IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    И магаре, дето реве (припява) по тоя повод.
    Руските войски около Лиман са застрашени от обкръжение

    В района на водноелектрическата централа в Нова Каховка окупаторите са потопили 9 вагона, за да изградят прелез, с който да подготвят пътища за бягство

    Не е препоръка за каквото и да било.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
      Улични боеве в Херсон
      И магаре, дето реве (припява) по тоя повод.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение

        да така е, унищожени са повече самолети, отколкото имаха укрите

        аз не се радвам,когато умират украинци. но няма начин, трябва да се освободи Донбас от фашистката чума. равна сигурност за всички в Европа
        А не се радваш. Сигурен ли си?
        Не е препоръка за каквото и да било.

        Коментар


        • Макс, тя демокрацията си е демокрация и може и да работи, но се иска да се подържа там някакво ниво. Примерно ценностите, да кажем свободното движение на хора - как ще се движат хора които са изпосталели, нямат доходи да си го позволят. Да кажем остави между държавите, но в самата държава при скъп транспорт също няма да се движат много и това ще ги ограничи в развитието и възможностите. Искат да не са затворени само в големия град, добре ще имат имот който не в града, сред природата но колко пъти ще го посетят, ако е свързано с изминаване на 100км път..Така развитието се забавят, което си е факт не може да се отрече. Просто трябва да се поддържат нива, избиране на хора които са отговорни и ще се натоварят с дадени задачи, ще ги решат е работа която може да се свърши добре, по добре и почти перфектно да приемем, но пак се иска да има условия, среда в която да се случи този избор. И всичко е динамично. Искаш да имаш мотивирана армия, която да те защити..пак усилия трябва да се вложат, без усилия. Сега Германия се държала по определен начин в ЕС, тя се държи така съобразно усилията които са вложили да се развият и позицията която има. Имало е план Маршал, но Германия е стандарт който САЩ нямат като цяло за всички щати след плана.
          Сега разбива се язовирна стена в тази война, утре това ще е загуба и за руснаците когато с Украйна решат да си помагат пак. Защото те няма къде да идат, на друга планета не може да се изнесат. Решили украинците,че руснаците не са им братя..ами не се избира товаа нещо. Всеки може да има брат, който да взема някакви решения които за него не са най доброто, но пък брат си не може да го подмениш, там демокрация няма - избор. Все пак от брат може да очакваш да не иде на позиция, която е крайна. Това се случва в този конфликт, руснаците не приемат война с украинци. Не е слаба руската армия вероятно, просто война на руснаци с украинци е много тежка и то се вижда кой успяват да хванат да иде на фронтова линия. Пропагандата си е пропаганда, но е виртуална, реалноста си остава.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            Терористът Гиркин за пореден път се оплака (https://bit.ly/3Ukz52o) от руското военно ръководство и похвали украинските въоръжени сили.

            "Защо говоря точно за настъплението на ВСУ? Просто е очевидно, че битката за инициативата, за която говорих още през юни, ВСУ е спечелила напълно. Докато те не бъдат успешно отблъснати, нашите войски няма да поемат инициативата. Противникът (украинските сили - УНИАН) има превъзходство в жива сила във всички части на фронта, във всички направления. Той е постигнал предимство не само в жива сила, но и в оборудване в някои райони на фронта", оплаква се боецът.

            В същото време Гиркин се оплаква, че орките нямат с какво да се противопоставят

            "Такава картина се появи в резултат на загубата на нашите войски в битката в Харковска област, която нашето Министерство на отбраната много елегантно прикри под думите "успешно прегрупиране"... точно по план и доста по-рано от предвиденото", отбеляза терористът.

            Точно така, всичко е по план
            Еми сопри се манко Митрофанова слагаш на очите.

            Коментар


            • Терористът Гиркин за пореден път се оплака (https://bit.ly/3Ukz52o) от руското военно ръководство и похвали украинските въоръжени сили.

              "Защо говоря точно за настъплението на ВСУ? Просто е очевидно, че битката за инициативата, за която говорих още през юни, ВСУ е спечелила напълно. Докато те не бъдат успешно отблъснати, нашите войски няма да поемат инициативата. Противникът (украинските сили - УНИАН) има превъзходство в жива сила във всички части на фронта, във всички направления. Той е постигнал предимство не само в жива сила, но и в оборудване в някои райони на фронта", оплаква се боецът.

              В същото време Гиркин се оплаква, че орките нямат с какво да се противопоставят

              "Такава картина се появи в резултат на загубата на нашите войски в битката в Харковска област, която нашето Министерство на отбраната много елегантно прикри под думите "успешно прегрупиране"... точно по план и доста по-рано от предвиденото", отбеляза терористът.

              Точно така, всичко е по план

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                Даа, Конашенков на няколко пъти вече унищожава цялата авиация на укрите, а за пво-то да не говорим
                да така е, унищожени са повече самолети, отколкото имаха укрите

                аз не се радвам,когато умират украинци. но няма начин, трябва да се освободи Донбас от фашистката чума. равна сигурност за всички в Европа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  всеки химарс на счет в украинската армия е унищожен минимум 3 пъти от денацификаторите....
                  Аз предлагам да има някакъв ред, че така е много разпиляно.
                  Например на четна дата да се обяснява, че украинската армия е напълно обезкървена и унищожена, а на нечетна - че руснаците са нападнати от 8-кратно превъзхождащите ги в численост украинци и затова се налага да отстъпват.

