IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Georgi Kadiev

    1 ч. ·
    Министерството на отбраната на Украйна пуска туит, в който обяснява, че в изоставено от руските войници украинско село е намерена стая за мъчения. И 2 снимки: газова маска, поставена на жертва, която била заровена жива. И кутия със златни коронки от зъби. "Мини-Освиенцим", пише министерството.
    Немският вестник Билд намира селския зъболекар, който казва "Зъбите приличат на тези от кабинета ми. Къщата ми беше разграбена от руснаци. Идват от хора, които съм лекувал през всичките тези години. Аз извадих тези зъби."
    Не знам за вас, но аз вече подлагам всичко на съмнение. И от двете страни.



    5555

    Коментар


    • До мъчещия се в умираща загниваща Германия:

      Гледам, че пускаш статии с термина "нацисти".
      Минаха 7 месеца и отгоре СВТ, някакви нацисти намерихте ли, че ковид-гълъби биолаборатории к натовски генерали - нъцки.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

        Хахаха, Tинче, което не ти пречи да цитираш откровена руска пропаганда през час. Унищожени 5000+ украински танка от ... 2500
        Унищожени украински танкове 50000000000000000000000000000000000000000000000000 0000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000 от 2500

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

          Това някакви талибани ли са, защото по нищо не личи да са руснаци, а в този форум сме се нагледали на мошенници. Същата работа и вчерашната ми снимка на английския ДЖУРНАЛИСТ- той залегнал да се крие от руските снаряди, а бабата се връща от покупки от съседния магазин и му се смее на акъла. А за раничките, всеки с дертовете си
          Хахаха, Tинче, което не ти пречи да цитираш откровена руска пропаганда през час. Унищожени 5000+ украински танка от ... 2500
          Не е препоръка за каквото и да било.

          Коментар


          • «Зайдя в село – расстреливайте всех» - приказ ВСУ

            Первоисточник публикации: https://politikus.info/video/147216-...rikaz-vsu.html
            Politikus.info

            Коментар


            • Сватовско-кременская оборонительная операция: сводка с фронта (КАРТА)

              Сватовско-кременская оборонительная операция: сводка с фронта.

              Север и северо-запад ЛНР. Ситуация тревожная, но стабильная. Держимся.


              Туману войны нагоняет практически полное отсутствие связи с Кременной и Сватово. Достоверная информация поступает с большим скрипом и дозированно.
              Кременная

              Вся территория района нашими войсками контролируется и защищается. Вражеские группировки кучкуются в районе Северска и Торского.

              По экспертным оценкам, туда стянуто до 10 тысяч человек живой силы нацистов. Есть техника, подразделения наемников, артиллерия и РСЗО.

              С нашей стороны идёт активное возведение укреплений и формирование линии обороны. Работает техника. Третьи сутки наши артиллеристы активно отрабатывают по скоплениям сил и техники противника.

              С коптеров фиксируются значительные потери у врага, горит техника.

              По лесам активно перемещаются вражеские ДРГ, часть с фотоаппаратом вместо вооружения. Формируют массированный поток дезинформации.

              В городе и посёлках малолюдно, основные социальные учреждения эвакуированы.
              Сватово

              Два дня в Сватово относительно тихо. Активно работают только исходящие. Основные медицинские и социальные учреждения эвакуируются. Местные органы власти в урезанном виде работают, в том числе занимаются эвакуацией. Паники нет. Малолюдно.

              Военные на позициях, линии обороны отстроены.

              Оценить численность противника сложно. Есть данные о перегруппировках, перемещении тяжёлой техники. Нацисты регулярно попадают под наши удары, много «двухсотых».

              Коментар


              • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

                Ако се върнат ... Това да си зарежеш колата с багажа на границата, за да прекосиш последната пеша или с велосипед, с една раничка на гърба, му казваш нормално? В интересна нормалност живееш. Това по-долу на каква логика почива?

                Това някакви талибани ли са, защото по нищо не личи да са руснаци, а в този форум сме се нагледали на мошенници. Същата работа и вчерашната ми снимка на английския ДЖУРНАЛИСТ- той залегнал да се крие от руските снаряди, а бабата се връща от покупки от съседния магазин и му се смее на акъла. А за раничките, всеки с дертовете си

                Коментар


                • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                  Разказал съм

                  Па после ще сравним с какво са дали за наука, и детски
                  Хахаха, на кой му пука. За говедарските медии това са пари за семки

                  Коментар


                  • satz, ВСУ си концентрира хората на малка територия в момента и това ще свърши зле..пак.

                    Коментар


                    • GiRo, няма страни без средства за масова информация, друг е въпроса че това е за дезинформация. Но всички харчат за това пари, всички държави.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

                        Естествено и най-логичното нещо е да ги харчи за пропаганда. Как не се сетих, старшинка
                        освен това танковете най-новите са си нейни, ще ги подарява на който си иска
                        https://t.me/Pravda_Gerashchenko/45127

                        упсс.... прегрупира, последносмеейки се

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Свободна страна, на собствена територия, се разпорежда със своите пари по собствено усмотрение.
                          Естествено и най-логичното нещо е да ги харчи за пропаганда. Как не се сетих, старшинка
                          Не е препоръка за каквото и да било.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                            Сигурно е така, но ми е чудно как ще се върнат, дали няма да имат някакви проблеми. Всъщност хората си напускат съвсем нормално държавата, това че ти смяташ че бягат е твое умозаключение, непочиващо на никаква логика
                            Ако се върнат ... Това да си зарежеш колата с багажа на границата, за да прекосиш последната пеша или с велосипед, с една раничка на гърба, му казваш нормално? В интересна нормалност живееш. Това по-долу на каква логика почива?

                            Не е препоръка за каквото и да било.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                              Разказал съм, но вие само се оригнете и после мълчите...

                              Я разбирачите от златни рубли, да кажат това много ли е или малко

                              [ATTACH=CONFIG]n3973330[/ATTACH]

                              Па после ще сравним с какво са дали за наука, и детски
                              Свободна страна, на собствена територия, се разпорежда със своите пари по собствено усмотрение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                                Разказал съм, но вие само се оригнете и после мълчите...

                                Я разбирачите от златни рубли, да кажат това много ли е или малко

                                [ATTACH=CONFIG]n3973330[/ATTACH]

                                Па после ще сравним с какво са дали за наука, и детски
                                Сега, теб те знаем. Покажи ни, обаче,
                                КЪДЕ ПО СВЕТА И КОЛКО ДЪЛГО ГОДИШНО, КРАЙНИ КЛИЕНТИ, ПОЛЗВАТ ЕНЕРГИЯ НА ОТРИЦАТЕЛНИ ЦЕНИ.
                                После, ни покажи тренда на енергийните цени по места.

                                Тъй де, за да те разберем правилно

                                Коментар

                                Working...
                                X