IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

    Хайде укриляй се на воля . Как ви дават дипломи и как ви приемат за тролове се чудя . Комунист е бил дедко ти , макар и пребоядисан .
    И изобщо не ми е зле . Гледам ви как виете днес цял ден и мед ми капе на душата . По всички медии вият и Байдън и Макрон и Шолц.
    Свърши се с Военната Операция . Идва истинската война . Няма да се крие меришещия запад вечно зад украйнците .
    Акде сега ще ви видим .
    Кво да ти кажа, освен, че си в тотална грешка и времето отново ще го докаже и като пак ти платят отново ще пишеш педерастии.

    п.с. обратен комунист не съществува, но ти пишеш тук

    Коментар


    • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

      Айде и в България нацисти. Отиде коня у ряката. С такива като теб в катедрата по психиатрия си провеждат практиката.
      Стискат палци за денацификация и у нас.
      Ама късно е вече.

      Абе ако някой ми беше казал преди година, че корумпирана Украйна с нейния президент-комедиен актьор по професия щяха да спасят Източна Европа от руския ботуш, щях да се изсмея. Какво нещо е живота ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
        "Сын пескова заявил, что не будет мобилизироваться.

        Ему позвонили под видом военкома и сказали прийти на медосмотр. В ответ услышали «Я буду решать это на другом уровне».

        На убой идут только ненужные холопы "
        https://t.me/truexanewsua/60827

        Нито тези са Военком , нито на линия е Песков . Ама откъде ви взимат бе , дечица . Цял ден фейкове и лоши скечове

        Коментар


        • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

          Има избор или така или смърт, г-н Комунист, все пак съм тук, което означава, че дядо ми е бил прав! Чувствам се укрилен, щом един мръсен комунист е запомнил историята ми! Ти си много зле, питай дали има някъде помощ.
          Хайде укриляй се на воля . Как ви дават дипломи и как ви приемат за тролове се чудя . Комунист е бил дедко ти , макар и пребоядисан .
          И изобщо не ми е зле . Гледам ви как виете днес цял ден и мед ми капе на душата . По всички медии вият и Байдън и Макрон и Шолц.
          Свърши се с Военната Операция . Идва истинската война . Няма да се крие меришещия запад вечно зад украйнците .
          Акде сега ще ви видим .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение
            И от теб няма. И от дядо ти нямаше . Но все пак премина към комунделите и отърва кожата докато ги обслужваше . Ти ще можеш ли като него .
            Има избор или така или смърт, г-н Комунист, все пак съм тук, което означава, че дядо ми е бил прав! Чувствам се укрилен, щом един мръсен комунист е запомнил историята ми! Ти си много зле, питай дали има някъде помощ.

            п.с. забравих.....обичам те, нямаш идея колко мил мога да бъда:#)
            Last edited by briko; 21.09.2022, 19:16.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

              Забравяш че и теб те няма Подробноста е малка и незначителна но все пак да я спомена .
              А Русия накрая ще остане , но не за да гаси копчето .
              И аз се чудя откъде ви намират, дечко . Нямаш ли нормална работа . Като започне денацификацията и тук ще ти намерим по престижна .
              А относно клипчето - не се напрягай толкова много - нормална граница . Ако ти снимам Капитан Андреево сигурно ще кажеш че Българите се изнасят в Турция .
              Айде и в България нацисти. Отиде коня у ряката. С такива като теб в катедрата по психиатрия си провеждат практиката.
              Не е препоръка за каквото и да било.

              Коментар


              • "Сын пескова заявил, что не будет мобилизироваться.

                Ему позвонили под видом военкома и сказали прийти на медосмотр. В ответ услышали «Я буду решать это на другом уровне».

                На убой идут только ненужные холопы "
                https://t.me/truexanewsua/60827

                Last edited by satz; 21.09.2022, 19:00.

                Коментар


                • Ама тия руснаци с акъла ли са си?!?
                  Представете си как смърди некъпана и мръзнеща Финландия?!?
                  Седят в сауните и си смърдят заедно ...

                  Аз предлагам всеки руснак, който се връща в Русия да минава обезпаразитяване, затворнически душ и да му се назначава личен теляк. Друг начин за справяне с миризмата на гнил фалиращ капитализъм няма.

                  Своих не бросаем!

