Какъв фактор е Русия в тази игра ? Парите са в Китай, като нулират американските банки кредитополучателите си..големите компании, те просто ще ги купят от тях да ги управляват. Къде е Русия в тази схема ?
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел
Collapse
X
-
Какъв проблем има с пари които са в Китай, този проблем го имат всички от самото начало откакто Китай тръгна силно индустирално. Никой който е вкарал пари там, не си ги е взел обратно, те казват с парите си вземи стока и си я продавай където искаш. По принцип не ги крадат, и това нещо се приемаше от всички и никой не е протестирал. Всички имат проблем с Китай, и това нещо въобще не е смешка. Китайците неща които другите пазят като много специални, уж имат някакво значение за сигурността им в бъдеще ги плющат направо и ги продават. Те мислят по друг начин.
- 1 like
Коментар
-
Към 31 август резервите за съхранение на газ в Европа са нараснали до 80,35%, което е с 0,3 процентни пункта над средната стойност за последните пет години към тази дата. В момента в тях се съхраняват около 86,5 млрд. куб. м газ. По-рано държавите-членки на ЕС, се ангажираха да запълнят своите хранилища поне на 80 процента до зимата на 2022-2023 г. и на 90 процента за всички следващи зими. През 2021 г. максималното ниво на запълване на хранилищата е наблюдавано на 21 октомври с малко над 83 млрд. куб. м (77,28%).
Най-високи нива на запълване на хранилищата се наблюдават в Португалия и Полша (нива на запасите съответно 100% и 99,3%). Франция (91,89%), Швеция (90,8%) и Дания (94,62%) също са сред лидерите по отношение на нивото на резервите. Германия има 84,26%, Италия - 82,56%, Испания - 84,71%, Нидерландия - 77,78%, Чехия - 82,12%, Белгия - 89,12% и Словакия - 75,01%.
Петте европейски държави с най-ниски нива на запълненост на ПГХ са Латвия (49,7%), България (61,74%), Унгария (62,52%), Австрия (66,86 %) и Румъния (73,5%).
Коментар
-
Те затова не се отварят преди края, от последните неща които се използват са, в края на конвенционалната война. Няма време за бомби, това как са уязвими е предвидено. Само барборона гледам си мисли че средството за радиоелектронно заглушаване се бори с ъпдейти, с някакъв тайнствен код, който го пише един програмист и готово. Той не знае че тези машини са доста стари и тъпи и излъчват просто смущения в целия радиодиапазон. Между другото един руснак, беше пуснал навремето бройката на кинжалите, 970 и нещо май бяха и бяха си ги филмирали наредени в някакви складове, използвани са 3 броя или мисля 4 - ри всъщност, какво ще правят с другите ? Това е въпроса. Другия е защо американците не вземат да се откажат, Русия не е противника, тя е някакво прокси и дори и прокси не е, те не искат китайско как да кажа, по въпитано - присъствие май беше. Между другото каквото оръжие се издуха в Украйна после няма възтановяване, бай китаец знае че има негови части в него, ще напълни най великата армия в Света с фейкови части. После ще стане като във вица за бой Ганьо и американеца, руснака и японеца само че ще има и за китаеца вече.
Коментар
-
Хайде да е авиобаза. Две бомби на входа и така през ден, и всичко в базата става недостъпно... Тъпо.
В Севастопол тия дни нещо нямало военни кораби (видео) https://censor.net/ua/video_news/336...ekayemo_na_zsu
А какви славни времена бяха
Last edited by satz; 07.09.2022, 17:29.
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнениеМеждувременно терористът от ФСБ Гиркин докладва за ситуацията на фронта:- Балаклея е обградена;
- Волхов Яр е взет;
- Вербовка е взета.
Ония 20 000 дето вчера бяха обкръжени, според satz, пленихте ли ги, избихте ли ги или нещо трето?
Балаклея като я вземат украинците поле какво ще я правят?
Май ще и се порадват ден два ще се снимат пред кметството с вдигнат флаг и ще я отстъпят, след като ги покрият с градове иогнеметни системи.
Докато украинците не възстановят авиацията си и не се снабдят с достатъчно количество далекобойна артилерия, тези контранастъпления ще авършват по един и същ начин.
Много жертви в хора и техника и все пос лаби позиции на предстоящите мисрни преговори.
Коментар
-
Въглищното отопление, ще се окаже не страдание а спасение. За разлика от газта, въглищата може да се запасят за няколко зими с екстремно ниски температури. 1978 г. големия студ не е пряк резултат от проведения експеримент, той е подарък от ГК за някой кой си е въобразил че е по велик от него, в случая Андрей Сахаров. Той много се изплашва почва да вижда нещата по правилния начин.
Коментар
Коментар