IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение



    Мен впрочем ме притеснява възхода на исляма в Русия и натиска срещу християнска Европа, но това там така или иначе ще е голямата тема на 21-ви век.
    .
    Виждам, че теб изключително те вълнува Русия. Мен, примерно, не ме интересува какво става там или пък в Туркменистан и Кавказ. Да си живеят живота и да си гледат кефа. Това обаче коренно противоречи на войнстващата ви джендърска идеология.


    Коментар


    • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

      Бъркаш доста в определенията , епитетите и мисълта че противниците ти са скотове. Това е добре . Подценяването е добре дошло.

      Иначе си прав че в точния момент , точно за една седмица ще бъде изрината цялата шорошоидна 5та колона от България .
      Шанса които се дава на същите в момента по разни форумчета и каналчета ще остане един мил спомен в съзнанието на русофобите.
      България никога няма да бъде част от това което искат западните елити и соросоиди. Никога !!!
      И нека лансирането на няколкото тролски ника тук , не създава противоположно грешно чувство и мнение.
      +10

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mitko2848

        Това са ментално обременени хора, няма голям смисъл да им се обяснява, няма да те разберат, една част го правят за някоя и друга копейка, а друга си го вярват искрено, трябва да мине още време и да се сменят поколенията. Единствения смисъл да им се опонира е да могат хората да видят и друга гледна точка и да не се обременяват ментално и следващите поколения
        Ами да видят де, ама е забранено- забранена е раша тудей , къде е другата гледна точка в германия. Липсва, няма я

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
          Аз попитах нещо съвсем просто- може ли да посочиш едно изказване на руски политик който е казал- ей сега ще направим бенгалския глад в африка. Не да ми пускаш линкове от форума, а изказване. Тези неща съм ги чел вече

          Коментар


          • Да се върнем на спец. операцията- няма обявена война, няма военнопленници, така че има операция. Вчера барби пусна инфо за контраатака на украинците и че са минали 9км напред. Според ей този https://www.youtube.com/watch?v=G2A8uOweoqI&t=2s- по средата на клипа говори за това настъпление и съжалява украинците че са настъпили, защото руснаците ги обкръжили и ги избили. Говори за 210 тела цели и множество разчленени от ударите, десетки машини унищожени. Говори за унищожен батальон- колко човека е това не знам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

              Бъркаш доста в определенията , епитетити и мисълта че противници са ти скотове. Това е добре . Подценяването е добре дошло.

              Иначе си прав че в точния момент , точно за една седмица ще бъде изрината цялата шорошоидна 5та колона от България .
              Шанса които се дава на същите в момента по разни форумчета и каналчета ще остане един мил спомен в съзнанието на русофобите.
              България никога няма да бъде част от това което искат западните елити и соросоиди. Никога !!!
              И нека лансирането на няколкото тролски ника тук , не създава противоположно грешно чувство и мнение.
              Много е вероятно да стане така.
              Както вече писах, тогава всички ще са доволни.