                  Коментар



                  • Дядо Байдън за Украина и русия пред ООН

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

                      Ебати фейка . По размазана снимчица от коли пред жп прелез в Албания не можа ли да качиш .
                      Чудно ми колко е дневната заплатка на няколкото дебелозадници , лаещи по цял ден , но безсмислено .
                      Идва Референдума , след него Луганск , Донбас ,Херсон и други стават изконни Руски територии .
                      И край на гальовната Специална Операция . Начинаеться Свещенная Война
                      Русия не е имала враг на територията си от Втората световна война . А много добре знаят всички дечица , какво става с наличния враг в ТЕРИТОРИЯТА НА РУСИЯ .
                      Целия колективен запад ще бъде унищожен ако трябва дори и с червеното копче .
                      Няма две мнения .
                      Ама разбира се-руските ракети ще унищожават западните държави, а техните ръководители са глупаци и няма да отвърнат.
                      А Луганск, Донбас и Крим ще са руски, докато не си ги върнат украинците.
                      И тая свещена война без лендлиза и вторият фронт бързо щеше да затихне.
                      Last edited by mirodes; 21.09.2022, 19:01.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

                        С лека ръка ✋ харчиш чужди животи, няма смисъл от теб
                        п.с. никой не е нападнал Русия...
                        И от теб няма. И от дядо ти нямаше . Но все пак премина към комунделите и отърва кожата докато ги обслужваше . Ти ще можеш ли като него .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

                          Момко, имаш някаква тежка патология. Къде ви намират такива извратени, не знам. Това с червеното копче е вярно, но е двупосочно. Западът го няма, Русия я няма и тебе те няма. Последното може и да е за добро. Специално за теб и на видео ...

                          Забравяш че и теб те няма Подробноста е малка и незначителна но все пак да я спомена .
                          А Русия накрая ще остане , но не за да гаси копчето .
                          И аз се чудя откъде ви намират, дечко . Нямаш ли нормална работа . Като започне денацификацията и тук ще ти намерим по престижна .
                          А относно клипчето - не се напрягай толкова много - нормална граница . Ако ти снимам Капитан Андреево сигурно ще кажеш че Българите се изнасят в Турция .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

                            Ебати фейка . По размазана снимчица от коли пред жп прелез в Албания не можа ли да качиш .
                            Чудно ми колко е дневната заплатка на няколкото дебелозадници , лаещи по цял ден , но безсмислено .
                            Идва Референдума , след него Луганск , Донбас ,Херсон и други стават изконни Руски територии .
                            И край на гальовната Специална Операция . Начинаеться Свещенная Война
                            Русия не е имала враг на територията си от Втората световна война . А много добре знаят всички дечица , какво става с наличния враг в ТЕРИТОРИЯТА НА РУСИЯ .
                            Целия колективен запад ще бъде унищожен ако трябва дори и с червеното копче .
                            Няма две мнения .
                            С лека ръка ✋ харчиш чужди животи, няма смисъл от теб
                            п.с. никой не е нападнал Русия...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение
                              Путя обяви мобилизация, а цяла Русия се втурна да бяга. Баси патриотите. Верно ще превземат Европа за седмица
                              само дето им хлопнаха кепенците европейците ... вместо да бягат да излязат по площадите - 50 000 човешки живота ако не си струват да излязат на площата.... егати скотовете страхливи..
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

                                Ебати фейка . По размазана снимчица от коли пред жп прелез в Албания не можа ли да качиш .
                                Чудно ми колко е дневната заплатка на няколкото дебелозадници , лаещи по цял ден , но безсмислено .
                                Идва Референдума , след него Луганск , Донбас ,Херсон и други стават изконни Руски територии .
                                И край на гальовната Специална Операция . Начинаеться Свещенная Война
                                Русия не е имала враг на територията си от Втората световна война . А много добре знаят всички дечица , какво става с наличния враг в ТЕРИТОРИЯТА НА РУСИЯ .
                                Целия колективен запад ще бъде унищожен ако трябва дори и с червеното копче .
                                Няма две мнения .
                                Момко, имаш някаква тежка патология. Къде ви намират такива извратени, не знам. Това с червеното копче е вярно, но е двупосочно. Западът го няма, Русия я няма и тебе те няма. Последното може и да е за добро. Специално за теб и на видео ...

                                Last edited by GiRo; 21.09.2022, 18:34.
                                Не е препоръка за каквото и да било.

                                Коментар

                                Working...
                                X