защото поради високата цена на това въоръжение, възстановяването на запасите, струва много средства..А да накриеш с масирани нальоти с неуправляеми авиационни бомби, с неуправляеми снаряди за РСЗО, с цевна артилерия повсеместно големите агломерации, където са концентрирани ВСУ и Териториалната отбрана на Украйна, носи огромни репутационни вреди за всеки агресор...Все пак не сме в 1939г. или 1944-1945г., а сме в 2022г.. ОПира до кинти..До много кинти! ОГРОООМНИ КИНТИ! .Военна икономика му се вика...
                              Как не разбра ,че парите в момента за Русия нямат значение ? Ти сляп ли си ? Тя е опряна до стената е положението е или ,или . Тя в момента загуби и продължава да губи много ама много пари !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

                                Да се цитират опорките на този меко казано манипулатор Иво Христов, не е меродавно...Знаем ги неговите пространни анализи....
                                Ако слушаш руските телевизии там всички говорят за операция в Украйна и забележи война с Нато!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X