На няколко места вече чета анализи, че заплахите на джуджето, че могат да използват ядренни оръжия са заради заплахи лично към него (по директна връзка вероятно), че ще е цел на ядрен удар. Може и да има нещо вярно в това, защото аз така и не чух някой да го заплашва публично. Явно върви някаква пряка комуникация.
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел
Collapse
X
-
Първоначално изпратено от Pyramid
Говоря за нормалните българи тук. А ти...е, нямам подобни съмнения за теб.
Скандал! Копейкин във фиктивен развод, за да спаси имотите си (ДОКУМЕНТ)
https://www.informiran.net/%D1%81%D0...2%D0%BE%D0%B4/
- 2 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение"В оккупированном Луганске(по-далече е от фронта от Донецк) в больницах нет мест — все занято ранеными орками
Как сообщает глава Луганской ОВА Сергей Гайдай, в других оккупированных городах, подальше от фронта, ситуация такая же. Обычных граждан госпитализируют только для экстренных хирургических вмешательств."Last edited by cherney; 25.09.2022, 10:20.
- 4 Харесвания
Коментар
-
Кога ще падне тиквоча на малкия?
Аз и преди съм го казвал, когато му паднат приходите от петрола и газа и не може да финансира войната.Знаем всяка война струва пари,много пари.
Поради качването на лихвите и очакваните рецесии петрола вече е $78,уралския е още по- надолу ,а другия основен приход на русия, газа, руснаците го горят ,спряха крана към ЕУ и сами си затвориха банковия акаунт.
Поради това ,за август русия регистрира първи месечен дефицит ! 6млрд $
Пари няма ! Не се и очаква да има !
Европа повече няма да купува нито газ,а съвсем скоро и петрол.Рецесията е световна.Китай ,Индия и те падат и не могат да купуват колкото преди.
А колкото купуват вече е доста по-евтино ,72$ е уралския+отстъпки-производствени разходи =за бляда почти нищо не остава.
Друго,едни са разходите за 150к професионална армия (30-40% вече унищожена),съвсем други са за 1 млн могилизирани. Тея могилизираните спират и да работят, това ще удари и икономиката.Тя където е цъфнала и вързала,ами и сега със силно намалени приходи+увеличени разходи за войната+санкции (няма чипове няма нищо,18 век здравей) +иде зима +още няколко милиона работници ще избягат в чужбина+още и още
В следствие горенаписаното очаквам кочината да рухне икономически , може би 6 до 12 месеца,даже е много.
Точка 2.Тиквоча на малкия може да падне и заради могилизацията и оттам да тръгнат постепенно стачки,бунтове ->революция.
За обикновения руснак войната от ТВ се пренесе и в неговия дом.А това може да доведе до събуждането на все повече и повече пропагандно облъчени орки.
А двете събития заедно доста ускоряват процеса !
Last edited by petrg5s; 25.09.2022, 10:52.
- 2 Харесвания
Коментар
-
"В оккупированном Луганске(по-далече е от фронта от Донецк) в больницах нет мест — все занято ранеными орками
Как сообщает глава Луганской ОВА Сергей Гайдай, в других оккупированных городах, подальше от фронта, ситуация такая же. Обычных граждан госпитализируют только для экстренных хирургических вмешательств."
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнениеГерасиме вземи се успокой малко. Разпад на РФ би бил нещо много опасно за световния мир, защото там има страшно много оръжие включително и балистични ракети. В едни дни на хаос никой не знае кой психопат може да се докопа до бомба с която да затрие половин държава примерно.
- 3 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение
никой не дезертира и всички с радост играят казачок пред военкоматите.
Коментар
-
Ситуацията в Пекин е спокойна и няма засилени мерки за сигурност, съобщава РИА Новости. Жителите на китайската столица вече активно се подготвят за "Златната седмица" - седемдневен фестивал, посветен на 73-ата годишнина от основаването на Китай, която ще бъде отбелязана на 1 октомври. На главния площад на страната - площад Тянанмън - вече е поставена традиционната цветна аранжировка "Кошница с цветя и плодове", която всяка година привлича много туристи от цялата страна.
Няма видимо присъствие на службите за сигурност в Пекин, седмица преди Китай да отпразнува основаването на Народната република, свидетелства и репортер на Sputnik.
glasove.com
Слуховете за преврат в Китай не се потвърждават | Glasove.com
следвайте "гласове" в телеграм ситуацията в пекин е спокойна и няма засилени мерки за сигурност, съобщава риа новости. жителите на китайската столица вече активно с...
Коментар
-
Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнениеПияниците ги въоръжават с ултра модерно лазерно оръжие ... пушки кремъклийки от Средновековието
Коментар
-
Първоначално изпратено от mikimaus Разгледай мнениеХало магистралата емус е до село трудовец оти нема ай ти та по на там.
https://www.youtube.com/watch?v=SXlIN3mcsH4
Не е достатъчно да си гениален, не е достатъчно да си №1. Трябва да използваш за ракета носител някаква ненормалност-наднормено тегло, да си от малцинствата, или трябва да си извратеняк, педофил, жендър, зоофил, за да можеш да заемеш първото място...
Желько Йоксимович е просто гениален... след като не успя да вземе Евровизия с Лане моje, Велика песен, реши да участва по друг начин в конкурса, лошия сърбин автор на песента, която се изпълнява от босненец
Лане моје
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9B...BE%D1%98%D0%B5
„Лане моjе“ (в превод от сръбски: Сърне мое) е песен на сръбския певец и композитор Желко Йоксимович, която представя Сърбия и Черна гора на песенния конкурс Евровизия 2004, като печели 2-ро място.
Текстът на песента е дело на Леонтина Вукоманович. Това е и първата песен в историята на конкурса, която да е събрала над 200 точки, но да не го печели.
Коментар
-
Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнениеПияниците ги въоръжават с ултра модерно лазерно оръжие ... пушки кремъклийки от Средновековието
Така че тези с пушките берданки са направо като натовска армия пред индианци
Коментар
Коментар