IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Елементарното мислене е свойствено на елементарни мозъци.
    ...единствено на избори народът се произнася по важни въпроси. Само 300 хиляди са гласували за партия, която е против участието на България в НАТО.
    Last edited by RUBLA; 30.06.2024, 20:47. Причина: Спазвайте добрия тон!

    Коментар


    • Бъpзоходко, понеже си от любознателните хора със стойност и си ми писал за машинния език при компютрите. Това което си написал е вярно, но езика всъщност е един и същ. Той се състои от едни и същи логически блокове, вече дали работи на определена архитектура хардуер е въпрос на по високите структури - логически блокове които са чисто функционални групи от такива блокове. Всъщност програмистите не знаят как работят нещата на ниско ниво, на асемблер се пише програма много трудно. Пълноценна операционна система има обем който се побира на дискета, има такава 1.44 мегабайта, но няма програми в нея защото някой постоянно ще трябва да ги пренаписва да са съвместими с програмите писани на езици от високо ниво. Хората така си мислят. Например информацията записана на дискове се казва че е на пътечки, но отделните клъстери всъщност са изсипани хаотично и няма нищо общо с четенето на аналогова информация например от грамофонна плоча. Фактически информацията се прочита и се буферира в памет, в нея се подрежда този хаос в системна таблица според индексацията и, всяка част е индексирана и трябва да влезе на точното място в таблицата, и процесора вече я чете тази таблица по ред на номерцата. Дигиталния звук например не е истински, той е на принципа на илюзията, използват се недостатъците на сетивата ни които ще слеят тези части и ще ги обединят. Когато ползваме тези неща ние сме в нещо като под хипноза.
      Не само че машинния език на всички ни е един и същ, но и много от животните които са осъзнати, нали ние виждаме че те са осъзнати защото наблюдаваме че имат чувства, казваме то е тъжно или е радостно и игриво и това е точно така и те са на същия език.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Ясно. Тези му думи за пореден път показват ,че тоя човек е дебил.Аз смятам, че:
        1.Байдън е изкукал дядка.
        2.Няма глобално затопляне и цялата истерия е за пари.
        3.Против съм джендър идеологията.
        4.Против съм мултикултурата и напълването на Европа и САЩ с диваци.
        Всички тия неща се промотират от настоящите американски власти.
        Но за дебила щом съм против руската агресия в Украйна значи съм американски трол.Това показва, че е русороб и промит мозък.
        Аха. Абе знаех си аз, кой дава най-адекватните оценки.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          ....ако повечето българи не искаха да сме в НАТО щяха да гласуват за партия, която да е против членството в НАТО.И нямаше да сме там.
          Елементарното мислене е свойствено на елементарни мозъци.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Кисимов Разгледай мнение
            Пише си го: https://dzen.ru/a/YmOQg5kKSmoRBFZ1 Почему американцев называют пиндосами
            Ясно. Тези му думи за пореден път показват ,че тоя човек е дебил.Аз смятам, че:
            1.Байдън е изкукал дядка.
            2.Няма глобално затопляне и цялата истерия е за пари.
            3.Против съм джендър идеологията.
            4.Против съм мултикултурата и напълването на Европа и САЩ с диваци.
            Всички тия неща се промотират от настоящите американски власти.
            Но за дебила щом съм против руската агресия в Украйна значи съм американски трол.Това показва, че е русороб и промит мозък.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Означава "Вергилчо И подобни нему". По определение, ти СИ ...
              Като обвиняваш някого в нещо дефинирай в какво го обвиняваш.
              Last edited by RUBLA; 30.06.2024, 20:05. Причина: Спазвайте добрия тон!

              Коментар


              • Пише си го: https://dzen.ru/a/YmOQg5kKSmoRBFZ1 Почему американцев называют пиндосами

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Явно, не правиш разлика между броя на членовете на една политическа партия, този на нейните избиратели и третия, на целокупното население на Родината. Жалко. И досадно предвидимо, като знак за интелекта на автора.
                  ....ако повечето българи не искаха да сме в НАТО щяха да гласуват за партия, която да е против членството в НАТО.И нямаше да сме там.
                  Last edited by RUBLA; 30.06.2024, 20:00. Причина: Спазвайте добрия тон!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes

                    Дефинирай какво означава и ще ти кажа дали съм такъв.
                    Означава "Вергилчо И подобни нему". По определение, ти СИ ...
                    Last edited by RUBLA; 30.06.2024, 20:01. Причина: Спазвайте добрия тон!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Факт е само в мозъкът ти.Единствената партия, която е против НАТО е Възраждане. С 300 хиляди гласоподаватели. При 6.5 милиона български граждани. По-малко от 5 процента. На това ли му викаш повечето българи?
                      Явно, не правиш разлика между броя на членовете на една политическа партия, този на нейните избиратели и третия, на целокупното население на Родината. Жалко.
                      Last edited by RUBLA; 30.06.2024, 20:02. Причина: Спазвайте добрия тон!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Не бахме ли свободна страна? Пък и повечето българи, НЕ СПОДЕЛЯМЕ вашите "евроатлантически ценности". Факт.
                        Факт е само в мозъкът ти. Единствената партия, която е против НАТО е Възраждане. С 300 хиляди гласоподаватели. При 6.5 милиона български граждани. По-малко от 5 процента. На това ли му викаш повечето българи?
                        Last edited by RUBLA; 30.06.2024, 20:02. Причина: Спазвайте добрия тон!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Представя се за българин.И иска да представи гледната точка на руската пропаганда все едно е българска.
                          Не мисля, че е редно да се разрешава на такива хора да пишат по форумите.
                          Не бяхме ли свободна страна? Пък и повечето българи, НЕ СПОДЕЛЯМЕ вашите "евроатлантически ценности". Факт.
                          Last edited by Pyramid; 30.06.2024, 19:24.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                            Повторението е майка на Знанието

                            "В ночь на 30 июня украинские беспилотники атаковали территорию крупнейшего в России Новолипецкого металлургического комбината.
                            Информацию об этом подтвердили в пресс-службе предприятия, пишет российское издание "Коммерсант".
                            В компании утверждают, что атака была совершена "роем БПЛА".
                            В НЛМК признали, что комбинат потерпел разрушения, однако не уточнили подробностей.

                            По данным российского Telegram-канала Baza, атака дронов на комбинат началась в два часа ночи и длилась более часа. Всего за это время на территории было зафиксировано 7 взрывов."
                            Пак са купили китайски дронове или китайски части за дронове, украинците нямат нищо, те са пълни нещастници като нас.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Повторението е майка на Знанието

                                "В ночь на 30 июня украинские беспилотники атаковали территорию крупнейшего в России Новолипецкого металлургического комбината.
                                Информацию об этом подтвердили в пресс-службе предприятия, пишет российское издание "Коммерсант".
                                В компании утверждают, что атака была совершена "роем БПЛА".
                                В НЛМК признали, что комбинат потерпел разрушения, однако не уточнили подробностей.

                                По данным российского Telegram-канала Baza, атака дронов на комбинат началась в два часа ночи и длилась более часа. Всего за это время на территории было зафиксировано 7 взрывов."

                                Коментар

                                Working...
                                X