IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 70% от френските домакинства кандидатстват за отопление с дърва и такива ще им бъдат осигурени

    Барби, ти дърва купи ли си

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mitaka7

      Двойка, старшинка! СадисТ, два! Явно целият напън в живота ти е бил около двете тръбички и се е оказал ялов.
      ХАХАХАХХАХАХАХХА
      след РАZпада на кочината северна Монголия ще има РЕКИ от сълзи из Търновско и
      сдружението на комунистите където е тоз член

      Коментар


      • Эпичный бой ВДВ против польских наёмников под Херсоном (ВИДЕО)

        Интересный факт из рассказа участника этого боя: из шестнадцати убитых десантников ВСУ только двое имели украинские документы. Остальные четырнадцать — граждане Польши.

        Источник: https://rusvesna.su/news/1672146460

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

          Страшен студ във Франция по Коледа 2022
          Французите влизат в морето, за да се стоплят
          Само може да завиждаме както ние, така и говедарите. Пути им е изпратил дядо мраз без снежанка
          Last edited by v_tin; 28.12.2022, 13:11.

          Коментар


          • Руски ватник е шокиран от "пророчество" от Ванга

            (https://bit.ly/3C1a6JV) Някой си Дмитрий нарича себе си "пророк", "син на Месинг" и твърди, че поддържа връзка с ясновидката Ванга. Вместо да изпрати мъжа на психиатър, руската пропаганда го кани като гост в токшоу. "Пророкът" твърди, че в съня си Ванга уж е предсказала бъдещето на Русия.

            "Ванга му казала: "Дима, ще има войни, ще има кръв, ще има сълзи. Но Русия ще спечели. Русия ще бъде на първо място. С нея ще се съобразяват всички страни по света. Русия и доброто ще победят", каза руският "пророк".

            Изпратете им спешно санитарите от психиатрията, моля
            https://t.me/uniannet/84719

            Коментар


            • Зеленски имал мирен план, има много точки но основната е че Украйна трябва да върне всички заграбени територии на съседните си страни, е няма такава държава да е взела от всички околни парчета, а от Полша повината.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Ами тогава да отречем и принципа на кубертен или да изхвърлим по твоята логика 99% от държавите защото и техните химни не се чуват. Въобще май интерфейса е повреден ,а ?
                Не "повреден" ами отсъства. ОТ-СЪС-ТВА.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение

                  А бе те и докато не бяха изхвърлени, пак не чувахме да пускат химна им. Защо ли? Въпрос за тройка за ватенките.

                  Та войната просто им идва дюшеш на руснаците за самочувствието им на спортния терен.
                  Ти май не си даваш сметка, че започването на СВО беше най-тежкото решение на "Путин" вземано някога изобщо, нито че Русия изобщо не желаеше да започва това. Ама какво искам аз да разбере някой с номерче в името си? Прекалено много е за него, явно

                  Коментар



                  • Страшен студ във Франция по Коледа 2022
                    Французите влизат в морето, за да се стоплят

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      Тези които вкараха Бг в 2 национални катастрофи - те ли са учените и грамотните. А за сегашната какво да кажем- ако някой отиде и думне сегашното народно събрание- всички българи ще са радостни, а по богатите ще дадат банкети
                      Той сигурно се чувства ощетен, да говори така.
                      ...или сърце не му дава да спре да папагалства. Поради щото е лесно и не иска мозък да осъзнава.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                        Ами тогава да отречем и принципа на кубертен или да изхвърлим по твоята логика 99% от държавите защото и техните химни не се чуват. Въобще май интерфейса е повреден ,а ?
                        Двойка, Валка! Седни си! Следващият, моля!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение

                          А бе те и докато не бяха изхвърлени, пак не чувахме да пускат химна им. Защо ли? Въпрос за тройка за ватенките.

                          Та войната просто им идва дюшеш на руснаците за самочувствието им на спортния терен.
                          Ами тогава да отречем и принципа на кубертен или да изхвърлим по твоята логика 99% от държавите защото и техните химни не се чуват. Въобще май интерфейса е повреден ,а ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                            Можеш ли да посочиш кога сащ или англия или франция или турция или израе; са били изхвърлени от спортни събития заради войните които са водили- до момента няма такива неща. Да обвиняваш спортиста за покитиката е нонсенс- дори и да изразява някакви пристрастия, неговата работа не е свързана с тях- отива бяга и се прибира, толкова. Ако кажеш че бяга по руски или по френски - е тогава е друг въпрос
                            А бе те и докато не бяха изхвърлени, пак не чувахме да пускат химна им. Защо ли? Въпрос за тройка за ватенките.

                            Та войната просто им идва дюшеш на руснаците за самочувствието им на спортния терен.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение
                              Gerasim_Burgaski, тези неща за 45-те години ги получаваме от украинците, те влизат в България и между тях не е имало и 1000 човека руснаци. Сега ти казваш че са ни донесли лошотия и зло..
                              Москва започна нова кампания за насърчаване на руснаците да се записват във въоръжените сили и да се бият в Украйна, въпреки че Кремъл отрече да има нужда от повече новобранци. В опит да привлекат повече доброволци на фронта, руските пропагандни видеоклипове, публикувани в социалните мрежи през последните няколко дни, се опитват да привлекат руските мъже с фалшиви разкази за патриотизъм, морал и възходяща социална мобилност. Един от видеоклиповете, публикуван на 14-ти декември, показва млад мъж, който избира да се бие, вместо да купонясва с приятелите си мъже, а след това изненадва всички, като си купува кола с парите, които е спечелил от битка по военен договор, съобщава CNN.

                              В друго видео, публикувано ден по-късно, бившата приятелка на войник е впечатлена от смелостта му и го моли да се събере отново с нея. Мъж на средна възраст пък напуска работата във фабриката, която не му плаща достатъчно, за да подпише военен договор и да отиде на фронта. Друг от видеоклиповете показва група от 30-годишни, заможни руснаци, които товарят кола, докато възрастни жени ги питат къде отиват. Един от мъжете отговаря: „В Грузия. Завинаги". Рускините се възмущават, че мъжете бягат, докато младите момчета им помагали.

                              Много от видеоклиповете представят войната като бягство за мъжете от мрачната ежедневна реалност на пиене на водка, бедност и безпомощност. Междувременно продължават да се появяват съобщения и оплаквания за недостиг на провизии и оборудване в руската армия. По време на среща с майките на мобилизираните през ноември руският президент Владимир Путин каза, че е по-добре да загинеш, биейки се за родината, отколкото да се напиеш до смърт с водка. В края на септември Путин обяви „частична“ военна мобилизация, при която бяха извикани повече от 300 000 души в цяла Русия, тъй като войната в Украйна не постигна напредък. Точният брой на убитите и ранените руски войници в битките в Украйна не е оповестен. Същевременно хиляди мъже са избягали от Русия, за да "финтират" наборната служба, а страховете от втора мобилизация през 2023 г. нарастват.

                              Коментар


                              • Gerasim_Burgaski, тези неща за 45-те години ги получаваме от украинците, те влизат в България и между тях не е имало и 1000 човека руснаци. Сега ти казваш че са ни донесли лошотия и зло..

                                Коментар

                                Working...
                                X