IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Tatiana Christy

    Президент радев (с много малка буква), никога не сте ми давал повод да ви уважавам. Причините са ужасно много. Наблюдавам ви много внимателно откакто ви домъкнаха в политиката като куфар. Един господин никой! Неизвестен с абсолютно нищо за гражданското общество – един бивш пилот от армията както много други. С разликата, че сте политизиран пилот! Червен пилот, под лицемерната маска на натовски офицер. Не сте натовски офицер, а СЪВЕТСКИ! Всъщност дори и това не сте! Тодорживковски офицер сте!

    Днес казахте „Първи приоритет е да не се въвлечем във война!“ Извинете, не знам дали някой ви е цапнал по главата, че се правите на невменяем! Ние вече сме във война! Заедно с останалия цивилизован свят срещу мракобесната диктатура на путин и нейните убийци! Ние сме в цивилизационна война, която много ясно разграничава злото! И то е путинова Русия! Русия на убийците на деца и жени, Русия на садистите, които изтезават цивилни и военнопленници, Русия на путин, представляващ днес световното зло и накарало света да се страхува за бъдещето на планетата.
    Тази Русия ви спря газа! Тази Русия е като свиня-кърмачка за българската корупция през целия преход! Тази Русия създаде световна енергийна и икономическа криза! Тази Русия заплашва третия свят с глад, крадейки зърното на Украйна като нагъл уличен бандит! (такъв какъвто е бил и самият путин в мизерното си и безрадостно детство!)

    Да --тази Русия на полицейските палки, на терора над гражданите, на концентрационните лагери, на побоищата и убийства -- където отравянето с Новичок е станало толкова банално колкото през Средновековието. Русия на фалшивите избори и референдуми, на диверсиите, на дестабилизацията на държави и беззаконието! Тази Русия вие се опитвате всячески да оневините, да се разграничите от конфликта с Украйна като някаква страхлива мишка трепереща за собственото си жалко съществуване! С какво ви държат, че сте толкова неадекватен и продажен?! Казвате войната била „между братски народи“, „да се разберат с дипломатически средства“, „Крим е руски“, „санкциите не работят!“... Няма братски народи тук! Ясно ли е?! НЯМА! Има агресор, убиец, крадец, изнасилвач, подпалвач влязъл да открадне чужд дом и да избие обитателите му по най-варварски начин!

    С какво ви държи путин, че да паднете толкова ниско? Не ви ли е срам?! Не ви ли е жал за българските деца, които искате да вкарате в орбитата на урода путин? Не ви ли е срам да сте на страната на злото? А, малко тодорживковче? ПФУУУ!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
      В Москва руският върховен съд определи украинският батальон "Азов" за терористична организация. Това предвещава дългогодишни присъди затвор за бойците от батальона, които попаднаха в руски плен след двумесечна съпротива в Мариупол.
      Те половината ги взивиха......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

        93 може и да е било така, 83 си беше нормално. Един ден риба, един без месо останалото обед и вечер месо. РТВ
        Тез "екстри" в новобранския център вероятно? В бойното поделение медузи и грис!

        Коментар


        • С=bota156;n3954009]

          Аз като редник ядях с офицерите. Като бях с полковника получавах НАЙ-ГОЛЯМАТА ПЪРЖОЛА - от двете страни на чинията стърчеше. И се пререждах и капитаните ме чакаха един път АЗ да се наям с полковника и чак след това им даде да ядат. Всички фатмаци ме мразиха. Имам 3 карцера - и трите съм ги лежал ДОМА, по скоро в кръчмата. Единия път за малко да ме вкарат - върнах полковника от почивка на морето да ме пусне[/QUOTE]

          Аз пък св разбрах с един български офицер да оставя прозореца на тяхната баня отворен за да се къпем след работно им време.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

            Да, месото се изнасяше и за аскера имаше сланина и леща. Данни от 1993г. Пловдив Корпус на ВВС.
            и боооол грис. Като си помисля, че армията ни беше копие на съветската, не се учудвам в какво състояния е руската - пълно безхаберие, кражби и разсипия.

            Коментар


            • В Москва руският върховен съд определи украинският батальон "Азов" за терористична организация. Това предвещава дългогодишни присъди затвор за бойците от батальона, които попаднаха в руски плен след двумесечна съпротива в Мариупол.
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Не. След време ще се обединят по мирен път.
                +1

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                  Пуделите на хАмерика защо мълчат за нападението на САЩ над суверенна държава и за убийството на местни граждани?
                  Кажете американски пудели, защо мълчите?

                  https://nova.bg/news/view/2022/08/02...8%D1%80%D0%B8/
                  Ако не се лъжа, тази групировка убиха 3000 граждани на САЩ и поеха отговорност. Пожелавам ти да изкараш една седмица при тях като жена.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                    Пуделите на хАмерика защо мълчат за нападението на САЩ над суверенна държава и за убиството на местни граждани?
                    Кажете американски пудели, защо мълчите?

                    https://nova.bg/news/view/2022/08/02...8%D1%80%D0%B8/
                    ма как ве това са демоНкраДски ракети.
                    пуделите са се покрили че германците търсят доброволци КЛОШАРИ
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Пуделите на хАмерика защо мълчат за нападението на САЩ над суверенна държава и за убийството на местни граждани?
                      Кажете американски пудели, защо мълчите?

                      https://nova.bg/news/view/2022/08/02...8%D1%80%D0%B8/
                      Last edited by Frosty; 02.08.2022, 20:05.
                      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                      Коментар


                      • Барби, угаси ли пожара в плевнята

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Demertsel Разгледай мнение
                          Ще има ли война Китай - Тайван?
                          Не. След време ще се обединят по мирен път.

                          Коментар


                          • Ще има ли война Китай - Тайван?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

                              Да, месото се изнасяше и за аскера имаше сланина и леща. Данни от 1993г. Пловдив Корпус на ВВС.
                              93 може и да е било така, 83 си беше нормално. Един ден риба, един без месо останалото обед и вечер месо. РТВ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

                                Да, месото се изнасяше и за аскера имаше сланина и леща. Данни от 1993г. Пловдив Корпус на ВВС.
                                Аз като редник ядях с офицерите. Като бях с полковника получавах НАЙ-ГОЛЯМАТА ПЪРЖОЛА - от двете страни на чинията стърчеше. И се пререждах и капитаните ме чакаха един път АЗ да се наям с полковника и чак след това им даде да ядат. Всички фатмаци ме мразиха. Имам 3 карцера - и трите съм ги лежал ДОМА, по скоро в кръчмата. Единия път за малко да ме вкарат - върнах полковника от почивка на морето да ме пусне
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X