IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Продукты и вода, найденные на «Азовсталь»


    Это продукты и вода, которую нашли в ходе обысков на заводе «Азовсталь». Судя по всему, заседавшие там боевики от голода и жажды не помирали.

    Все видосы и фоточки с пожиранием собачьего корма и выпиванием воды из труб - фуфло.

    Давили на жалость и пытались подготовить свой плебс к собственной сдаче в плен. Никто там не собирался умирать за свои гнусные нацистские идеи. Просто мрази и преступники.

    (IMG:https://politikus.info/uploads/posts...-25-18.561.jpg)

    (IMG:https://politikus.info/uploads/posts...5-25-18.56.jpg)

    Первоисточник публикации:
    https://politikus.info/events/144131-produk...a-azovstal.html

    Коментар


    • Крети ти къде беше, гледай да не те хванат да товариш бебешка храна за говедария на самолетите, нали каза че работиш в говедарска фирма- то твоята фирма сигурно е под изпълнител ама, карай...................... . Пак путин изкупил бебешката хумана в говедария и сега се налагало с изтребители да возят нататък бебешна храна. Тези нямат ли си сиси да си гледат бебетата

      Коментар


      • Союзные войска подняли над администрацией Лимана знамя Победы, флаги России и ДНР (ВИДЕО, ФОТО)

        26.05.2022 - 9:30

        (IMG:https://rusvesna.su/sites/default/fi...iey_limana.jpg)

        Только что от военных источников «Русской Весне» стало известно, что после ожесточённых боёв над городом Лиман были подняты флаги России, ДНР и красное знамя Победы.


        Наши бойцы установили флаги на здании городской администрации.

        Группировка «О» освободила уже большую часть города.

        Весь центр города контролируется союзными силами.

        Работа вражеской артиллерии подавляется авиаударами и нашей артиллерией. В металлолом превращают не только старые украинские гаубицы Д-30, но и недавно подвезенные украинским боевикам американские М777.

        Кроме того, подтвердилось участие в обороне города нацистов из полка «Азов» и нацбата «Донбасс». Они выполняют роль заградотрядов, пленные рассказывают о случаях стрельбы по своим. Видимо, по-другому остановить массовое бегство «всушников» уже не получается.

        https://rusvesna.su/news/1653546616

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Ясно, нямаш пари за влака до Масква Така кажи, ще ти го платя лично бе Андрешко
          Що бе галфоню има пари бол

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Особено на тия, от които излитат рашки самолети към Украйна
            Аааааааааа то този рипър може и до москва да хвръкне, ако се вярва на ттд. ГОведарите никога не лъжат така че сигурно е истина

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение

              А бе, те савецките говеда за 3 дни и в Киев щяха да бъдат, сега ги гледаме колко са жалки по източната граница на Украйна.
              Не знам защо, но не съм виждал никъде твърдение на руснаци че за 2-3 дни ще стигнат до киев. Около 2014 имаше изказвания че не можели да превземат берлин за месец защото танковете не можели да вървят толкова бързо.

              Та линк към това твърдение ще дадеш ли или да го чакам при отрицателните цени

              Коментар


              • Украинските инсайдерски телеграм канали и медиите започнаха да говорят за развиващия се конфликт между политическото ръководство на Незалежная и главнокомандващия на въоръжените сили на Украйна Валерий Залужни. Въпреки опитите на обкръжението на Владимир Зеленски да скрие случващото се, това не работи.
                Генерален щаб отдавна има група съветници на НАТО, които планират военните операции. Напоследък започна силна конфронтация заради отношението на американските генерали към нашите войски като към пушечно месо, което се изпраща за клане на източния фронт. По този въпрос Залужни не се съгласи с политическото ръководство на страната, което подкрепя мнението на съветниците на НАТО
                Както беше посочено по-рано от телеграмния канал Legitimny , в Украйна е разположена група офицери от въоръжените сили на САЩ, които имат правомощията да издават директно заповеди на украинските части и формирования, както и да отменят заповеди от командването на въоръжените сили на Украйна и Националната гвардия. В случай на неподчинение на командите на американците, Киев рискува да остане без финансова и военна подкрепа от Вашингтон.

                В същото време американците изискват по-решителни действия от въоръжените сили на Украйна – контраофанзива, а не „седене в градовете“. Според ръководството на украинския Генерален щаб Пентагонът не е наясно с реалните възможности на руските въоръжени сили. Досега военните съвети отвъд океана доведоха до поражение на въоръжените сили на Украйна.

                Всичко това се наслагва върху личен конфликт между Зеленски и Залужни. Конфликтът се разгоря, след като резултатите от социологическо проучване, проведено от агенция „Рейтинг“, бяха оповестени публично и показаха , че популярността на армейското командване сред населението на териториите, контролирани от Киев, е по-висока от рейтинга на Зеленски.

                Активността на Залужни в социалните мрежи и създаването на собствен публичен фонд бяха интерпретирани от Ze-екипа като опит да подкопават поста на президент. От този момент Залужни почти напълно изчезна от обществените събития и от социалните мрежи, а изявленията му пред медиите вече са изключително безлични.

                Според запознатите, конфронтацията между Залужни и Зеленски и американците зад него достига ново ниво. Според автора на канала „Резидент“, Залужни настоява за изтеглянето на украинската групировка от Северодонецк, където историята на Азовстал може да се повтори за въоръжените сили в близко бъдеще. Зеленски обаче не иска да чуе, заявявайки, че след капитулацията на украинските военни в Мариупол Украйна се нуждае от нов пример за „смелост и героизъм“. Американците внушават на Зеленски Северодонецк да бъде задържан на всяка цена.

