IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Mateev, аз не съм там, аз съм в България. Трябва да се забрани на българи да ходят там и на български политици да се срещат с онези там, защото ако прихванат от техните мурафети как се управлява хубаво държава - ще има дърво.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Mateev, за спасяване поединично чувал ли си, това правят хората там. Там държавата е псевдодържава. Странен живот осигурява не хората. В България имаш слорни панели, соларни центарали, а на тях им искат регистрация за малко генераторче за ток сякаш е мпс, и данък им вземат за такава придобивка. Техните закони правени от тирани. И не искали да ходят да се сражават за тиранията, ами няма да искат разбира се - бели хора.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Сибирския Бръснар, не е смешно, искат да им се случи нещо хубаво, млади момчета, а не да ходят на фронта и да ги зомбират. Тази държава е странна държава, там странни неща се случват много отдавна. Дали има по Света друга държава в която да има такса, ако имаш генераторче за ток. Например в България може да идеш в един магазин, да си купиш и не подлежи на регистрация и данък, какви са тези ограничения ? Такова животно в цивилизования свят няма, такава държава в Европа няма със сигурност.
        Тя държавата си е хубава, ами вие какъв грездей дирите там?

        Тръгнал генераторите да критикува - ти с всичкия ли си? Вашите кръвожадни орки убиват жени и деца, разрушават болници и детски градини, а ти си ми тръгнал да пишеш колко струвало едно генераторче.

        Ако не знаеш - в България също дизеловите генератори се регистрират, ако са свързани с мрежата. Колкото до сондажите - ако си пробиеш такъв, трябва да го регистрираш, да дойдат да ти сложат водомер и да си плащаш употребената вода. И сега какво - това дава ли правото на Русия да дойде и да ни "освободи", защото водата от сондажите е платена?

        Болен си мой човек, много болен.
        Last edited by Mateev; 23.04.2023, 10:40.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

          Ако беше така нямаше да правят трета мобилизация. С около 350 000 влязоха в Украйна, след това мобилизираха още 330 000, а сега вече трета мобилизация правят с електронни призовки
          Всичко изказано, ще бъде потвърдено или отхвърлено след края на кампанията. Според мен, прибързваш.

          Коментар


          • Сибирския Бръснар, не е смешно, искат да им се случи нещо хубаво, млади момчета, а не да ходят на фронта и да ги зомбират. Тази държава е странна държава, там странни неща се случват много отдавна. Дали има по Света друга държава в която да има такса, ако имаш генераторче за ток. Например в България може да идеш в един магазин, да си купиш и не подлежи на регистрация и данък, какви са тези ограничения ? Такова животно в цивилизования свят няма, такава държава в Европа няма със сигурност.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
              някъде слушах, че на убит 1 съветски боец се падат 6-7 украински
              Не бе, Tepix ви го написа На един убит путлерофил се падат по 150 000 украинци

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение
                Някъде в Украйна .

                Украински младеж се съпротивлява на полицаи , които искат да го прехвърлят от мотора МУ - на танк Леопард

                https://twitter.com/i/status/1649693857968259075
                Война е - на фронта трябва да отидат дори и предателите като тебе. Аз не знам защо не си гледате собствения насран гъз, при който от мобилизация са хукнали да бягат милиони руснаци, а ми издирваш със зор 1-2 клипа на украински мамини синчета, които не искат да отидат на фронта.

                Тъпа ти е опорката - вие сте агресорите с оцапани от кръв ръце, а надничате в канчето на другия, който има законното право да се защитава на собствена територия и да избива такива зомбирани психопати като вас.

                Коментар


                • Стрелков: "Ждите жеста доброй воли из Крыма уже через месяц!"


                  Дори и Гиркин, пропагандист на врага, счита че контранастъплението на ВСУ ще започне с атакуването и превземането на Брянска област, но без самият град Брянск. Това ще създаде хаос и ще принуди РФ да отслаби линията на фронта с цел защита. И тогава ВСУ ще направи истинския си мощен юмручен удар (той го казва) по друго направление, вероятно на юг, където безсъмнено ще има светкавичен успех. Според Гиркин Крим ще бъде превзет максимум за 1 месец.

                  Също така според него ВСУ е събрало голям брой добре въоръжени сили (юмрук според Гиркин) в количество от 8 до 12 бригади. Това са много добре въоръжени и много добре обучени хора, които в никакъв случай не са пушечно месо, както е при руснаците.

