IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • vilen KM

    1 дни ·
    Съдът в Хага попари Киев, разследва го за геноцид в Донбас.Предварителен доклад на Международния наказателен съд, публикуван през декември 2020 г., е установил, че има „разумни причини да се смята, че през тези години от 2014 до декември 2020 са извършени множество военни престъпления, включително убийства, изнасилвания, изтезания, незаконно задържане и умишлени атаки срещу цивилни“.
    Украйна избива украйнци, собствения си народ..
    Украйна е започнала войната с Русия, а украинците са избивали масово руснаци в Донбас

    Коментар


    • Малко встрани от войната- някой стана ли днес маджо на някоя руска компания, аз не можах за мое съжаление. Само чета по новините че всичките им компании били поне 10% нагоре. Ако е така значи и аз имам поне 10% нагоре

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        Битка за олио във Франция… Санкциите не бяха ли срещу Русия…
        Предлагам ти да се отскочиш до Орлов мост близкия 1 час тъй както си с аватарчето си!

        Тъкмо ако имаш някакви схващания по гърба - ще ти ги излекуват!


        https://weather-webcam.eu/sofia-orlov-most-na-jivo/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
          Че от кога на кражбата казват капитализъм?
          И армията им е окрадена, затова е с такива резултати, че чак се молят на Китай за дажби за войниците си. С какви пари любовницата на Путлер се крие в Швейцария? С държавната му заплата?

          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • Факт! Загубиха тази война и то позорно - само въпрос на време е, но ме притеснява, какво ще стане с Русия после?! Чечения първа ще се отцепи, в мига в който Путин спре да си плаща на Кадиров (Турция и Катар ще бръкнат там), а едва ли ще е сама. Там е пълно с ислямски фундаменталисти и какви ли не.
            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Нещо като дисцип имат ли си там или кой еб....
              Официално война не е обявявана, така че вероятно не подлежат на много тежки санкции и наказания провинилите се. Ама кой да ти каже!
              Last edited by Flanker; 24.03.2022, 20:18.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Нещо като дисцип имат ли си там или кой еб....
                ...е Табуретката?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                  Проблемът е другаде и вече сме го дискутирали - поне половината от загубените от руската армия танкове, са изоставени и/или пленени. Цели-целенички!
                  Нещо като дисцип имат ли си там или кой еб....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    то няма как и милиардите в швейцарски и лондонски банки, и яхтите и замъците из Италия, Франция и тн и модерно и добре съоръжена армия... закономерно е, когато на власт са алчни КГБ капиталисти.
                    Че от кога на кражбата казват капитализъм?

                    Коментар


                    • https://www.facebook.com/10000073820...33697774759822
                      Даниел Димитров

                      3 ч. ·
                      Битка за олио във Франция… Санкциите не бяха ли срещу Русия…

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ГАД Разгледай мнение

                        Производството им в серия още не е започнало.
                        Невярно, има малка серия за войскови изпитания. Парадната от 16-20 машини е първата, но е друга бира. Първата поръчка, която у в момента би трябвало да се изпълнява е за 132 бр. - Т-14/15/16.

                        Проблемът е другаде и вече сме го дискутирали - поне половината от загубените от руската армия танкове, са изоставени и/или пленени. Цели-целенички!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          Китаецът иска ресурсите и земята на Русия, но това не означава, че иска да прави путин силен. Ще го дои до последно, а като падне от власт и настане суматоха китайските компании ще вършеят, където могат да докачат.

                          Днес ми попадна една новина, че Китай яко натиска на водорода... точно в момент, когато има газ да се задавят и могат още няколко тръби да пуснат и да имат капацитет за тях. Това за мен поне е повече от показателно, че китаецът не си прави сметки за вечна дружба с режима на джуджето.
                          Само наивник може да разчита на това. Имат един много известен китаевед, Николай Вавилов, човекът в прав текст предупреждава за това.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                            Няма каквото и да е доказателство за дори една машина, базирана на платформата Армата, която да е пратена в Украйна. Камо ли пък унищожена. Пак се лети в облаците и се пишат глупости на килограм.
                            Производството им в серия още не е започнало.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                              Те арматите им са колкото за паради само, и за пропагандистки филмчета. И другото е така, над 90% е советское.
                              Тука май още преди войната да почне бях казал че трудно биха се справили и с 1 Турция само. Ми по зле е, надценил съм ги...
                              Ма кой съм аз та да преценя, простено ми е.

                              Виж на тяхното планиране не може. Наскоро Лавров каза че не са очаквали че ще им замразят активите на ЦБ. Смятай какво им е нивото, пълна скръб.
                              то няма как и милиардите в швейцарски и лондонски банки, и яхтите и замъците из Италия, Франция и тн и модерно и добре съоръжена армия... закономерно е, когато на власт са алчни КГБ капиталисти.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Няма каквото и да е доказателство за дори една машина, базирана на платформата Армата, която да е пратена в Украйна. Камо ли пък унищожена. Пак се лети в облаците и се пишат глупости на килограм.

                                Коментар

                                Working...
                                X