              По-добре да седнем поне на единия стол.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Може ли да посочиш поне едно изказване на руски политик относно африка и заплаха с глад. Защото аз не съм чувал. Но виж съм чел че се изнася украинско зърно с вагони в западна европа като обяснението е че щели да го пазят. Най вероятно колкото пазят руските пари- така ще го пазят- цап-царап
                Целия панаир с огромните цени и недостиг на зърно се прави разбира се на борсите. Да имаш 20 милиона това пшеница непосредствено преди жътвата си е много сериозна работа. Това зърно не е на украйна, а на производителите и съхранителите и вече сигурно отдавна е продадено.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  Може ли да посочиш поне едно изказване на руски политик относно африка и заплаха с глад. Защото аз не съм чувал. Но виж съм чел че се изнася украинско зърно с вагони в западна европа като обяснението е че щели да го пазят. Най вероятно колкото пазят руските пари- така ще го пазят- цап-царап
                  Разбира се че не може. Говори с благ тон небивалици и лъжи.
                  Всеки от шорошките тролове в България ( не са много , около 5000 са ) има своята роля и задача в изявите си.
                  На този тази роля му се е паднала .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                    Груба грешка, полша и чехия са такива, защото развиват ноу-хау, което им е дадено. Например какво пречи на вагонните заводи в бг да поемат продукцията на бомбардир- кои са бомбардир виж в уикипедия, какво пречи да се дадат пари на пирамидата и той да си развие идеите за батериите или на матеев да направи производство на слънчеви панели. Как се определи мин раб заплата в швейцария на около 3700 евро- при тях да не би да са отменени икономическите закони. Ако искаш пример с германия- предполагам си идвал тук, ако не си поне си чувал за немските аутобани- защо са такива и как се правят такива- ще ти кажа истината- с пари, с много, много пари. Ако идваш от нюрнбург към франкфурт ще видиш един баир разцепен от магистралата- това нещо го правиха около 3 години- в момента там има магистрала с по 3 платна в едната посока, асфалта е като стъкло, може да караш колкото ти държи колата- и го правят. Но това струва пари. Защо в бг няма магистрала- ами защото няма пари. Летището на берлин трябваше да струва мисля около 3 милиарда, направиха го за около 10 милиарда. Време за изграждане- първоначално около 2,5-3 години- действителност около 8
                    Всъщност, Комитова твърдеше, че километър магистрала в България струвала до 16 млн. лв.
                    Километър магистрала в Германия излиза до 8.24 млн. евро, в Хърватия - 6.66 млн. евро, в Дания - 5.89 млн. евро.

                    В България са налети милиарди. Ако бяха налети в Германия, щяхме да ги видим. Защо не ги виждаме у нас, е другата голяма тема.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение



                      Ей, вчера Рамзан Паша се заканил на Полша, че са следващите. Коментарите отдолу масово са "Ахмат сила", "Браво на Кадиров", "Чеченците са българи", "Смърт на християните" и прочее. Отваряш профилите - нормална маса скотове, готови да предадат България начаса.
                      Биха продали начаса бащиното огнище за пост в администрацията и шепа копейки.

                      Вълнуващо е, че подценявате ситуацията, но жабата най-добре завира на бавен огън.

                      Фразата "От това по-зле няма как да стане" е произнасяна поне по 5 пъти във всеки еврейски дом в Германия през 30-те години. А когато се усещат, че нещата отиват на майната си, е вече твърде късно.

                      Русия е болна, изолирана и озлобена, но все още силна.
                      Доста опасна комбинация, бих казал аз.
                      Бъркаш доста в определенията , епитетите и мисълта че противниците ти са скотове. Това е добре . Подценяването е добре дошло.

                      Иначе си прав че в точния момент , точно за една седмица ще бъде изрината цялата шорошоидна 5та колона от България .
                      Шанса които се дава на същите в момента по разни форумчета и каналчета ще остане един мил спомен в съзнанието на русофобите.
                      България никога няма да бъде част от това което искат западните елити и соросоиди. Никога !!!
                      И нека лансирането на няколкото тролски ника тук , не създава противоположно грешно чувство и мнение.
                      Last edited by X_Y; 30.05.2022, 14:28.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                        Може ли да посочиш поне едно изказване на руски политик относно африка и заплаха с глад. Защото аз не съм чувал. Но виж съм чел че се изнася украинско зърно с вагони в западна европа като обяснението е че щели да го пазят. Най вероятно колкото пазят руските пари- така ще го пазят- цап-царап
                        https://www.weforum.org/agenda/2022/...e-ukraine-war/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                          Да, виждам, че не виждаш главното и гледаш уверено назад.
                          Подчертаното горе сигурно го казваш с насмешка, но това е именно причината за войната. Не е състрадание или пък някаква си икономика.
                          Войната е зе идеология.
                          РФ много пречи на тази идеология, и мюсулманите много пречат, "ама дай да удариме Русия те ще клекнат сами"
                          Евроджендърския съюз си прави сметките обаче някакси без хората. И точно затова хората ще бъдат смазани, за да не участват във вземането на решения.
                          Естествено, че го казвам с насмешка.