                  Коментар


                  • https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F...B0%D1%82%D0%B0

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                      Аз наистина не разбирам какво говорят европолитиците, като чуя Демокрация-за мен това означава, че някой ще ме учи как да живея, а всъщност иска да ме краде; като чуя Ценности-за мен това означава къцане на гола кукичка или някой иска да ме измами; като чуя Солидарност-това за мен означава, че някой иска да ме набута да платя някоя сметка на Батковците

                      Трябва да се излезе от това говорене без съдържание, ползване на думи, които са загубили смисъл, някаквва софистика давам пример...например Русия е развиваща се страна, Хамерика е развита страна. Според мен, ако Русия е развиваща се страна, Хамерика е престанала да се развива и е неразвиваща се страна, нещо повече Хамерика е деградираща страна. Аз предлагам да сравним дела на Батко в световната икономика от ВСВ до към момента... От близо 50% дял в световния ВВП, пиндодела е паднал до 18%

                      Другаря Си нарече ШОС-Общност на Общата съдба на народите, преведено на нашенски това би трябвало да бъде нещо много хубаво. Говори се за международно право, за зачитане на взеимни интереси. не налагане на чужда воля и т.н. Списъка от желаещи да постъпят в Организацията е дълъг.... Ако всичко това е истина трябва да се промени и говоренето без съдържание
                      Всички са маскари.Не вдеват че келепира не е на Солунската митница а на Зайчар.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                        Даа, Конашенков на няколко пъти вече унищожава цялата авиация на укрите, а за пво-то да не говорим
                        всеки химарс на счет в украинската армия е унищожен минимум 3 пъти от денацификаторите....
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                          въпреки големия опит на братята руси с тероризма, Пъррва и Втора чеченска война, проблема е че практически хохлите и русите са неразличими и не може да се вземат мерки... по лесно е когато трябва да се неутрализират лица, които се различават-да кажем кавказка националност

                          В Херсоне ликвидировали группу диверсантов

                          СИМФЕРОПОЛЬ, 16 сен — РИА Новости. В центре Херсона ликвидировали диверсионно-разведывательную группу, ситуация в городе полностью контролируется российскими военными, сообщили РИА Новости в экстренных службах региона.

                          "ДРГ в целом ликвидировали. Остались лишь некоторые очаги сопротивления, которые также нейтрализуются", — рассказал собеседник агентства.

                          Ранее источник в оперативных службах сообщил о стрельбе из автоматического оружия в центре Херсона. До этого в городе прогремели пять взрывов, предположительно, работала ПВО. Как заявили в российском министерстве обороны, ВСУ в субботу предприняли безуспешную попытку наступления в Херсонской области, в итоге было уничтожено более 120 украинских военнослужащих, семь танков и 13 боевых машин пехоты.
                          Даа, Конашенков на няколко пъти вече унищожава цялата авиация на укрите, а за пво-то да не говорим

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                            Улични боеве в Херсон
                            въпреки големия опит на братята руси с тероризма, Пъррва и Втора чеченска война, проблема е че практически хохлите и русите са неразличими и не може да се вземат мерки... по лесно е когато трябва да се неутрализират лица, които се различават-да кажем кавказка националност

                            В Херсоне ликвидировали группу диверсантов

                            СИМФЕРОПОЛЬ, 16 сен — РИА Новости. В центре Херсона ликвидировали диверсионно-разведывательную группу, ситуация в городе полностью контролируется российскими военными, сообщили РИА Новости в экстренных службах региона.

                            "ДРГ в целом ликвидировали. Остались лишь некоторые очаги сопротивления, которые также нейтрализуются", — рассказал собеседник агентства.

                            Ранее источник в оперативных службах сообщил о стрельбе из автоматического оружия в центре Херсона. До этого в городе прогремели пять взрывов, предположительно, работала ПВО. Как заявили в российском министерстве обороны, ВСУ в субботу предприняли безуспешную попытку наступления в Херсонской области, в итоге было уничтожено более 120 украинских военнослужащих, семь танков и 13 боевых машин пехоты.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                              Някой няма ли да пусне видео от парада ви днес в белград- чета че имало яка демокрация по за..дниц...ите на лгбтейшниците
                              Фахрета Живойнович (на сръбски: Фахрета Живојиновић и на босненски: Fahreta Živojinović), известна като Лепа Брена, е попфолк певица и актриса от Босна и Херцеговина, станала известна в цяла Югославия. Представя се като югославянка по народност.[1]
                              https://www.youtube.com/watch?v=gsKn5KX6XnU

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikimaus Разгледай мнение
                                Ястреб Фандъкова сказала что лыжи шус и рало есть чук и гек нет.
                                Аз наистина не разбирам какво говорят европолитиците, като чуя Демокрация-за мен това означава, че някой ще ме учи как да живея, а всъщност иска да ме краде; като чуя Ценности-за мен това означава къцане на гола кукичка или някой иска да ме измами; като чуя Солидарност-това за мен означава, че някой иска да ме набута да платя някоя сметка на Батковците

                                Трябва да се излезе от това говорене без съдържание, ползване на думи, които са загубили смисъл, някаквва софистика давам пример...например Русия е развиваща се страна, Хамерика е развита страна. Според мен, ако Русия е развиваща се страна, Хамерика е престанала да се развива и е неразвиваща се страна, нещо повече Хамерика е деградираща страна. Аз предлагам да сравним дела на Батко в световната икономика от ВСВ до към момента... От близо 50% дял в световния ВВП, пиндодела е паднал до 18%

                                Другаря Си нарече ШОС-Общност на Общата съдба на народите, преведено на нашенски това би трябвало да бъде нещо много хубаво. Говори се за международно право, за зачитане на взеимни интереси. не налагане на чужда воля и т.н. Списъка от желаещи да постъпят в Организацията е дълъг.... Ако всичко това е истина трябва да се промени и говоренето без съдържание
                                Last edited by Макс; 17.09.2022, 22:38.

                                Коментар

                                Working...
                                X