IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Конвоят....


    Click image for larger version

Name:	convoy.jpg
Views:	1
Size:	37.5 КБ
ID:	3893688

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Нека колегата Фланкер да обясни, че нямало стотици "забравени" едници бронирана техника

      Пак ли взе да си фантазираш или не разбираш прочетен текст? Засега забелязвам, че се справяш малко по-добре, ако си видял картинка.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

        Не съм фен на идеята, че наведена глава сабя не я сече. Виждаме до къде я докара това света с Путин. Няма нужда от войни, а само да си отстояваме позициите. Китайците постигат прогрес но на чудовищна цена. Имат геостационарен самолет, за който милиони хора по селата са гладували. А западът вече е геостационарен чрез три различни частни компании.
        Виждам, че имаш напредък и от "специална операция" вече е "военна операция". Браво! Остава ти само една малка крачка да кажеш истината - война
        Не обръщай много внимание на супертрейдъра глупостите. Напоследък го хващам че ни една вярна дума не казва. Малко е скаран с техниката и ги плещи едни не е за вярване.
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Нека колегата Фланкер да обясни, че нямало стотици "забравени" едници бронирана техника

          Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
          Някакви тъпи колхозници решили да влязат с машините си в град Буча и ето как завършили.
          https://www.youtube.com/watch?v=ZRzxr40phLQ

          Градът е 30,000 жители, близо до Киев.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

            Ма и теб не те спира никой - чумадан , спейс екс, марс.
            Ми аз съм в стара Европа и ми е добре, ти квичиш че не си на място

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

              Ооо, парацелна кукло. Събра малкото си останал от мумифицирането мозък, за да напишеш нещо.
              Да знаеш, и метила в евтиния алкохол/менте/, така действа.
              Въобще не сте наясно, колко са консолидирани руснаците, в момента. Проопаганда, кво да правиш?
              Яко се консолидират - едни в ареста, други към Финландия, трети просто където и да е - но извън Територията

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                И това е работещо решение. Просто с другото решение (от мечтите ми) всички ще сме по-добре.
                Една разходка до Косово или Босна и Херцеговина може да е полезна за избистряне на картината

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                  Аз, проблеми, нямам, не, знам, защо, реши, че, имам!?

                  p.s.
                  Опа, к'во става с Рунета - тръгна ли, не тръгна ли...?
                  Гледам ВПН-ите бележат скок с 2000+ %
                  Инвестирайте в софтуери!
                  И там, ли имаш проблем? Рунета, си върви. И руснаците не му се кефят, но засега не им го е спрял. Друг проблем, да имаш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    ceco666, точно по този начин не може да стане, за 15 % мито китаеца побесня, ти говориш за военен съюз на сухопътната му граница, за 3 месеца заводите му ще избълват повече техника отколкото военния съюз има. Китаеца има самолет който стига геостационарна орбита и то висока геостационарна орбита, той има техника с която никой друг не разполага. Трябва да не се дразни, а Русия да се прави че го пази. А и за какво са войни, нищо няма да променят. В момента военната техника за водене на война, която не е военна операция като между руснаци и руски македонци е над главите ни, от там ще идват нещата.
                    Не съм фен на идеята, че наведена глава сабя не я сече. Виждаме до къде я докара това света с Путин. Няма нужда от войни, а само да си отстояваме позициите. Китайците постигат прогрес но на чудовищна цена. Имат геостационарен самолет, за който милиони хора по селата са гладували. А западът вече е геостационарен чрез три различни частни компании.
                    Виждам, че имаш напредък и от "специална операция" вече е "военна операция". Браво! Остава ти само една малка крачка да кажеш истината - война

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                      Някакви тъпи колхозници решили да влязат с машините си в град Буча и ето как завършили.
                      https://www.youtube.com/watch?v=ZRzxr40phLQ

                      Градът е 30,000 жители, близо до Киев.
                      Той и кадиров беше там някъде, ама избяга овреме
                      В Буча на няколко пъти вече руснаците опират пешкира

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                        Западът не би се справил с либерална Русия по неговите правила! Русия е възможна или на някакъв федеративен принцип, или днешния диктаторски, централизиран. Всичко друго би било надробени територии с безброй конфликти и претенции. Китай и Западът се надяват точно на такъв вариант, който би им позволил директен контрол върху ресурсите по земите там.
                        И това е работещо решение. Просто с другото решение (от мечтите ми) всички ще сме по-добре.

                        Коментар


                        • Някакви тъпи колхозници решили да влязат с машините си в град Буча и ето как завършили.
                          https://www.youtube.com/watch?v=ZRzxr40phLQ

                          Градът е 30,000 жители, близо до Киев.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                            Е той управлява 22 години без прекъсване. И то използвайки диктаторски похвати срещу своите си. Не е случайно, че в демокрациите има лимит за години на управление от един човек. Разбира се, че врагът е само Путин. Но съюзниците ни могат да въздействат само върху подопечните му. Когато те си го свалят, за да има траен мир, демилитаризираната Русия трябва да бъде част от ЕС, ЕЗ и Шенген. А защо не и от НАТО - като съхопътна граница на алианса с истинския голям враг. Ако това се случи, руснаците ще преживеят най-големия ренесан в цялата си история.
                            Западът не би се справил с либерална Русия по неговите правила! Русия е възможна или на някакъв федеративен принцип, или днешния диктаторски, централизиран. Всичко друго би било надробени територии с безброй конфликти и претенции. Китай и Западът се надяват точно на такъв вариант, който би им позволил директен контрол върху ресурсите по земите там.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от blqblq Разгледай мнение

                              Раздробяването на РФ е задължително, ако не искаме настоящата ситуация да се повтори (по-незнам-кой-си-път всъщност). Без империя, няма имперски манталитет и рашизъм.
                              Викаш , империята трябва да е само една ... луд народ ...

                              Коментар


                              • ceco666, точно по този начин не може да стане, за 15 % мито китаеца побесня, ти говориш за военен съюз на сухопътната му граница, за 3 месеца заводите му ще избълват повече техника отколкото военния съюз има. Китаеца има самолет който стига геостационарна орбита и то висока геостационарна орбита, той има техника с която никой друг не разполага. Трябва да не се дразни, а Русия да се прави че го пази. А и за какво са войни, нищо няма да променят. В момента военната техника за водене на война, която не е военна операция като между руснаци и руски македонци е над главите ни, от там ще идват нещата.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X