                          Войната е наистина за идеология.
                          Русия се лута между окултното си сибирско православие и Кавказкия ислямизъм, между младите, които слушат Колдплей и старите, които слушат Кобзон, между пътуващите до Аспен и пътуващите до Сочи.
                          Русия в момента се предефинира. Уви, в голяма Северна Корея. Но пък поне имаме яснота каква ще е.

                          Мен впрочем ме притеснява възхода на исляма в Русия и натиска срещу християнска Европа, но това там така или иначе ще е голямата тема на 21-ви век.
                          Last edited by X_Y; 30.05.2022, 14:28.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                            Имам известни притеснения какво ще стане, ако икономика като българската бъде наводнена с напечатан лев. Ти си мислиш, че ще станем САЩ, а аз си мисля, че ще станем Зимбабве.

                            Всеки случай явно не можем да сме Чехия и Полша, това е важното.
                            Груба грешка, полша и чехия са такива, защото развиват ноу-хау, което им е дадено. Например какво пречи на вагонните заводи в бг да поемат продукцията на бомбардир- кои са бомбардир виж в уикипедия, какво пречи да се дадат пари на пирамидата и той да си развие идеите за батериите или на матеев да направи производство на слънчеви панели. Как се определи мин раб заплата в швейцария на около 3700 евро- при тях да не би да са отменени икономическите закони. Ако искаш пример с германия- предполагам си идвал тук, ако не си поне си чувал за немските аутобани- защо са такива и как се правят такива- ще ти кажа истината- с пари, с много, много пари. Ако идваш от нюрнбург към франкфурт ще видиш един баир разцепен от магистралата- това нещо го правиха около 3 години- в момента там има магистрала с по 3 платна в едната посока, асфалта е като стъкло, може да караш колкото ти държи колата- и го правят. Но това струва пари. Защо в бг няма магистрала- ами защото няма пари. Летището на берлин трябваше да струва мисля около 3 милиарда, направиха го за около 10 милиарда. Време за изграждане- първоначално около 2,5-3 години- действителност около 8

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                              Моите най-добри приятели (семеен бизнес) получиха еврофинансиране без никой от тях да си е сменял пола.
                              Признавам, че статии от профила на Киро Скалата с текст "САТАНИСТИТЕ ОТ ФАЩ И СОРОС ИСКАТ ВСИЧКИ ДА СА ДЖЕНДЪРИ" хващат дикиш при доста хора, ама не очаквах в този форум точно да има такива.

                              Понеже виждам, че си запознат с упадъка на западната цивилизация, може ли да попитам за алтернативата?

                              Кое в образованието в Беларус ли харесва най-много?
                              Кое научно постижение на Туркменистан е най-ценно?
                              Какво правят руснаците с тоя убийствен демографски възход и такава продължителност на живота?

                              ЕС има много дупки, но е най-доброто, което може да се случи на една източноевропейска държава от постсъветски тип. Полша, Чехия и Словения берат плодовете на ЕС. Ние пък въздишаме по РФ, чийто граждани въздишат по ЕС. Живот.
                              Да, виждам, че не виждаш главното и гледаш уверено назад.
                              Подчертаното горе сигурно го казваш с насмешка, но това е именно причината за войната. Не е състрадание или пък някаква си икономика.
                              Войната е зе идеология.
                              РФ много пречи на тази идеология, и мюсулманите много пречат, "ама дай да удариме Русия те ще клекнат сами"
                              Евроджендърския съюз си прави сметките обаче някакси без хората. И точно затова хората ще бъдат смазани, за да не участват във вземането на решения.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
                                Сега Русия заплашва Африка с глад, Китай чака да нападне Тайван, Индия се ослушва, ЕС е с едни нерешителни политици и тежко прокремълско наследство, а в Белия дом са демократите.
                                .
                                Може ли да посочиш поне едно изказване на руски политик относно африка и заплаха с глад. Защото аз не съм чувал. Но виж съм чел че се изнася украинско зърно с вагони в западна европа като обяснението е че щели да го пазят. Най вероятно колкото пазят руските пари- така ще го пазят- цап-царап

                                Коментар

                                Working...
                                X