IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Този човек ги дръпна назад с десетилетия. Ме очаквах от него това поведение. Изненада ме неприятно.
    Мен също.Природата на руския режим се показа с унищожаването на руския Харков.Това да бомбандираш Харков с рускоезичното му население показва че за сегашните управляващи в Кремъл нищо няма значение...те не жалят руснаците камо ли хора от други националности.......

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
      Този човек ги дръпна назад с десетилетия. Ме очаквах от него това поведение. Изненада ме неприятно.
      Така е, обаче............... изглежда, че те не искат да бъдат дърпани напред!

      Явно РУНЕТ им допада повече от Интернет!

      Рейтингът на Путин в Русия скача до 80% на фона на войната

      Според мнозинството от хората страната върви в правилната посока

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

        Никак не е случайно че този модел преведе човечеството от парната машина в края на 18 век до глобалната мрежа на интернет.Аз харесвам Русия.Но в момента тя е тръгнала по пътя на Германия от 30-те години на миналия век и това ще доведе до реки от кръв и вътре в страната а и на вън.....
        Този човек ги дръпна назад с десетилетия. Не очаквах от него това поведение. Изненада ме неприятно.
        Last edited by Selena; 25.03.2022, 22:02.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от xa3apm Разгледай мнение

          Или правят тактическо отстъпление... Но това времето ще покаже
          логично е
          ТРЯБВА през това време укрите да СЕ ВЪОРАЖАТ ДО ЗЪБИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          днес жермани пратили още 3000 стингъра-да видим колко летящи корита ще свалят

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            скоро имах спор с мой познат бизнесмен, но фен на русия

            казах му " пич ако падне желязната завеса искам да съм от западната и страна - добри лоши капиталисти, но поне има живот "
            Никак не е случайно че този модел преведе човечеството от парната машина в края на 18 век до глобалната мрежа на интернет.Аз харесвам Русия.Но в момента тя е тръгнала по пътя на Германия от 30-те години на миналия век и това ще доведе до реки от кръв и вътре в страната а и на вън.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение
              Интересно, май русите ще включват рязко на задна...

              https://www.reuters.com/world/us/ukr...nd-2022-03-25/
              Или правят тактическо отстъпление... Но това времето ще покаже

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

                Последните 30 дни режима на Путин отблъсна много от българите които симпатизираха на Русия.Аз няма как да одобря убиването на невинни хора и разрушаването на цивилнш обекти......След още 30 дни война още повече българи ще се отдръпнат.Макар и с доста недостатъци които не харесвам западния модел е за предпочитане.Русия бързо се фашизира.И това е мнение на руснаци ..........
                скоро имах спор с мой познат бизнесмен, но фен на русия

                казах му " пич ако падне желязната завеса искам да съм от западната и страна - добри лоши капиталисти, но поне има живот "
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Не знам, аз си мисля парите на путинистите ще понамалеят и "бизнесите" им ще почнат да берат душа. От там и влиянието им ще падне. А войната все някога ще свърши и нещата ще се пооталожат в малко по-далечен план.

                  Забелязвам също и че много мои познати, които леко клоняха към нещо като русофилия вече доста са охляднели и подкрепят Украйна, което е много положително развитие. Аз съм по-скоро оптимист.


                  Последните 30 дни режима на Путин отблъсна много от българите които симпатизираха на Русия.Аз няма как да одобря убиването на невинни хора и разрушаването на цивилнш обекти......След още 30 дни война още повече българи ще се отдръпнат.Макар и с доста недостатъци които не харесвам западния модел е за предпочитане.Русия бързо се фашизира.И това е мнение на руснаци ..........
                  Last edited by Hermes73; 25.03.2022, 18:28.

                  Коментар


                  • Не знам, аз си мисля парите на путинистите ще понамалеят и "бизнесите" им ще почнат да берат душа. От там и влиянието им ще падне. А войната все някога ще свърши и нещата ще се пооталожат в малко по-далечен план.

                    Забелязвам също и че много мои познати, които леко клоняха към нещо като русофилия вече доста са охляднели и подкрепят Украйна, което е много положително развитие. Аз съм по-скоро оптимист.

