IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    Предполагам че това е новата реалност в която газът в Русия е 6 долара, а при някои будали 2500. Съответно в Русия ще могат да отглеждат много деца, всичко става с пари.
    интересен е отговора на въпроса, Защо за 30години демокрация 3 млн българи са в гробищата... демократична чума мъчи народа ни

    и по 6 цента да направиш газта, народа ни умира в съня си, хората на БатШорош са анестизиолози

    Коментар


    • better, в САЩ едно дете да се роди е 100к долара Значи тези руснаци които ще имат по 10 деца, само с раждането им са усвоили 1м. долара
      Излиза че Путин е велик, защото по принцип бялата раса се топи. Ами много пари им смъкнаха от гърба забити в банки извън Русия и инвестирани от тези банки в Китай, и на украинците също, на американците също. Аз им викам на всички - клуба на изялите едно с три букви.На всичко отгоре главите им родиха да се бият помежду си, а и нищо нямат, почти кръгли цървули.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Предполагам че това е новата реалност в която газът в Русия е 6 долара, а при някои будали 2500. Съответно в Русия ще могат да отглеждат много деца, всичко става с пари.
        Тя газта и без пари да е все тая, след като се превърнеш в С. Корея, единственната радост ще ти остане да козуруваш всеки ден на портрета на джуджи.

        Коментар


        • Пука му на руснака и на украинеца, украинците имат земя като памук. И ние имаме, само трябва да има таван за богатство от тривиален бизнес, не може да има олигарси, милиардери на които бизнеса им е тривиален. Тези в Украйна всичките са такива, в държавата са влезли половин трилион подарък, а народа си продава имотите за 2500 долара, бедни...
          ​​​​​
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

            Бях на няма и 15, когато майка ми каза "Само не ми води рускиня - ще ти вземе и апартамента, и парите, и децата".

            Вероятно в повечето източноевропейски нации ги има тия екземпляри (колко и българска сволоч има такава), ама рускините май наистина са най - обича те до ипотеката и до ЕС паспорта.
            И.....ще те заведе в Русия и ще те пропие, само и само да каже, че има мъж. Балдъз" ми се влюби преди 5 години в рускиня и в момента е пияница в Москва.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Предполагам че това е новата реалност в която газът в Русия е 6 долара, а при някои будали 2500. Съответно в Русия ще могат да отглеждат много деца, всичко става с пари.
              Уви, към момента за отглеждане на деца трябват и други неща освен евтин нефт, евтин газ и много студ.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Скоро ще имат. Руснаци тук ми споделиха, че китайци масово се женят за рускини в пограничните райони.
                Бях на няма и 15, когато майка ми каза "Само не ми води рускиня - ще ти вземе и апартамента, и парите, и децата".

                Вероятно в повечето източноевропейски нации ги има тия екземпляри (колко и българска сволоч има такава), ама рускините май наистина са най - обича те до ипотеката и до ЕС паспорта.

                Коментар


                • Предполагам че това е новата реалност в която газът в Русия е 6 долара, а при някои будали 2500. Съответно в Русия ще могат да отглеждат много деца, всичко става с пари.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
                    Защо така мъчно върви тая мобилизация в ЛНР и ДНР бре?- уж руснаците дошли да ги освобождават от гнета на укрофашистите пък те се дърпат да участват в спецоперацията
                    https://youtu.be/zSWZtp9ONZs
                    Е, кво се дърпат? Нал поискаха в Русия? Русия е тук и има нужда от вас, не се дърпайте.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      Не просто им е светнало, че да имаш територия и да нямаш народ не е опция.То и на нас трябваше много отдавна да ни светне.
                      Скоро ще имат. Руснаци тук ми споделиха, че китайци масово се женят за рускини в пограничните райони.

                      Коментар


                      • Защо така мъчно върви тая мобилизация в ЛНР и ДНР бре?- уж руснаците дошли да ги освобождават от гнета на укрофашистите пък те се дърпат да участват в спецоперацията
                        https://youtu.be/zSWZtp9ONZs

                        Коментар


                        • Най якото на емиграцията е че българите с наднормено тегло се отърват от него.Сега в момента как е не знам, но преди години когато още не бяха паднали визите, нашите сънародници гладуваха защото храната не им пасва, безвкусна слама. За три месеца се одрънкваха, и то хора които успяват да намерят работа и джобовете им пълни с пари. В Лидъл имаше едни фрикадели в бурканче, само те бяха пикантни с вкус и българите ги купувахме и си предавахме един на друг, че има нещо което може да се яде. Такава простотия беше, пък сега съм чувал че е по лошо, защото било пълно и с африканци и какви ли не и се конкурираш с тях за работа. На кой Свят живеете, идете и вижте за какво става въпрос.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Tepxi, те на Запад ги чакат, веднага ще са на работа и с големи заплати, и квартири ще плащат на които наема е по голям от заплатата. Имам приятели, българи които половината пари които изкарват дават за наем, на разкошна квартира с мухъл в Англия например, там е нормално защото влагата е жестока, не е България. А да и деца ще си отгледат и народят, имам и такива познати, но деца нямат, не могат да поемат риска.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • По въпроса със фейковете и лъжливите новини - някой да ми каже какво става с укронастълението в Херсон. Освободиха ли го вече, влязоха ли в запорожието .. .Или вече обсаждат Москва?

                              Коментар


                              • е да те укрите са безсмъртни - само руснаци мрат там.... не се случва нито на франсета (дупета) нито на шведи, нито на поляци нито хамериканци ...

                                Коментар

                                Working...
                                X