IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За седмица война са загинали повече руснаци, отколкото за 5 години в Афганистан

    Коментар


    • Добър портрет на лилипутин, -
      ;- https://www.youtube.com/watch?v=yyDOFf8hgWU
      Last edited by inta53; 03.03.2022, 11:08.

      Коментар


      • deiveli, хората са еднакви навсякъде, дори възможностите им не са чак толкова различни. Всичко е повече случайност отколкото закономерност.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Спомням си, как преди десетилетия апологетите на комунизма тиражираха тезата,
          че империализмът водел завоевателни войни.
          Днес мисля, че са били прави.
          Само дето не уточняваха, кои са империалистите.
          Е, сега и това е ясно.

          Коментар


          • ДеЛГБТизация и деТРОЛизация на форума. За ляб да нямат, пасти да ядат.
            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от deiveli Разгледай мнение

              И най-лошият мир е по-добър от най-добрата война.
              Това е клише! Не е точно така...

              Коментар


              • Чета форума. Тука пишат доста умни хора. Та към тях ми е въпроса – Кажете какво да мисля? Защото в главата ми са се въртят еди мисли мани-мани направо ужас

                35г. работя с руснаци, американци и украинци. Руснаците ме научиха да работя. Американците ме научиха как да работя. Украинците ми материализираха труда. Обичам ги всичките.
                Преди 3-4 дена писах на Сашата от Украйна по скайпа:

                Саша здравей, навярно имаш много проблеми, ако имаш възможност идвай в България, ще те посрещнем теб и твоето семейство.

                Александр, 9:42
                Привет. Надеемся что это безумие скоро закончится, но чемоданы собраны и будем действовать по обстановке. Пути проезда в Болгарию продуманы. Ждем и надеемся на лучшее. Пока тут на месте. Спасибо тебе огромное за поддержку.

                9:48
                Радвам се че си жив и здрав, желая ти успех, но знай че ако имаш възможност идвай ще дойда на те взема от румънската или молдовската граница.

                Александр, 10:02
                :-)
                спасибо. Знаю, что на тебя можно расчитывать.

                Написах и ме нападнаха мислите.
                1мисъл.
                Бре мааму стара по какво се различават бежанците войната в Украйна с бежанците от войните в Сирия, Ирак, Афганистан с бежанците от Африка умрели от глад.
                2мисъл
                По какво се различава неволята на бежанката с дете в ръцете която идва от север и тая която идва от юг.
                3мисъл
                Защо за едните се пращат автобуси на север да ги вземат от границата а за други се прави ограда на границата. И ако на магистрала марица вземеш на стоп майка с дете на входа на София те арестуват и в пандиза.
                4,5.6.7.......99мисъл
                По какво се различават „освободителите” от Югославската война от „агресорите” от Украинската война.

                Каво щяха да кажат бивште министри на отбраната (лека им пръст)
                Олимпий Панов 12 август 1886 – 16 август 1886
                Данаил Николаев 16 август 1886 – 28 юни 1887
                Рачо Петров 28 юни 1887 – 20 август 1887
                Георги Вазов 28 юни 1913 – 4 юли 1913
                Александър Стамболийски 9 февруари 1923 – 12 март 1923
                Добри Джуров 17 март 1962– 21 септември 1990
                За оставката на замесник министърката на отбраната Ралица Симеонова подадена вчера.
                Те биха ли назначили такъв ценен кадър за свой замесник.
                Мани това ама тук там пише, че си е подала оставката с достойнство.
                А никъде не пише че нашите съвременни генерали имат достойнство (защото нямат). Представяте ли си генерал някакъв да почука на вратата на това девойче и да каже: Разрешете да остана хахахахааа ужаааассссс.

                Спирам да мисля. Няма за какво. А може би немога. Искам да ми чипират мозъка и Цукърбърк да ми казва как да пресичм улицата и кога съм гладен ама няма да модгат защото главата ми е много корава.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от deiveli Разгледай мнение

                  Ще искат федерализация!
                  Хората от Западна и от Източна Украйна са различни!
                  разделяй и владей, но това ще усложни настоящата ситуация още и ще има още много допълнителни жертви.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • https://www.youtube.com/watch?v=mElaVdRGi84

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      Факт 1, отвори гУглето и виж базите на хамериканците , виж къде са ,колко са , и в противовес виж на руснаците . Това във контекста на това ,че и Америка и Русия са суперсили . Факт 2 - 14 г руснаците обясняват как тая работа няма да я бъде и дават пример , искате ли ние да дойдем да направим бази близо до вас , какво ще направите -справка кубинската криза ? Факт 3 има документални филми по въпроса с националистическите групировки в Украйна и гедоцида упражняван върху мирно население , геноцид от групировки включващи депутати от парламента ,геноцид за който западняците си затваряха силно и продължително очите !!! Факт 4 хамериканските "умиротворители" първо бомбадират сериозно без значение какви са цивилните жертви , след това влизат и демократизират държавата , чрез марионетно правителство, договори за инфраструктура , петролни залежи -ако има и т.е.. Факт 4 западния свят е фалирал и всичко се държи на един мн дебел "косъм" и трябват нови територии и ресурси за "демократизиране" .
                      Да добре, други опорки да приведеш?
                      Ну, Давай, давай, товарищ, чета те от чисто медицински интерес.
                      Като толкова милееш за чужда държава, моля, прав ти път, отивай в РФ и се не връщай...
                      СЛАВА УКРАИНИ!!!
                      Last edited by Dragodanov; 03.03.2022, 11:04.

