IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Jay Gould, украинците най добре да не ги приемат в никакъв ЕС и НАТО. Не си работил една и съща работа с тях не ги познаваш, не стават въобще. Накратко мъжете пият и се бият. Сега тези новини дали са истински не знам, но отпреди години знам от българин който стоя известно време без работа заради украинските си колеги в кавички, какво представляват. Ще видиш как Европа ще търси начин да се оттърве от тях и както се бият с Русия в един момент сами ще се присламчат към нея. Кой ще ги изтърпи, ако не подпалят Европа и тя цялата да изгори ?
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • така като гледам мокрите сънища за петро-рубла взеха да се изпаряват
      интересно, че в кремъл не плашат с петрола, а с газ.., явно виждат възможността през рубли петрола да стане $30-40
      сал едни тръби им останаха ,дет ги копаха 10-15 години из европа

      Коментар


      • За Херсон не зная, но тук западно от Киев, от 3 дни руските нацисти ядат бой и са отстъпили още повече в сравнение с вчера и онзи ден
        https://liveuamap.com/
        Attached Files
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • хахахаха, ееееееееееееееееееееееееееееееххххххххххххххххххх .................................... но какво да се прави

          кое беше спам- видеото на украинеца или другото видео на бащата на когото са убили сина на 10години- кое беше спам
          • Днес, 23:24
            Този коментар от v_tin е изтрит от keep_calm
            Причина: спам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
            Вие българите сте еволюирали славяни, някак си по-меко, по-гъвкаво и по-цивилизовано решавате проблемите.
            .
            Много сте ми интересни като започнете с това- гъвкаво, цивилизовано, меко решаване на проблемите. Ами ти ако си всичко това, а другата страна е бандюга докъде ще стигнеш с мекостта- ами до алеята на ангелите в донбас

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
              Не е само Харков, но и той е пример, че руснаците са предателите в славянските народи! Не случайно в Украйна от първите ден на войната ги наричат предатели и к7рви.
              Моя позната украинка, много болна, на която успях да уредя пенсия по болест ми каза преди около 5-6 години. Вие българите сте еволюирали славяни, някак си по-меко, по-гъвкаво и по-цивилизовано решавате проблемите.

              Разказваше ми и как през сталинистките години заточват целия украински елит в Сибир, а в Украйна заселват много руснаци. На самата нея баща й беше руснак, а майката украинка.

              Тогава не обърнах много внимание на разказите й. Чак сега връщам лентата и виждам всичко в друга светлина.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Така е, обаче............... изглежда, че те не искат да бъдат дърпани напред!

                Явно РУНЕТ им допада повече от Интернет!

                Рейтингът на Путин в Русия скача до 80% на фона на войната

                Според мнозинството от хората страната върви в правилната посока
                Тук има две възможни обяснения:

                1. Дезинформация и пропаганда облъчваща докрай това население или
                2. Фалшива статистика.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                  В Пентагоне утверждают, что армия рашистов потеряла контроль над Херсоном. Украинские войска сейчас ведут жёсткие бои в городе и оттесяеют оккупантов.
                  Аха. Ами добре.

                  Коментар


                  • Статията датира от 22 февруари и в нея журналистът и военен кореспондент Доменико Куирико пише: "Тъй като военната интервенция се изключва, а дипломатическото решение не сработва, не остава нищо друго освен да теоритизираме за убийството на Царя от ръката на негов приближен".

                    "Планът номер едно на Байдън, на НАТО и на европейците е следният: Някой в Москва да убие Путин, като ни освободи от бремето , допълва журналистът.

                    Копирано от standartnews.com

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                      Германия значительно сократила зависимость от российских энергоносителей с момента ввода войск РФ в Украину: от нефти с 35% до 25%, от газа — с 55% до 40%, от угля — с 50% до 25%.

                      К 2024 году Германия хочет и вовсе отказаться от газа из РФ.
                      При 2,30 дизел ще го намали разбира се

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение

                        Сори ако съм те повторил, но влизам доста рядко.
                        Няма нищо, добре дошъл винаги - това от мен

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Да наистина, и аз пусках негови видеа тук, но нещо укрофеновете не го любят. Не знам защо
                          Сори ако съм те повторил, но влизам доста рядко.

                          Коментар


                          • В Пентагоне утверждают, что армия рашистов потеряла контроль над Херсоном. Украинские войска сейчас ведут жёсткие бои в городе и оттесяеют оккупантов.

                            Коментар


                            • Германия значительно сократила зависимость от российских энергоносителей с момента ввода войск РФ в Украину: от нефти с 35% до 25%, от газа — с 55% до 40%, от угля — с 50% до 25%.

                              К 2024 году Германия хочет и вовсе отказаться от газа из РФ.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от neptun266 Разгледай мнение
                                https://www.youtube.com/c/Dulskiylive/videos
                                https://www.youtube.com/watch?v=ALagjrlxJCM

                                Украинец, чийто канал и видеа са много интересни. Направете си труда да изгледате някои от тях. Ще намерите отговори на доста въпроси.
                                Да наистина, и аз пусках негови видеа тук, но нещо укрофеновете не го любят. Не знам защо

                                Коментар

                                Working...
                                X