IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
    Към въпроса ми ще допълня, че 60-70% от горивата на българския пазар се осигуряват от Нефтохима, респективно Лукойл Бг
    Може и повече да са съни. Въпросът е как да се отървем от тях. Единият начин е внезапно, с няколко удряния в бордюра, или постепенно, тоест никога. След което следва полет надолу.
    Всъщност сега е момента да се отървем от лукойл и руската газ. Трябва политическо решение.
    То с отказването от руски енергоносители проблемът не е само за България, за всички е проблем. След два месеца обаче няма и да се сещате че някога ги е имало.
    Така че стига сте мрънкали. На който му е скъпо и иска ефтинко, да заминава на север в блатата.
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
      Към въпроса ми ще допълня, че 60-70% от горивата на българския пазар се осигуряват от Нефтохима, респективно Лукойл Бг
      https://www.nsi.bg/bg/content/19356/...B8%D0%BD%D0%B0
      файлът сочи, че октомври и ноември Нефтохим не е произвеждал, но доставките за бензиностанциите(табл.2) са в обичаен размер

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
        Колкото и да не харесвам тъпата мутра от банкя, започвам да си мисля че изборите бяха фалшифицирани и ни натресоха продажника и родоостъпника киро харварда. Ще видим в какъв курс ще поеме България и ако не да го сваляме и него докато не ни вкара в някоя тежка война. Нямаме нужда от такива ястреби продажни марионетки
        Абе галош, да беше мислил преди, а?
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение



          А "боренето" на корупцията реално се утече и мина в "девета глуха". Остава за по-добри времена, защото невърнатите милиарди - какво? Разбира се, че се регенерират, но в същото време те генерират нова корупция... до откат и все следизборно, за вечни времена, в бъдещето.
          Корупцията никога не са имали намерения да я борят.. неговата Калина/ка го говореше на ляво и надясно преди изборите, че само вдигат шум да спечелят гласове... ама как да го кажа на цяла България

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

            Пич, инвесторчето да не мислиш, че от реклами се издържа. В интерес на истината брутален боклук си е нежно обръщение към Кирчо.
            Много добре знам как се издържа... трудно

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Поне ще мръднем от бетонното последно място по корупция и всичко друго...

              https://www.investor.bg/bloomberg-tv...-syiuz-347148/

              Не съм такъв оптимист.

              Ами, ако в Украйна намерят нов Кирчо П., два пъти герой на Харвард ? И това чудо, ако е в комплект с друго чудо: техен (си), още по-ококорен Асенчо ? И ако те са два пъти по-големи "бизнесмени" ? УдариА ни У земята!

              Те може още по-добре да "борят" предизборно корупцията..., и да се досетят, че може да "събират" (и "връщат" в хазната) още по-големи милиарди..., все така предизборно...

              В подобна ситуация укрите (украинците) много по-рано от нас ще се замогнат масово, ще увеличат благосъстоянието си (до ниво "петролен шейх"), при което корупцията автоматично би се обезсмисляла (пак и пак) като термин...

              Ние сме още в зората на "безкорупционната" държава. Наш Кирчо П. се оказа ефективен и силен само в потъпкване на членове от Наказателния кодекс, което дори не попада в обсега на корупционните практики. Дори за върховните органи на Съдебната власт се пречислява към т.нар. "бели кахъри", морално качество за (всеки бъдещ) съвременен Министър-председател на Република България, щом има вече прецедент - с Решение на Конституционния съд... И добре, че не му дадоха на Кирето П. да се срещне с КС, че щеше да ги разгроми безапелационно, по Харвардски

              А "боренето" на корупцията реално се утече и мина в "девета глуха". Остава за по-добри времена, защото невърнатите милиарди - какво? Разбира се, че се регенерират, но в същото време те генерират нова корупция... до откат и все следизборно, за вечни времена, в бъдещето.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                Кирчо като министър нищо не свърши, през цялото време ходеше по телевизиите да си прави пиар... но като ви казвах, че нищо не става от него всички скачахте да го защитавате!

