IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

    Както каза bbd, никой не те пита от великите сили, но ето аз питам: ти в коя би желал: американска/европейска, китайска или руска зона?
    Задаваш ми въпрос, на който само цар Соломон може да отговори, макар и отговорът му да изглежда очебийно прост. Искам да съм там, където ще мога да дочакам изгрева. И понеже чакалнята е минирана от човешката глупост, то не ми остава нищо, освен друго.

    Коментар


    • Аз също смятам, че има голяма вероятност да бъдем денатовизирани. Колкото по-дълго продължава този конфликт, толкова нарства вероятността за това, която е разбираема. Не искам това, но много идиоти у нас не мислят стратегически и в по-дълги хоризонти. Ние трябваше да бъдем най-големите радетели на това нато да спре експанзията си още повече, че отдавна не е отбранителен съюз. Румънците също ще бъдат под въпрос.
      Друго, което ме безпокои е - чии съпруги и деца влизат у нас барабар с домашните си любимци. Няма да коментирам санитарните ни изисквания, които грубо се нарушават.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        И защо смяташ ,че това ще се случи ?! Мечтите на путинофилите , нямат никакво значение
        Света, за първи път е обединен срещу РФ !!!

        Дъри, забравилО си един важен играч - Китай. (и аз все го забравям, когато гледам глобуса...)
        На Китай НЕ "им е през никоя работа" - с кого точно ще търгуват, а те наистина го правят като най-голяма световна икономика, която - при настоящото развитие на нещата - вече започва да се случва.
        Суровините на Русия се насочват вече към Китай... Ъхъммм. ЕвропаТА си проигра шанса и ще духа все по-горещата и скъпа супа... (и ще помни дълго евтините цени на газа, който можеше да получава)...
        Не злорадствам - гледната ми точка е независима, именно, защото от мен нищо не зависи. .и бих се радвал, ако бъда опроверган!

        Все пак - да не забравяме за оптимизма, който е скрит в думичката "компенсации"..., на опашки няма да се редим с купони..., но Русия ще праща ресурсите в друга посока...
        Ние сме спокойни, защото Западните ценности са част от нас!

        Коментар


        • Членове на Руския антивоенен комитет:

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Не, не мисля, но лъсва как не можеш да го направиш. Хайде пак. Кажи ни кои са трите валутни зони? Забавно е с теб.

            Започна леко да очертаваш теза и спря по средата. Довърши я ако обичаш, нали си приказваме сега.
            Слушай професора , поне в клипчетата постнати тук . По лесно ще ти е за възприемане слухово , както на прилежно вчесаната Ризова , отколкото зрително , ако го четеш .
            А и на мен не ми е забавно с теб . Ще се получи монолог .
            Тихомълком можеш да изгледаш поне това

            Last edited by bbd; 06.03.2022, 12:21.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bbd Разгледай мнение

              Мислиш , че съм длъжен да ти правя изобщо нещо ли ? Така поне ми звучи горният пост , в който отново теглиш към обсъждане на нечии перчем .
              Така никога няма да стихнеш до необходимите изводи .
              Не, не мисля, но лъсва как не можеш да го направиш. Хайде пак. Кажи ни кои са трите валутни зони? Забавно е с теб.

              Започна леко да очертаваш теза и спря по средата. Довърши я ако обичаш, нали си приказваме сега.
              Last edited by Selena; 06.03.2022, 12:15.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sando1 Разгледай мнение

                Български компютър никога не е имало. Процесора е от Епъл, както и останалите части са копие на западни аналози. Тези части тогава е можело да се копират, обаче в днешно време няма как да копираш процесор по 5 нм технология.Даже ако не се лъжа нашите са плащали за лицензите и патентите (да ме поправи някой ако не е така)
                Добре, де, а домати толкоз ли е трудно да изкопираме отнякъде?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                  Не оправдавам да съм в нечия изобщо. За един смартфон да ми се разхождат самолетоносачи на Обзор - моля, моля.
                  Както каза bbd, никой не те пита от великите сили, но ето аз питам: ти в коя би желал: американска/европейска, китайска или руска зона?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Не отговаряш на въпросите ми по-долу, а за икли на перчема, което ме кара да се запитам колко пък е твоята “база”?
                    Мислиш , че съм длъжен да ти правя изобщо нещо ли ? Така поне ми звучи горният пост , в който отново теглиш към обсъждане на нечии перчем .
                    Така никога няма да стихнеш до необходимите изводи .