                Фактът, че военните служат на режима и американските му господари само като „пушечно месо“, беше демонстриран от опита на въоръжените сили на Украйна да превземат остров Змеинний. Това очевидно безнадеждно предприятие, по думите на руския министър на отбраната армейски генерал Сергей Шойгу, струва на Украйна повече от 50 елитни войници от специалните части, четири самолета, десет хеликоптера, 30 дрона и три катера. Военните бяха пожертвани в името на илюзорната надежда за деблокиране на пристанищата на Одеска област, за да започне износ на зърно за западните клиенти.

                Сега, съдейки по данните на военните кореспонденти, десетки военнослужещи от въоръжените сили на Украйна напускат позициите си и се предават. А бойците на териториалната отбрана се бунтуват - записват призиви към Зеленски на видео, в които отказват да се бият. Факт е, че през последните дни киевският режим започна да прехвърля на фронтовата линия отбранителни части от Западна и Централна Украйна, които нямат тежко въоръжение и не са преминали никаква подготовка. Продължава след рекламата...
                В протестите вече участват войници от 101 -ва и 115- а бригади за териториална отбрана . А роднините на бойците от 103-та и 57-ма бригади обсаждат военкоматите и властите в тила. Командването на въоръжените сили на Украйна гледа на случващото се през пръсти, развързвайки ръцете на протестиращите.

                На този фон Зe-eкипът се обърна със заплахи срещу командването на въоръжените сили на Украйна. Алексей Арестович, говорител на кабинета на президента, заяви , че е необходимо „да се разбере защо въоръжените сили на РФ много бързо превзеха южната част на Украйна“. Сред причините за случилото се той посочи "некомпетентност и предателство". В отговор социалният активист Тарас Чмут, близък до командването на въоръжените сили на Украйна, обвини Зe-eкипа в „търсенето на виновни“, припомняйки, че украинската армия не се е развивала при Зеленски и отбранителните поръчки за армията са били провалени.

                Изглежда, че нещо все пак започва да проблясва в главите на украинските военни.

                Коментар


                • Блинкън заяви, че глобалният отговор на руското нашествие в Украйна може да послужи за модел за справяне с усилията на Китай да създаде на нов и непредвидим световен ред



                  bg-voice.com
                  Блинкън: Блокът против Русия трябва да се включи в коалицията срещу Китай

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                    Споко, скоро ще са на летищата в русия
                    Ари ве, и летищата ви ли ще бомбят?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Айде вземайте си чантите гащите и с Фончо право в Киев...Не искаме такива боклуци да позорят повече България
                      Ясно, нямаш пари за влака до Масква Така кажи, ще ти го платя лично бе Андрешко

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

                        На Мирела бих дал 50$ . На джуджето в напраната тримесечна зелена блузка и 2 шамар са му много .

                        Ако се засягаш,че му казвам джуджяк, да знаеш че е с 2,5 см по нисък от Путин.
                        Последния път предшественика на Мирела даде минус 400 000 живота на рашките нашественици Жалкар си, мама знае ли какво правиш, я иди да я питаш за разрешение

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Споко, скоро ще са на летищата в русия
                          Особено на тия, от които излитат рашки самолети към Украйна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                            Споко, скоро ще са на летищата в русия
                            А бе, те савецките говеда за 3 дни и в Киев щяха да бъдат, сега ги гледаме колко са жалки по източната граница на Украйна.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

                              Къде го прочете това .... Я дай линк да видиш колко са ти къси краката .
                              Тук само лъжци сте се събрали...
                              https://news.bg/world/ruski-voynik-e...chernobil.html

                              Труп. Да води рашката колона към Ада.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                                Докато пушиш лулата на мира - не ти ли е идвало на ум, че плурализмът е съвкупност от различни гледни точки по всеки въпрос или ситуация?

                                Дори в тоталитарните общества плурализъм има. ако и да е свързан с определени ограничения (от време, място, състав на дискутиращите по даден въпрос,....)

                                ............

                                При определени условия (война) може да има голям смисъл от съществуването дори и на сатрапа Сталин, с едноличната власт, която не търпяла плурализъм. Оказва се (чета), че Сталин е изнесъл голямата част от ВСВ на плещите си.

                                Четох това и за САЩ през ВСВ.

                                Е ?

                                Ти свързваш Сталин с тоталитарната държава.

                                Аз свързвам Сталин с мотивацията на една държава да се изправи пред могъщ враг и да го върне там, откъдето е тръгнал.

                                ............

                                Какво излиза? С комбинация от различни, неприемливи елементи (тоталитарен водач и липса на демокрация) - е възможно да се спечели война срещу могъщ и силен противник, предизвикал тази война. (говорим за ВСВ).

                                ...........

                                Другото са глупости: кой - на кого бил симпатизирал. и защо отказвал да живее при тоталитарен водач... (само това може да бъде измислено, когато доводи за оборване аргументите на противника липсват)

                                Нормалното мислене: всеки живее при определени условия и не би трябвало да има нищо против да установи как живеят други народи и култури...

                                Абсолютна демокрация не може да съществува, защото винаги има недоволни от нечие управление. Всяко "демократично" управление в своята същност упражнява насилие (чрез специалните органи за това). Пълна утопия е да смятаме, че хора с оръжие и палки могат за "защитават" демокрация... , Не е ясно, как по друг начин бихме "пазили" демокрация, без оръжие? Загубихме се в дефиниции. Нон сенс.

                                Не се интересувам, кой живеел по-"демократично". Който и да е той, той живее при свои условия от ранните си години. Дали ще промени нещо в живота си, защото бил свикнал с Макдоналдс - изборът е негов.
                                Такива като теб - на първа линия на фронта, не в тила / ЕС да се обяснявате как трябвало да умират другите Останалото ще се намести...

                                Коментар

                                Working...
                                X