IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Последно и ти обещавам, че няма да пиша до края на този месец, защото наистина ми е все тая. Моята теза е следната - ако на Хитлер му бяха дали Данцигския коридор някога, за да се свърже с Източна Прусия, ВСВ в този вариант нямаше да има и Англия все още щеше да е някаква полуимперия. Същото ми е мнението и сега за Путлер - да му дават левобережная и приднестрието и да си ЕПМ, като останалата част от Молдова и Украйна се приемат в НАТО с всички произтичащи от това гаранции. Но само в НАТО, без ЕС - голтаци с претенции не ни трябват. Не виждам с какво Путята ще стане по-велик и боеготовен, като прибави левобережная - лично мнение!
    Тя тезата, не беше ли да му дадем Австрия да мирува? Предполагам и тя измислена държава пълна с немци. После не беше ли Чехия и вече ще се кротне? Но ти реши, че след Полша НАЙ-НАКРАЯ ще миряса. Не само го реши, но и прилагаш същия модел и към Русия. Който не познава историята е обречен да я повтаря. Моето мнение е, че така диктатор не се спира, а само апетита му нараства. Русия спря ли с Приднестровието? НЕ. Спря ли с Грузия? НЕ. Какво те кара да мислиш, че ще спре с Украйна? Доста наивно от твоя страна, но предполагам ти е все тая.

    Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Глупостите за русофилията ги предлагай на друг - аз съм първият в този форум, който е предлагал 3 март да не е национален празник, а такъв да е 6 септември или 24 май. И винаги съм отстоявал тезата, че блядовете не са ни приятели, а още по-малко братушки, и си следват интересите, в които интереси България никога не е била на първо място дори на Балканите, както остава за другите. Сред първите съм, които ви изнамериха стихотоврението на Вазов (изявен русофил), с което помита русофилските си чувства, когато блядовете са в нашата Добруджа! Но това, че не харесвам руснаците, не означава, че трябва да обичам някакви си севернофиромци, пардон украинци - измислен народ, с измислен ези, измислена история и претенции до небето. Да се оправят. Точка. Бъди здрав и успешен, както и спо-малко никове
    Очевидно освен русофоб си и укрофоб. Tака де русофоб x 2, тя Украйна е измислена държава. Несъзнателно обаче обслужваш интересите на тези които не харесваш. С голяма лекота определяш коя държава е реална и коя не. На коя да дадем територии и на коя да вземем. Интересен поглед върху нещата. Не ми отговори на въпроса. Какъв е смисълът от този copy-paste през седмица? Нали не ти пука?

    П.С. Никът е един. Би трябвало да го знаеш. Нали си първият в този форум ...
    Last edited by GiRo; 12.10.2022, 18:03.
    Не е препоръка за каквото и да било.

    Коментар




    • Коментар


      • Факт за осмисляне:
        В Русе и цяла България не съществува фирма, посочена от Кремъл като получател на взрива "думнал" КримскиО мост

        Коментар


        • Путлеристите от ФСБ показаха рентгенови снимки на камиона, за който се твърди, че се е взривил на Кримския мост, но има един нюанс

          На снимката се вижда, че от предната част на камиона липсват резервно колело и една ос, а на видеоклипа, също публикуван от FSS, те са показани.

          Освен това потребителите забелязаха, че на рентгеновата снимка камионът под ремаркето няма рама, и предположиха, че марките на автомобилите са различни. Според тях на снимката е изобразен европейски автомобил с две оси, а на видеото - американски.

          Очевидно кримският мост е бил атакуван от трансформери, според FSS

          Коментар


          • ВСУ са освободили още пет селища в Херсонска област (https://bit.ly/3CR5res)
            Става дума за:
            • Нововасилевка.
            • Новогригориевка.
            • Нова Каменка.
            • Трифоновка.
            • Червоное.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение
              Пример за Канада или Мексико къмто САЩ , ще можеш да дадеш и ще бъде правдоподобен , АКО Русия разположи бази или влезе във военен съюз с Канада или Мексико .
              Вие русоробите така и не разбрахте, че с война хубост не става. Първо развиваш демокрация и икономика, след което съседните държави сами идват при теб. Няма нужда да ги нападаш или убеждаваш. Нарича се мека сила. За пример можеш да вземеш Китай. Досега войната да е приключила ако активно подкрепяше Русия. Но какво му дава тя, освен петрол и газ? Едно голямо НИЩО. Търговията със Запада обаче е за много, много милиарди. Ела ми се обади, когато Канада поиска руска военна база на своя територия. И с теб пак ще си поговорим. Тук аз ще се усмина Да не са луди. Това е все едно да настаниш убиец в дома си, при това голтак. Ако все още не си стоплил относно меката сила, ето ти един прясно постнат линк по въпроса от твоят кумир Соловьов. Дано вденеш, като ти го приказва свой ...

              https://twitter.com/francis_scarr/st...a8iCrWfgYoT2lY

              Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение
              МОЖЕШЕ - в името на разбирателството в името на мира и по силния винаги малко отстъпва .
              Изразът е "по-умният отстъпва", но така или иначе Русия в момента нито е умна, нито е силна. В анимациите сме велики, а на фронта Т-62.

              Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение
              Укрите са друга бира - и по територия и по населения а и са си ''руснаци '' 70 %. Там просто НЕ МОЖЕ ."
              Русоробите определено сте прихванали от вожда. Може, не може. Ехо, в 21-ви век сме. Пораснете и забравете имперските си амбиции. Имате 1/8 от сушата. Стига ви толкова. Останалите 30% украинци са голяма работа явно. Не само пердашат орките на фронта, ами и успяват да потушат неистовото "желание" на 70-те процента да се присъединят към Матушка "На прости ли се правите или просто изобщо не се правите ?"

              Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение
              Запомнете от мен : Украйна НИКОГА няма да влезе в НАТО .
              Никога не казвай никога.
              Не е препоръка за каквото и да било.

              Коментар


              • Само дето, бездействието при геноцид, също е престъпление...

                гадни жидомасонски закони маамугойба

                Коментар


                • Грую Груев, въобще нямаме работа между Русия и Украйна, да си пъхаме там телесни части. Ако става въпрос за Освобождението, умряли са в България украински и руски войници също, към войниците сме задължени с памет защото не сме народ от идиоти и толкова.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

                    Позицията "все ми е тая" вече е била прилагана веднъж от 1933 до 1939. Всички знаем как завърши това. Да приемем, че Путлер превземе Украйна. Дали ще спре? Не. Следващата е Молдова, която отново не е в НАТО. Пак ще ти е "все тая". А след това? След това вече ще е късно да ти пука. Та родният интерес е Украйна да оцелее като държава. В противен случай руските апетити нарастват и то с прясно придобито пушечно месо. Късият е наясно, че Русия не може да бъде империя, без Украйна. Затова е и целият този цирк. Непукизмът ти, зле прикрит зад родния интерес, всъщност е дълбока проруска позиция. Осъзната или не, това няма особено значение. Друго се чудя. Какъв е твоят "интерес" да минаваш през седмица и да пускаш една и съща опорка. Позицията ти е до болка бозната. Каква е целта да "споделяш" едно и също нещо през седмица, при положение, че изобщо "не ти пука"?
                    Последно и ти обещавам, че няма да пиша до края на този месец, защото наистина ми е все тая. Моята теза е следната - ако на Хитлер му бяха дали Данцигския коридор някога, за да се свърже с Източна Прусия, ВСВ в този вариант нямаше да има и Англия все още щеше да е някаква полуимперия. Същото ми е мнението и сега за Путлер - да му дават левобережная и приднестрието и да си ЕПМ, като останалата част от Молдова и Украйна се приемат в НАТО с всички произтичащи от това гаранции. Но само в НАТО, без ЕС - голтаци с претенции не ни трябват. Не виждам с какво Путята ще стане по-велик и боеготовен, като прибави левобережная - лично мнение!

                    Глупостите за русофилията ги предлагай на друг - аз съм първият в този форум, който е предлагал 3 март да не е национален празник, а такъв да е 6 септември или 24 май. И винаги съм отстоявал тезата, че блядовете не са ни приятели, а още по-малко братушки, и си следват интересите, в които интереси България никога не е била на първо място дори на Балканите, както остава за другите. Сред първите съм, които ви изнамериха стихотоврението на Вазов (изявен русофил), с което помита русофилските си чувства, когато блядовете са в нашата Добруджа! Но това, че не харесвам руснаците, не означава, че трябва да обичам някакви си севернофиромци, пардон украинци - измислен народ, с измислен ези, измислена история и претенции до небето. Да се оправят. Точка. Бъди здрав и успешен, както и спо-малко никове
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Колко сме изненадани, родпока и той се прави, че не е видял призива за геноцид от отпадъците.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        А ето го Берлин днес
                        Това което си показал не е меродавно за Германия и германския народ . На тях им е през германския за украинците , а повечето дори симпатизират на руснаците .
                        Това на снимката , само изключителен наивник или целенасочен платен трол може да приеме за ''Берлин днес'' .
                        На всички нормални хора е ясно , че е дело на Общината , която е подчинена на Правителството , което е подчинено на САЩ .
                        Соросоидите използват всички възможни средства за да покажат заявят или вменят това което им е угодно .
                        Пари не може да им се отрече че имат .
                        Но пък подбора им е много слаб .
                        Last edited by Rodnok; 12.10.2022, 11:49.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Горе-долу същото, което предприе при анексирането на северен кипър от Турция преди 45 години - и тогава у нас беше пълно с кипърски студенти. Или пък каквото предрие при размазването на Сирия като държава - у нас и сега е пълно със сирийци, и то не от вчера.

