IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

    Не ми се спори ама Донецк и Логанск са украински територии. Замени Донецк и Луганск с Кърджали и Хасково ,а Русия с Турция, какво ще пишем тогава според теб ?
    Може ли да ги заменя, с Одрин и Западните покрайнини.
    Тях сме ги изгубили от глупави политици, а тези области и Крим са дадени даром, защото никой не е мислел за разпада на СССР. Или пък като РСМ, са се самоопределили. Нея я признахме, а другите самоопределящи се, не?
    Last edited by SKP; 16.02.2022, 20:40.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      Не знаех ,че Косово, е американски щат или Германска провинция . Я, прочети отново какво означава анексия и тогава ми давай примери !!!
      Анексиран беше под дулата на американските оръжия от територията на Сърбия, дори без Референдум !!!
      Last edited by markov; 16.02.2022, 20:39.
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

        Ама верно ли , а Косово какво беше ?
        Американофилите май прескачате фактите които не ви изнасят
        Не знаех ,че Косово, е американски щат или Германска провинция . Я, прочети отново какво означава анексия и тогава ми давай примери !!!

        ПП: М/у другото никак не ми хареса ,че България, призна независимо Косово, по същите причини за които пиша.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          Това за анексията не го приказвай на мен, а на русофилите тук, след ВСВ в Европа, Крим е първата анексия. Кой да защитават според теб ? Написах го ясно замени Донецк и Луганск с Кърджали и Хасково, а Русия с Турция ще добавя и руско говорящи хора с говорещи турски и ще си отговориш сам за какво иде реч !
          Ама верно ли , а Косово какво беше ?
          Американофилите май прескачате фактите които не ви изнасят
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            Dury, не е нормално в 21век да се анексират територии на база на това че са заселени с хора от определен етнос. Странното е че НАТО защитава Украйна, а не би трябвало, тези хора искат да се отделят от нея точно защото ги нападат поради етническата им принадлежност. Това е работа за миротворчески сили, които обират и прибират оръжията..другото е да се налива масло в огъня. Обаче са се навъдили много крайни хора и много ще страдат хората заради тях.
            Това за анексията не го приказвай на мен, а на русофилите тук, след ВСВ в Европа, Крим е първата анексия. Кой да защитават според теб ? Написах го ясно замени Донецк и Луганск с Кърджали и Хасково, а Русия с Турция ще добавя и руско говорящи хора с говорещи турски и ще си отговориш сам за какво иде реч !


            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение


              Last edited by markov; 16.02.2022, 20:27.
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Не ми се спори ама Донецк и Логанск са украински територии. Замени Донецк и Луганск с Кърджали и Хасково ,а Русия с Турция, какво ще пишем тогава според теб ?
                Ще врякат, ама ако замениш Кърджали и Хасково с Варна и Бургас и Турция с русия, ще скочат да защитават правата на зелените човечета и руските собственици на апартаменти.

                Коментар


                • Dury, не е нормално в 21век да се анексират територии на база на това че са заселени с хора от определен етнос. Странното е че НАТО защитава Украйна, а не би трябвало, тези хора искат да се отделят от нея точно защото ги нападат поради етническата им принадлежност. Това е работа за миротворчески сили, които обират и прибират оръжията..другото е да се налива масло в огъня. Обаче са се навъдили много крайни хора и много ще страдат хората заради тях.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                    Путин няма да го разпише, ако Украйна не нахлуе Донбас. И си спази обещанието за специален закон, дадено на германския канцлер. Ако нахлуят хохолите, за 1 час Русия ще ги признае и влиза.Тактика.
                    Не ми се спори ама Донецк и Логанск са украински територии. Замени Донецк и Луганск с Кърджали и Хасково ,а Русия с Турция, какво ще пишем тогава според теб ?

                    Коментар


                    • Почнахме ли ги вече или да питам бай дън за часа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                        А бе знае ли някой, каква е валутата, която се използва в отцепилите се от Украйна Донецка и Луганска област? Що си мисля, че е руската рубла?
                        Наскоро май Русия включи жителите на бившите украински области в системата за социални помощи. И двете области вече почти напълно са интергрирани в руската икономика. Де факто те не са украински.
                        Скоро и де юре.
                        https://www.haskovo.net/news/421042/...aluta-v-donbas
                        На сайта пише, че и Ердоган ще търгува в рубли.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                          Още вчера Предложението на Думата, за признаване на независимостта на Донецк и Луганск , е денонсиране на Минските споразумения и ако и Президента го одобри обявяване на война на Украйна. Знам ,че много хора тук няма да разберат какво пиша
                          Путин няма да го разпише, ако Украйна не нахлуе Донбас. И си спази обещанието за специален закон, дадено на германския канцлер. Ако нахлуят хохолите, за 1 час Русия ще ги признае и влиза.Тактика.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение

                            Ще, ще, ще...

                            Накрая пак седиш тука и викаш - амин, дано, ама кво стана, пак Путин ми е виновен!

                            п.п. Абе - малко по-умен не можахте ли да намерите за модер, който да го играе зайче за трафик, бе?

                            Гейрасим ли е модерат ? Айде стига бе , много падна тази медия.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                              [ATTACH=CONFIG]n3873986[/ATTACH]
                              https://pbs.twimg.com/media/FLqJKv5X...jpg&name=large

                              Май верно руснаците са почнали със системите за РЕП, щото летят вече доста далече от Днепър.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                                Тоя, дето си изяде вратовръзката ли?
                                Това го знаем, защото камерата запечатва действия. Ако запечатваше миризми, то щяхме да разберем, че се е наакал от страх пред руснаците.
                                Същият смешник, дето се пънеше как ше мачка Путин, пък като видя един самолет в небето и се насра и побягна. После го инсталираха в Руина, а сега го съдят в Грузия. Междувременно грузинците изядоха боя и загубиха Абхазия, па после пак рев, сополи и заплахи. Жалка история.

                                Коментар

                                Working...
                                X