                      Коментар


                      • Chinese warships spotted off Taiwan's Orchid Island for 3rd time in 4 days

                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от deiveli Разгледай мнение

                          Ще искат федерализация!
                          Хората от Западна и от Източна Украйна са различни!
                          Путин май успя да ги сплоти. Дори местните руснаци са смутени. Иначе и според мен трябва да има широко самоуправление в редица райони със смесено население.

                          Коментар


                          • Чета форума. Тука пишат доста умни хора. Та към тях ми е въпроса – Кажете какво да мисля? Защото в главата ми са се въртят еди мисли мани-мани направо ужас

                            35г. работя с руснаци, американци и украинци. Руснаците ме научиха да работя. Американците ме научиха как да работя. Украинците ми материализираха труда. Обичам ги всичките.
                            Преди 3-4 дена писах на Сашата от Украйна по скайпа:

                            Саша здравей, навярно имаш много проблеми, ако имаш възможност идвай в България, ще те посрещнем теб и твоето семейство.

                            Александр, 9:42
                            Привет. Надеемся что это безумие скоро закончится, но чемоданы собраны и будем действовать по обстановке. Пути проезда в Болгарию продуманы. Ждем и надеемся на лучшее. Пока тут на месте. Спасибо тебе огромное за поддержку.

                            9:48
                            Радвам се че си жив и здрав, желая ти успех, но знай че ако имаш възможност идвай ще дойда на те взема от румънската или молдовската граница.

                            Александр, 10:02
                            :-)
                            спасибо. Знаю, что на тебя можно расчитывать.

                            Написах и ме нападнаха мислите.
                            1мисъл.
                            Бре мааму стара по какво се различават бежанците войната в Украйна с бежанците от войните в Сирия, Ирак, Афганистан с бежанците от Африка умрели от глад.
                            2мисъл
                            По какво се различава неволята на бежанката с дете в ръцете която идва от север и тая която идва от юг.
                            3мисъл
                            Защо за едните се пращат автобуси на север да ги вземат от границата а за други се прави ограда на границата. И ако на магистрала марица вземеш на стоп майка с дете на входа на София те арестуват и в пандиза.
                            4,5.6.7.......99мисъл
                            По какво се различават „освободителите” от Югославската война от „агресорите” от Украинската война.

                            Каво щяха да кажат бивште министри на отбраната (лека им пръст)
                            Олимпий Панов 12 август 1886 – 16 август 1886
                            Данаил Николаев 16 август 1886 – 28 юни 1887
                            Рачо Петров 28 юни 1887 – 20 август 1887
                            Георги Вазов 28 юни 1913 – 4 юли 1913
                            Александър Стамболийски 9 февруари 1923 – 12 март 1923
                            Добри Джуров 17 март 1962– 21 септември 1990
                            За оставката на замесник министърката на отбраната Ралица Симеонова подадена вчера.
                            Те биха ли назначили такъв ценен кадър за свой замесник.
                            Мани това ама тук там пише, че си е подала оставката с достойнство.
                            А никъде не пише че нашите съвременни генерали имат достойнство (защото нямат). Представяте ли си генерал някакъв да почука на вратата на това девойче и да каже: Разрешете да остана хахахахааа ужаааассссс.

                            Спирам да мисля. Няма за какво. А може би немога. Искам да ми чипират мозъка и Цукърбърк да ми казва как да пресичм улицата и кога съм гладен ама няма да модгат защото главата ми е много корава.

                            Коментар


                            • Съмнява ме. Завчера по ОРТ Планета, путински "анализатор" обяснавяше, че: "щом Европа не ни се подчинява ние ще я демилитаризираме и денацифицираме". Хората от обкръжението са луднали, а по медите ги заливат с брутална пропаганда, стил хитлеризъм.

                              Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              дано!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Ще поискат гаранции за неутралитет на Украйна и за спазване на човешките права, както и урегулиране на въпроса за Крим и Донбас, след което може и да се изтеглят. Засега съпротивата ги стряска, а май и руският генералитет не е единен. Ако ли не, жалко за украинците и руснаците, които ще се търкалят в калта хванати за гушите. Много жалко, но понякога братските и съседските препирни са особено ожесточени. Освен това Русия е военна свръхсила и играе по правила, които не важат за простосмъртните.
                                Ще искат федерализация!
                                Хората от Западна и от Източна Украйна са различни!

                                Коментар

                                Working...
                                X