                Рубла ти как редакрираш разваляш всичко.. после защо такива ни управляват!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
                Пич, инвесторчето да не мислиш, че от реклами се издържа. В интерес на истината брутален боклук си е нежно обръщение към Кирчо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                  Бойко поне беше хитър и се правеше умело на глупак и мн мн не се буташе между шамарите. А тоя киро харварда нали щеше да бори корупция да лови мутри... а освен слугинаж друго не прави. Целта му е да вкарв македония в ЕС за наша сметка като продаде националният ни интерес, може би се стреми да ни направи и площадка за война или да докарат ядрените оръжия от турция тук. Харварда се насра за 70 дни нищо не изпълни от обещанията си за справяне с корупцията. Добър е само в слугинажа.
                  Кирчо е брутален боклук ... тъп и нагъл до безкрай !!!!! като министър нищо не свърши, през цялото време ходеше по телевизиите да си прави пиар... но като ви казвах, че нищо не става от него всички скачахте да го защитавате!

                  Рубла ти как редакрираш разваляш всичко.. после защо такива ни управляват!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  Last edited by al4en; 02.03.2022, 22:32.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                    Колкото и да не харесвам тъпата мутра от банкя, започвам да си мисля че изборите бяха фалшифицирани и ни натресоха продажника и родоостъпника киро харварда. Ще видим в какъв курс ще поеме България и ако не да го сваляме и него докато не ни вкара в някоя тежка война. Нямаме нужда от такива ястреби продажни марионетки
                    Хахаха, ти да не се казваш Мустафа, та си тръгнал да го мислиш кой да управлява България. Не се хаби, не зависи от теб.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                      КУРса е ясен. Киро ако изкара пълен мандат ще КУРОлира България с най изостаналите държави в света.
                      Киро не е боко да се страхува народа от него. Да стъпи на криво и е аут от държавата. Ще запали сам джапанките от страх.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от baba_meca Разгледай мнение
                        А къде мога да си купя нафта на 1,80-2 лева? На мен руски, американски, германски хартии, не ми трябват, но гориво ми трябва.
                        Не ти трябва и нафта! По-добре си купи Тесла

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                          Колкото и да не харесвам тъпата мутра от банкя, започвам да си мисля че изборите бяха фалшифицирани и ни натресоха продажника и родоостъпника киро харварда. Ще видим в какъв курс ще поеме България и ако не да го сваляме и него докато не ни вкара в някоя тежка война. Нямаме нужда от такива ястреби продажни марионетки
                          Хм, че то нищо не зависи от министър-председателя. Следващия пак ще го спуснат от американското посолство и ще бъде поредната марионетка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от baba_meca Разгледай мнение
                            А къде мога да си купя нафта на 1,80-2 лева? На мен руски, американски, германски хартии, не ми трябват, но гориво ми трябва.
                            На много места. Русия е едното. Ама сега не може, защото Путин забрани. Или май друг беше, дето ги забрани; наедно с руската телевизия. Нищо, важното е, че имаш за минпред канадец, учил в Харвард. Изобщо това, че искаш евтино гориво ми мирише на русофилия. Така се почва, а накрая и Трети март ще почнеш да отбелязваш и да пускаш на чавето "Маша и мечокът".

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                              А с Козлодуй какво ще правим, ядрено гориво ???!
                              Оня ден кацна един Ил-76 в Братислава с такова за тамошната АЕЦ.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                                Колкото и да не харесвам тъпата мутра от банкя, започвам да си мисля че изборите бяха фалшифицирани и ни натресоха продажника и родоостъпника киро харварда. Ще видим в какъв курс ще поеме България и ако не да го сваляме и него докато не ни вкара в някоя тежка война. Нямаме нужда от такива ястреби продажни марионетки
                                КУРса е ясен. Киро ако изкара пълен мандат ще КУРОлира България с най изостаналите държави в света.

                                Коментар

                                Working...
                                X