IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Няма каквото и да е доказателство за дори една машина, базирана на платформата Армата, която да е пратена в Украйна. Камо ли пък унищожена. Пак се лети в облаците и се пишат глупости на килограм.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
      Факт: Путин вече цял месец води война, която уж се хвалеше, че ще спечели за няколко часа. Губи по 1000 убити и ранени на ден! Великите и уж непобедими танкове Армата, така не се появиха в Украйна. Ааа... Кремъл прати един и украинците го праснаха! Моли се на китайците, като помияр за оръжие и храна за войниците си. Не може да превземе стана седмици Мариупол въпреки, че го е разрушил изцяло. Не смее да атакува Одеса, оправдавайки се с 2 бала вълнение (жълт флаг на плажа - може да се къпете), а уж приятелска Турция, не му пуска военните кораби от Средиземно море и Северния флот да влязат в Черно. Толкова е закъсал, че праща от Владивосток десантни кораби през целия свят.
      Те арматите им са колкото за паради само, и за пропагандистки филмчета. И другото е така, над 90% е советское.
      Тука май още преди войната да почне бях казал че трудно биха се справили и с 1 Турция само. Ми по зле е, надценил съм ги...
      Ма кой съм аз та да преценя, простено ми е.

      Виж на тяхното планиране не може. Наскоро Лавров каза че не са очаквали че ще им замразят активите на ЦБ. Смятай какво им е нивото, пълна скръб.

      Коментар


      • Kитaйcĸaтa Group Co., Ltd. cпpя пpoизвoдcтвoтo нa aвтoмoбили в Бeлapyc, пpeднaзнaчeни зa pycĸия пaзap
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • НА ЖИВО ОТ ОРЛОВ МОСТ!

          https://weather-webcam.eu/sofia-orlov-most-na-jivo/

          https://webcamsbg.com/sofia-orlov-mo...o-vremeto.html

          http://free-webcambg.com/Sofia-11-we...to-weather.htm
          Last edited by Julius_BG; 24.03.2022, 20:02.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            mikomikov, не мисля че Русия ще увеличи търговията си с Азия, те искат да търгуват или с Европа или се затварят в собствените си граници. Може да е имало някаква интрига, но тя или вече се е изпарила или предстои. Това е проблема на НАТО и Запада, те не разбират това нещо.
            Китаецът иска ресурсите и земята на Русия, но това не означава, че иска да прави путин силен. Ще го дои до последно, а като падне от власт и настане суматоха китайските компании ще вършеят, където могат да докачат.

            Днес ми попадна една новина, че Китай яко натиска на водорода... точно в момент, когато има газ да се задавят и могат още няколко тръби да пуснат и да имат капацитет за тях. Това за мен поне е повече от показателно, че китаецът не си прави сметки за вечна дружба с режима на джуджето.
            Last edited by bertram; 24.03.2022, 19:58.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • https://www.facebook.com/maranamani/...31947034304835
              Мариана Христова

              17 март в 15:13 ч. ·
              Жители на Мариупол след денацификацията :Азов разстрелваха колоните мирни жители ,които се опитваха да достигнат до Володарск. Стреляха по автобуси.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                За мен бе стряскащо каква загубена стратегия и как неумели водят война руснаците, но освен, че нямат тежки, добре бронирани танкове (руските са средна категория), неумението на пилотите им да летят в екип и да изпълняват общи задачи, обяснението за това безумие има в лицето на командващите. Бях втрещен да прочета, че техният ''генерал'' и министър на войната Сергей Шойгу, дори не е служил в казарма А с генералското си звание бие така дори Бойко Борисов или Димо Гяуров, който е бил поне войник и ефрейтор.
                Ако отчетем теглото към забронирания обем, да не се окаже, че "средните руски танкове", са по-добре защитени от западните им аналози?

                Апропо, да не говорим в какви условия ще воюват с някой модернизиран абрамс или леопард от 65-70 т и какво затъване ще е. Сега започнах да разбирам Харковската танкова мисъл, след като дори Т-80У затъва из украинските блата и черноземи, а старичките 64-ки си пърпорят със смешната им на пръв поглед ходова.

                Коментар




                • Лошо седларов лошо

                  Коментар


                  • mikomikov, не мисля че Русия ще увеличи търговията си с Азия, те искат да търгуват или с Европа или се затварят в собствените си граници. Може да е имало някаква интрига, но тя или вече се е изпарила или предстои. Това е проблема на НАТО и Запада, те не разбират това нещо.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                      Факт: Путин вече цял месец води война, която уж се хвалеше, че ще спечели за няколко часа. Губи по 1000 убити и ранени на ден! Великите и уж непобедими танкове Армата, така не се появиха в Украйна. Ааа... Кремъл прати един и украинците го праснаха! Моли се на китайците, като помияр за оръжие и храна за войниците си. Не може да превземе стана седмици Мариупол въпреки, че го е разрушил изцяло. Не смее да атакува Одеса, оправдавайки се с 2 бала вълнение (жълт флаг на плажа - може да се къпете), а уж приятелска Турция, не му пуска военните кораби от Средиземно море и Северния флот да влязат в Черно. Толкова е закъсал, че праща от Владивосток десантни кораби през целия свят.
                      Не съм го чул. Може ли линк?

                      Коментар


                      • Факт: Путин вече цял месец води война, която уж се хвалеше, че ще спечели за няколко часа. Губи по 1000 убити и ранени на ден! Великите и уж непобедими танкове Армата, така не се появиха в Украйна. Ааа... Кремъл прати един и украинците го праснаха! Моли се на китайците, като помияр за оръжие и храна за войниците си. Не може да превземе стана седмици Мариупол въпреки, че го е разрушил изцяло. Не смее да атакува Одеса, оправдавайки се с 2 бала вълнение (жълт флаг на плажа - може да се къпете), а уж приятелска Турция, не му пуска военните кораби от Средиземно море и Северния флот да влязат в Черно. Толкова е закъсал, че праща от Владивосток десантни кораби през целия свят.
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                          Очакваме правилните новини (и обосновки) тия месеци... , но на какво да вярва човек...
                          Е как, мейнстрийм медиите, - те и само те - са Самата Света Истина, другата няма право на съществуване. Какви европейци сме, ама-ха!

                          Коментар


                          • «Останемся живые и разойдёмся по домам»: боец ВСУ призвал сослуживцев сложить оружие

                            https://t.me/RKadyrov_95/1590 - Малко за повдигане на настроението на укрофашагите- а бе кой е на знамето

                            Last edited by v_tin; 24.03.2022, 19:50.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                              уж бронирано

                              Бронирано е Ивекото, ама не е Имперски разрушител. Като гледам е горяло, така че може и да е запалено от местните, след като са го оставили руснаците.

                              Излязоха дълги видеа с високо качество и май в Бердянск никой не стрелял, а ми са се възпламенили отсеци с гориво. Ако е вярно, ще да е страшна излагация.

                              Апропо, появиха се писания и че ще им дават противокорабни ракети на украинците.

                              Коментар


                              • https://www.youtube.com/watch?v=OWeL18vPTbw&t=3s В Киевской области 67 бойцов ВСУ сдались в плен российским военнослужащим

                                Коментар

                                Working...
                                X