                          Какво казал този или онзи миндил ми е все тая, аз си гледам родния интерес, а той е Украйна извън ЕС, щото са голтаци, че и с претенции. Дали ще ги претопяват мужиците или ще станат една голяма Северна Фиромия - все ми е тая. И за блядовете ми е все тая. Колкото повече се задълбаваме в тази война, толкова по-зле за нас. Украйна не е член нито на ЕС, нито на НАТО, че да имаме каквито и да е задължения спрямо нея. Виж ако путята удари Прибалтика, тогава ще е друго, ама той Прибалтика не я удря, удря някаква си Украйна.

                          Затова и позицията ми е такава, каквато е когато Турция да речем си прави "специални" операции срещу кюрдите в независими държаваи като Ирак и Сирия и нарушава териториалната им цялост. Съчуваствам им срещу агресора и толкова, но не бих рискувал отношенията ни с Турция затова. Така достатъчно ясен ли съм -реал политик му се вика и знаеш кой го е прилагал
                          Позицията "все ми е тая" вече е била прилагана веднъж от 1933 до 1939. Всички знаем как завърши това. Да приемем, че Путлер превземе Украйна. Дали ще спре? Не. Следващата е Молдова, която отново не е в НАТО. Пак ще ти е "все тая". А след това? След това вече ще е късно да ти пука. Та родният интерес е Украйна да оцелее като държава. В противен случай руските апетити нарастват и то с прясно придобито пушечно месо. Късият е наясно, че Русия не може да бъде империя, без Украйна. Затова е и целият този цирк. Непукизмът ти, зле прикрит зад родния интерес, всъщност е дълбока проруска позиция. Осъзната или не, това няма особено значение. Друго се чудя. Какъв е твоят "интерес" да минаваш през седмица и да пускаш една и съща опорка. Позицията ти е до болка бозната. Каква е целта да "споделяш" едно и също нещо през седмица, при положение, че изобщо "не ти пука"?
                          Не е препоръка за каквото и да било.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

                            Хахахахахахахаах

                            На прости ли се правите или просто изобщо не се правите ? Примера които си дал е толкова наивен и подвеждащ че дори не ми се отговаря на тролски вметки и подмятания , но от мен да мине .
                            Пример за Канада или Мексико къмто САЩ , ще можеш да дадеш и ще бъде правдоподобен , АКО Русия разположи бази или влезе във военен съюз с Канада или Мексико .
                            Така вече примера е подходящ или поне е правдоподобен за нормалните хора .
                            И сега - при така описани условия , КОЛКО ВРЕМЕ МИСЛИШ ще им трябва на Сащ , за да нападната ''мръсните предатели '' - Канада или Мексико .
                            Викаш - да дойде някой да ти се обади , пак да го обсъдите . И кое , като тука са ви събрали едно отборче лузъри , които по цял ден тролите , пускате фейкове или колажи , нямащи нищо общо с РЕАЛНОСТА .
                            Бягай да четеш за доктрината Монро , като я осмислиш , ела ми се обади , но няма да има какво да обсъждаме ако си разбрал
                            За сега приеми че и Русия си има нейна доктрина , наречи я ''Суворов'' ,и си обясни защо неможе Украйна да бъде в НАТО и да има американски бази на територията си .
                            Само да не ми отговориш със заучената опорка '' Ами Литва ,Латвия и Естония - как може ''
                            За да те пресека , да не се излагаш - отговарям веднага .
                            МОЖЕШЕ - в името на разбирателството в името на мира и по силния винаги малко отстъпва . И трите са един к..р място и плюнки по своята същност . Работа за една седмица .
                            Укрите са друга бира - и по територия и по населения а и са си ''руснаци '' 70 %. Там просто НЕ МОЖЕ .
                            Запомнете от мен : Украйна НИКОГА няма да влезе в НАТО .
                            И какво от това като не влезе в НАТО?

                            Коментар


                            • satz, ами не е добре определено както се изказва този откачен министър за избивания на хора, то може такива като него да се стигне до задействане на пълноразмерната армия на Русия. Има там хора който бутат нещата към мир, има и такива кото този които наливат масло в огъня.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                Какво правят парите
                                https://twitter.com/francis_scarr/st...a8iCrWfgYoT2lY
                                Соловьов преди 14години и преди вилата на езерото Комо ...
                                А ето го Берлин днес

                                Коментар

                                Working...
                                X