IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    само дето им хлопнаха кепенците европейците ... вместо да бягат да излязат по площадите - 50 000 човешки живота ако не си струват да излязат на площата.... егати скотовете страхливи..
    Наистина, страхливци са, предпочитат да се предадат на укрите, вместо да обърнат тези танкове (колкото и да са стари) към онези, които ги пращат на смърт.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

      Комунистче дедово , педерасии пишеш само ти . Ето ти доказа :

      Само че ние не ги обичаме такива като теб и ги бием , не им го подаваме .

      А Русия ще смачка колективния меришещ запад с цената на всичко . Язък за украйнците . Ще си идат доста мърцина .
      Ей, момиче не ме притесняваш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение
        Момчета, оставете хомоеротиката за бившите соц лидери.
        Така де, омръзнало ми е от форумни гурута проповядващи смърт, но не тяхната

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

          Нито тези са Военком , нито на линия е Песков . Ама откъде ви взимат бе , дечица . Цял ден фейкове и лоши скечове
          Само дето дечко, гласът го познавам...
          но да го кажем, като за реднеци - удивително приличащ на
          https://www.youtube.com/watch?v=M-OIH9AnbcU

          Коментар


          • Момчета, оставете хомоеротиката за бившите соц лидери.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

              Кво да ти кажа, освен, че си в тотална грешка и времето отново ще го докаже и като пак ти платят отново ще пишеш педерастии.

              п.с. обратен комунист не съществува, но ти пишеш тук
              Комунистче дедово , педерасии пишеш само ти . Ето ти доказа :
              Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение
              п.с. забравих.....обичам те, нямаш идея колко мил мога да бъда
              Само че ние не ги обичаме такива като теб и ги бием , не им го подаваме .

              А Русия ще смачка колективния меришещ запад с цената на всичко . Язък за украйнците . Ще си идат доста мърцина .

              Коментар


              • Горкия Иля Медведев - допреди 3 месеца в гнилата гнилост и гнилота на Калифорния, сега - подлежащ на мобилизация.

                Дали тати ще измисли нещо?!?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

                  Хайде укриляй се на воля . Как ви дават дипломи и как ви приемат за тролове се чудя . Комунист е бил дедко ти , макар и пребоядисан .
                  И изобщо не ми е зле . Гледам ви как виете днес цял ден и мед ми капе на душата . По всички медии вият и Байдън и Макрон и Шолц.
                  Свърши се с Военната Операция . Идва истинската война . Няма да се крие меришещия запад вечно зад украйнците .
                  Акде сега ще ви видим .
                  Кво да ти кажа, освен, че си в тотална грешка и времето отново ще го докаже и като пак ти платят отново ще пишеш педерастии.

                  п.с. обратен комунист не съществува, но ти пишеш тук

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

                    Айде и в България нацисти. Отиде коня у ряката. С такива като теб в катедрата по психиатрия си провеждат практиката.
                    Стискат палци за денацификация и у нас.
                    Ама късно е вече.

                    Абе ако някой ми беше казал преди година, че корумпирана Украйна с нейния президент-комедиен актьор по професия щяха да спасят Източна Европа от руския ботуш, щях да се изсмея. Какво нещо е живота ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                      "Сын пескова заявил, что не будет мобилизироваться.

                      Ему позвонили под видом военкома и сказали прийти на медосмотр. В ответ услышали «Я буду решать это на другом уровне».

                      На убой идут только ненужные холопы "
                      https://t.me/truexanewsua/60827

                      Нито тези са Военком , нито на линия е Песков . Ама откъде ви взимат бе , дечица . Цял ден фейкове и лоши скечове

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

                        Има избор или така или смърт, г-н Комунист, все пак съм тук, което означава, че дядо ми е бил прав! Чувствам се укрилен, щом един мръсен комунист е запомнил историята ми! Ти си много зле, питай дали има някъде помощ.
                        Хайде укриляй се на воля . Как ви дават дипломи и как ви приемат за тролове се чудя . Комунист е бил дедко ти , макар и пребоядисан .
                        И изобщо не ми е зле . Гледам ви как виете днес цял ден и мед ми капе на душата . По всички медии вият и Байдън и Макрон и Шолц.
                        Свърши се с Военната Операция . Идва истинската война . Няма да се крие меришещия запад вечно зад украйнците .
                        Акде сега ще ви видим .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение
                          И от теб няма. И от дядо ти нямаше . Но все пак премина към комунделите и отърва кожата докато ги обслужваше . Ти ще можеш ли като него .
                          Има избор или така или смърт, г-н Комунист, все пак съм тук, което означава, че дядо ми е бил прав! Чувствам се укрилен, щом един мръсен комунист е запомнил историята ми! Ти си много зле, питай дали има някъде помощ.

                          п.с. забравих.....обичам те, нямаш идея колко мил мога да бъда:#)
                          Last edited by briko; 21.09.2022, 19:16.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

                            Забравяш че и теб те няма Подробноста е малка и незначителна но все пак да я спомена .
                            А Русия накрая ще остане , но не за да гаси копчето .
                            И аз се чудя откъде ви намират, дечко . Нямаш ли нормална работа . Като започне денацификацията и тук ще ти намерим по престижна .
                            А относно клипчето - не се напрягай толкова много - нормална граница . Ако ти снимам Капитан Андреево сигурно ще кажеш че Българите се изнасят в Турция .
                            Айде и в България нацисти. Отиде коня у ряката. С такива като теб в катедрата по психиатрия си провеждат практиката.
                            Не е препоръка за каквото и да било.

                            Коментар


                            • "Сын пескова заявил, что не будет мобилизироваться.

                              Ему позвонили под видом военкома и сказали прийти на медосмотр. В ответ услышали «Я буду решать это на другом уровне».

                              На убой идут только ненужные холопы "
                              https://t.me/truexanewsua/60827

                              Last edited by satz; 21.09.2022, 19:00.

                              Коментар


                              • Ама тия руснаци с акъла ли са си?!?
                                Представете си как смърди некъпана и мръзнеща Финландия?!?
                                Седят в сауните и си смърдят заедно ...

                                Аз предлагам всеки руснак, който се връща в Русия да минава обезпаразитяване, затворнически душ и да му се назначава личен теляк. Друг начин за справяне с миризмата на гнил фалиращ капитализъм няма.

                                Своих не бросаем!

                                Коментар

                                Working...
                                X