                    Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
                    Само като човек погледне физиономиите и хората на двете шествия, провели се в рамките на няколко дни в центъра на София - "за" и "против" войната в Украйна, ще установи, че не ни мърда гражданска война.

                    Уви, огромната част от тези, които работят, произвеждат, имат някакъв талант, знаят езици и притежават критично мислене не биха живяли в държава в руска орбита.

                    И пак уви, критично голяма маса от българските паравоенни формирования, бивши полицаи, пенсионирани военни, шофьори, таксиджии и всякакъв "лелка-чиновничка" планктон плюс "учил в Москва, женен за рускиня" типажа все по-сериозно затягат хватката над българското общество.

                    Не говоря за класическа гражданска война.

                    Но края на обществото ни като такова е близо, скоро ще си кръвопреливаме според геополитическите убеждения.
                    ​​​​​

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                      "И это произошло – вы будете очень смеяться – на аэродроме Чернобаевка", – сказал Арестович.
                      За десети път и втори генерал на това летище

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение
                        Интересно, май русите ще включват рязко на задна...

                        https://www.reuters.com/world/us/ukr...nd-2022-03-25/
                        Е казала еврейската мрежа Ройтерс на паричнозависими двукраки.

                        Пробвай, ако можеш и искаш, да четеш двете страни на пропагандата.

                        Попетвам мнението си тук: Русия ще вземе 100% от това, което иска.

                        Американците продължават да нахъсват украинците да загиват за американската слава.
                        И те, укрите тъпи, го правят, и сами са си виновни вече.

                        Колкото повече се подлагат на руския огън, толкова повече ще загиват за американска слава, която, прочее, ще угасне в близките месеци.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          Въоръжените сили на Украйна ликвидираха още един руски генерал (https://bit.ly/3qxcXV6),
                          командир на 49-та общовойска армия на Южния военен окръг на Руската федерация Яков Рязанцев.
                          "И это произошло – вы будете очень смеяться – на аэродроме Чернобаевка", – сказал Арестович.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            Президентската канцелария реагира на изявлението на Медведев, заявявайки, че част от обкръжението на Путин вече отрича решенията за война

                            Заместник-председателят на Съвета за сигурност на Русия Дмитрий Медведев публично заяви, че решението за провеждане на тежка специална операция (война) срещу Украйна, включваща атаки срещу мирни градове, е взето единствено от президента на Русия. Важен симптом е, че решението елитът се опитва да се дистанцира, разбирайки правните последици."
                            Айде пак фейк.
                            Според МО на РФ загубите на военнослжещи от ВСУ са около 30хил/жалко за хората//.

                            Коментар


                            • Президентската канцелария реагира на изявлението на Медведев, заявявайки, че част от обкръжението на Путин вече отрича решенията за война

                              Заместник-председателят на Съвета за сигурност на Русия Дмитрий Медведев публично заяви, че решението за провеждане на тежка специална операция (война) срещу Украйна, включваща атаки срещу мирни градове, е взето единствено от президента на Русия. Важен симптом е, че решението елитът се опитва да се дистанцира, разбирайки правните последици."

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Можете ли да дадете прогноза за развитието на ситуацията?

                                "Ще отговоря така: търсим всякакви начини, сили и средства да ги отбием, унищожим и прогоним от страната ни. А руските военни търсят всякакъв начин да не се бият, да напуснат нашата територия и да не бъдат убити. Тези две неща са целият смисъл на настоящата ситуация.

                                Факт е, че те не знаят как да избягат от Украйна. Имат отряди убиващи бегълците, уволнения и съдилища. Те са заплашвани, пропагандирани, принуждавани. И все пак искат да избягат оттук. Ако сега ръководството на руските войски бъде премахнато и ако те не получат нищо за това, тогава всички ще излязат сами. Търсим начини да ги прогоним. Ето общата ситуация по целия фронт."
                                Харесва ми тактиката на украйнците да им избиват генералите, предвид младите и неопитни воиничета, без стражара с гегата на полето ще са като палета в калчища. Колкото до русначетата, най-лесно би им било просто да дезартират, надали украйнците ще ги върнат, особенно ако са с такове

                                Коментар

                                Working...
                                X