                    Коментар


                    • Убийство в Киев на члена на украинската делегация за преговори с Русия

                      Ситуацията с убития член на преговорната група с Русия Денис Киреев става все по-мистериозна.Първоначалната информация бе, че е убит заради държавна измяна.

                      Сега Главното разузнавателно управление на Министерството на отбраната на Украйна официално обяви, че Киреев е техен служител и е убит при изпълнение на специална задача.

                      По-рано стана известно, че в Киев е убит Денис Киреев, член на първата преговаряща група. По предварителни данни СБУ го заподозря в държавна измяна.

                      "Убит е един от делегатите, участвали в преговорите с Русия в Гомелска област" - смъртта на Денис Киреев беше съобщена от украински източници, а след това потвърдена от бившия депутат на Върховната Рада Александър Дубински.

                      Съобщава се, че Киреев е заподозрян в държавна измяна и застрелян по време на ареста си в центъра на Киев. Както отбеляза политикът и блогър Анатолий Шарий, преговарящият "е екзекутиран точно в центъра на Киев – с изстрел в главата – в Печерския съд".
                      Last edited by deiveli; 06.03.2022, 12:10.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                        Това се казва тактика! Как пък до сега никому не е хрумвало (да намери "колая" на Русия).?

                        ЩЕ пребарат суровините и ЩЕ почнат да ги точат... Руснаците ще гледат като хипнотизирани и през това време "ще се развиват по Западния модел"... Демократично развитие, при което Русия получава "развитие по западен модел" (каквото и да означава това - после ще го мислят), а за това дава суровините (и независимостта си), но последното са досадни подобности, залогът е голям: всички ЖИВЕЯТ по западен модел! (кой повече, а кой - по-малко)...

                        Наистина е елементарно! Толкова е просто и лесно, че не разбирам, как до сега никой не беше се сетил... Общо-взето: идва една дама (Дъри) и с 2-3 логически издържани и смислени изречения удря всички в земята...

                        Браво Дъри, бива те за идеолог!
                        Всъщност е малко по-просто. Помниш ли опашките за банани и всякакви дефицитни стоки? Помниш естествено. Доколкото виждам, при наложената икономическа преса моделът ще се повтори. Дефицити за стоки и валута.

                        Как се набавя валута. Чрез продажба на суровини. Толкоз.

                        Май много бързо забравяме.
                        Last edited by Selena; 06.03.2022, 12:17.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                          Това, че никой не ме пита е ясно, но все пак имам мнение, искам да сме в ЕС. Но да чуем твоето мнение, ти в коя зона искаш да сме, в ЕС или в буферната Зона на РФ?
                          Русофила иска само и единствено едно: тук да стане Русия, нищо друго не го интересува.
                          М.... . ш..... ..й.о!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            +1
                            като искат буферни зони да си ги правят в границите на РФ и без това владеят повече земя от колкото могат да ползват.
                            Ти беше от горещите защитници на ваксините , нали .
                            За теб не знам . Теб могат и да те питат дали може и къде си правят буферите . Но само ако си с четири бустера .
                            Last edited by bbd; 06.03.2022, 12:07.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                              Имаше български компютри навремето. Сега няма домати. Бяхме в едната буферна зона, сега сме в другата. Преди сдържахме Америка, сега сдържаме Русия.
                              Български компютър никога не е имало. Процесора е от Епъл, както и останалите части са копие на западни аналози. Тези части тогава е можело да се копират, обаче в днешно време няма как да копираш процесор по 5 нм технология.Даже ако не се лъжа нашите са плащали за лицензите и патентите (да ме поправи някой ако не е така)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bbd Разгледай мнение
                                Това, че никой не ме пита е ясно, но все пак имам мнение, искам да сме в ЕС. Но да чуем твоето мнение, ти в коя зона искаш да сме, в ЕС или в буферната Зона на РФ?

                                Коментар

                                Working...
                                X