IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

    Само военни учения с Беларус по границите на Украйна и те бяха предупредени за атаката, но кой очакваше да чуе " не, ние не сме нападнали Украйна".
    Това не е нападение, как да ви го обясня- на теб и останалите укрофили. Имаше минск-1, минск-2 според които украйна трябваше да изпълни определени условия. Гаранти бяха германия русия и франция. Германия и франция не могат/не искат да се намесят за да принудят украйна да спазва минските споразумения. Отделно потрошенко каза- ние ще тупаме топката, ще печелим време докато се подготвим за война.

    Единствено русия поиска да се спазват споразуменията и понеже укропите не желаят това сега русия налага силово това спазване. Много е просто- престъпление и наказание- ако направиш нарушение на пътя идва кат и плащаш глоба. Нищо лично

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Бе жената е нейде из Испания ако не се лъжа и е над нас смята ни за второ качество хора..и разбира се е последна инстанция.няма смисъл да се спори с нея
      Къш птицо проклета .

      Напротив ти ни смяташ 2 милиона емигранти за “предатели” и “дезертьори”.

      Не ми слагай от собствените си изказвания в устата.

      Никой не е нито по-низш нито по-висш. Просто, старите комунисти бяха свикнали да им се мълчи и козирува, а сега нито се мълчи, нито се козирува и настава драма велика.

      И преди по стар червен обичай да ми сложиш лъжа в устата ти казвам, че ми е жал и за обикновените руснаци и за обикновените украинци в тази безсмислена война, която се води заради егото на един самозабравил се диктатор.

      Чети тука и спри да манипулираш.

      https://segabg.com/category-foreign-...ciya-i-gruziya

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

        Съгласих се на часа, без да проверявам. Тогава върви в темата политика и се върни може би 50-100-200 500 страници назад. Ще видиш същите писания срещу русия и без да има война
        Само военни учения с Беларус по границите на Украйна и те бяха предупредени за атаката, но кой очакваше да чуе " не, ние не сме нападнали Украйна".
        Last edited by briko; 28.07.2022, 19:10.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

          Нагъл си като Путлер, тази тема е от 14.01.2022г.
          Съгласих се на часа, без да проверявам. Тогава върви в темата политика и се върни може би 50-100-200 500 страници назад. Ще видиш същите писания срещу русия и без да има война

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

            Защо искаш да я няма Украйна като независима държава?
            Срещу украинците/ още по малко срещу украинките/ нямам абсолютно нищо против. С много добри впечатления съм от тях. И никога не съм казал нещо лошо срещу държавата. Лоши неща съм казал срещу режима , с което се изчерпва моята лошотия. Какво лошо мога да кажа срещу бабата която излезе да посрещне войниците , а те газиха знамето. Абсолютно нищо лошо, но виж срешу войниците бих могъл да спомена майките им. какво лошо мога да кажа срещу близнаците които са се предали на руснаците и поискаха да бъдат зачислени във войскова част на русия за да се бият срешу нацитата. Но дали мога да кажа нещо лошо за тези които доубиваха ранени руснаци, срещу тези които стреляха в коленете на руски пленници, срещу тези които кастрираха други руски пленници- да определено могат да се кажат много лоши неща за такива хора. Както предполагам и други в този форум биха казали

            Хайде представи си твоят син че отиде на война и се върне кастриран- ти би ли се радвал? Ето такива хора трябва да бъдат наказвани, те, и техните началници

            Коментар


            • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
              Ха-ха. "Сериозният" вестник Труд пишели "сериозни" про-руски статии по източници от приятелите-конспиратори на neon7 и то по на 83 години.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Ako ко можеш да се върнеш назад във времето тази тема е от 2014 и около 60-70% от постовете са срещу русия. Защо- не знам. Но това е истината.Преди тази тема имаше друга- русия, блокираха я, същата работа, същите хора пишеха, е с други никове, но така или иначе..........

                А да не пропусна и в темата политика, аз пиша от време на време там- същите хора със същите постове. Един от модераторите беше изтрил един пост с обяснението спрете да пишете от различни никове
                Нагъл си като Путлер, тази тема е от 14.01.2022г.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                  Мечти



                  реалност

                  Защо искаш да я няма Украйна като независима държава?

                  Коментар


                  • Jen Psaki: "My advice to everyone out there who's frustrated, sad, angry, pissed off, feel those emotions, go to a kickboxing class, have a margarita..."

                    извън темата малко

                    Коментар


                    • Мечти



                      реалност

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                        Ако единицата за неграмотност е пиковатин, то никът Ви придобива смисъл?
                        http://triaditza.org/wp-content/uplo...0%9F%D0%A4.pdf повече чети и по малко пиши/лъжи

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

                          Не си прав, аз не съм против Русия! Аз съм против това, което Путлер направи на 24.02. Къде има теми и форуми против Русия преди 24.02.?
                          Ako ко можеш да се върнеш назад във времето тази тема е от 2014 и около 60-70% от постовете са срещу русия. Защо- не знам. Но това е истината.Преди тази тема имаше друга- русия, блокираха я, същата работа, същите хора пишеха, е с други никове, но така или иначе..........

                          А да не пропусна и в темата политика, аз пиша от време на време там- същите хора със същите постове. Един от модераторите беше изтрил един пост с обяснението спрете да пишете от различни никове

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

                            Не си прав, аз не съм против Русия! Аз съм против това, което Путлер направи на 24.02. Къде има теми и форуми против Русия преди 24.02.?
                            И не те притеснява това че излезе новина как Байдън казал на Зеленски, че ще го подкрепи със сила да си върне загубените територии. Това нещо бе преди военната операция.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                              Какво ще плащат не знам, но в абсолютно всяка държава регламента е един и същ- най важен е вожда- както в русия, така и в говедария, така и в маория

                              Половината тук пишете само за да пишете нещо против русия. Тя осмисля живота на барби твоя на 4д на зазката и галфоню има и други периодични херои да ме извинят че не го споменавам
                              Не си прав, аз не съм против Русия! Аз съм против това, което Путлер направи на 24.02. Къде има теми и форуми против Русия преди 24.02.?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                Имаси документи намери и чети- например за освободителната е обявена войната няколко часа преди атаката на дунав
                                Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                Война няма- да има специална военна операция. За обявяването на война са нужни най малкото разни документи и обявяването и в ООН. Никоя от страните не го е направила, защо- не знам.
                                Ако единицата за неграмотност е пиковатин, то никът Ви придобива смисъл?
                                Last edited by satz; 28.07.2022, 17:45.

                                Коментар

                                Working...
                                X