                  ВСУ има огромно превъзходство преди всичко в разузнаването. В небето има хиляди сателити на НАТО и всичките те работят за осигуряването на цели за ВСУ. За да използват обаче това преимущество е необходимо времето да се оправи и да няма дъждове и облаци. И тогава с високоточните си оръжия ВСУ на майтап ще унищожи преобладаващото количество бронетехника на фронта и в дълбокия тил на РФ.

                  Хубаво време -> няма кал за танковете -> безоблачно небе и хиляди гледащи сателити -> набелязване на цели -> моментално унищожаване с високоточни оръжия -> Моторизирани бригади, настъпващи с висока скорост -> паника на руснаците -> бягство от позициите или предаване в плен. И всичкото това ще се развие в 2 направления, едното от които ще е Брянска област с цел прекъсване на линиите на снабдяване на РФ.

                  Препоръчвам на форумната вата да изгледа този клип на собствения им пропагандист, за да си изясни каква е реалността на фронта и очакванията за предстоящото контранастъпление. В клипа няма и една дума, която да даде някаква надежда, че РФ ще се справи с контранастъплението. Точно обратното - цитират се срокове кога ще падне Крим и колко бързо ще се развие настъплението.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение
                    Някъде в Украйна .

                    Украински младеж се съпротивлява на полицаи , които искат да го прехвърлят от мотора МУ - на танк Леопард


                    https://twitter.com/i/status/1649693857968259075
                    Този нямаше бързата реакция и умения на горния и беше отведен на Фронтовата линия за пушечно месо .
                    Бандеровските екипи по събиране на ''материЯл за фронта '' повечето пъти успяват да завършат акциите си

                    https://twitter.com/i/status/1649835181333790725

                    Коментар


                    • Някъде в Украйна .

                      Украински младеж се съпротивлява на полицаи , които искат да го прехвърлят от мотора МУ - на танк Леопард


                      https://twitter.com/i/status/1649693857968259075

                      Коментар


                      • Демокрация по украински: За критиката на властите в Украйна ще бъдете осъдени и лишени от имущество
                        Такава инициатива направиха фашисткото правителство на Украина
                        . Всяка критика, изразена срещу длъжностни лица от всякакъв ранг, ще се наказва със затвор от 5 до 7 години.



                        Коментар


                        • Там тези армия нямат, ЕС веднага може да събере половин милион армия и да влязат. За областите на които държи Русия за момента могат да им кажат, че няма да ги закачат, в Украйна на цялата и територия която е 90% от територията на държавата преди 2014 година, там има някакви проблеми които са невидими за неукраинци.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Защо наистина не се сформира една европейска окупационна армия, окупират Украйна, правят всички които имат власт редови граждани и след 3 месеца започнат референдуми - искат ли Зе, имат ли му доверие въобще украинските граждани и т.н.т. Разследване какво точно се е случвало там, особенно с парите, а и оръжията май които получават. Имам чуството че всичко е фейк, и са хванали някакви в САЩ да ги доят, както се дои крава за мляко. Всъщност става въпрос за най обикновенни крадци, защото в цяла Украйна хора във видеа които пускат и са пускали, но не са пропагандни дори случайно информират че там има много странен вътрешен ред в тази държава. Меко казано. Това за краденето на земя от бандити които заставяли хората да им подпишат, че им я прехвърлят защото ги заплашвали тях и техни близки е потресаващо.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                              Историята има странното свойство да се повтаря...
                              По времето на Втората световна българите са били на страната на откачалката Хитлер...
                              По времето на сегашната война, българите са на страната на внуците на откачалката Хитлер...
                              Е, ти нали си на страната на внуците на откачалката Сталин. Всичко е точно
                              Не е препоръка за каквото и да било.

                              Коментар


                              • Mateev, 50 хиляди човека имаха и друтите - ВСУ са били толкова, а сега са по малко. Има загинали, но и много хора бягат. Бягат чак в САЩ гледах и украинци и руснаци. Байдън може би за това осира Щатите да не му бяга армията, до 950 долара кражба не се била брояла за такава и никой нямал право да закача крадците. Защо не го въведете в Габрово, ти там си клечка както се казва, я проагитирай местната власт да станете ававгарден град в България, ех че хубаво за крадците, всичките ще дойдат при вас.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X