IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Tepix, Полша не е демократична страна, не знам как ще стане лидер такава страна и на какво ще стане лидер и тя.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение
      https://www.youtube.com/watch?v=fWCeAsNhXm4

      Какво се случва, когато се откъснеш от руското влияние и заложиш на консервативни традиционни ценности, но със силна икономика и връзки с богатите държави. Не е зле.
      Точно-Полша е най-добрият пример. След време като и Украйна влезе в ЕС ще се създаде нов център на държавите от Източна Европа в ЕС с лидер Полша.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

        Айде значи следва любимия ми въпрос:

        ОК, Русия печели. Украйна става руска територия, успешно десатанизирана, демилитаризирана и декокичезирана.
        Какво става нататък? Внезапно Русия, Иран и Северна Корея изграждат нов хубав свят, Китай си решава драмите със сектора на НИ, Бразилия внезапно се пълни с нови бразилци, които не се гърмят за "Добро утро", индийците спират да акат по улиците?!?
        Как изглежда новия, справедлив свят с подчинен Запад?
        То това им е основния проблем на Руснаците- нямат какво да предложат. Дори Хитлер като изключим простотията която е правил с евреите вместо да ги привлече на своя страна като в първата световна е много по- добър вариант- развита икономика ред дисциплина....Ако не беше правил фаталната грешка да подтиква Япония да нападне Щатите вместо заедно първо да приключат Съветския Съюз щяхме да сме с обединено българско землище( Беломорието и Македония) Даже за обикновения руснак щеше да е в пъти по- добре да е под немско влияние и власт ....

        Коментар


        • https://www.youtube.com/watch?v=fWCeAsNhXm4

          Какво се случва, когато се откъснеш от руското влияние и заложиш на консервативни традиционни ценности, но със силна икономика и връзки с богатите държави. Не е зле.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

            Айде значи следва любимия ми въпрос:

            ОК, Русия печели. Украйна става руска територия, успешно десатанизирана, демилитаризирана и декокичезирана.
            Какво става нататък? Внезапно Русия, Иран и Северна Корея изграждат нов хубав свят, Китай си решава драмите със сектора на НИ, Бразилия внезапно се пълни с нови бразилци, които не се гърмят за "Добро утро", индийците спират да акат по улиците?!?
            Как изглежда новия, справедлив свят с подчинен Запад?
            Западът в наши дни има много кусури-затоплизъм,джендъризъм,политкоректност,но определено Русия НЕ Е алтернатива. Това е някаква средновековна империя, в която човешкият живот няма стойност (даже в Русия на Путин избиха стотици руснаци в бомбени атентати,за да имат повод да започнат втората война в Чечня).И докато руснаците не преминат през катарзис както стана с Германия и Япония, то Русия винаги ще е заплаха за съседните държави, а и за инакомислещите собствени граждани.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
              Измисления мир /свят/ го налагат щатските старчоци. Налагат нов морал и нови ценности. Аз се гнуся от този нов морал и от новите им ценности.
              Войната е точно за тях. Не е за украинска земя и каменовъглени мини.
              Мене ме устройва светът да се доминира от Щатите. Мене ме устройва Щатите да налагат своята си политика (икономическа и военна) по целия свят. Мене ме устройва, ако някой ще ни превзема, то това да са Щатите, а не Русия.

              Видяхме за 45 години докъде ни доведе Руското господство, и не искам никога повече то да се повтаря. Сега е време да дадем на щатите 45 години гратисен период, но още преди да е изтекъл вече се вижда, че живеем много по-добре от Русия и от руския мир.

              Коментар


              • Добро утро!
                Около 7 ракети Himars кацнаха на гарата в Иловайск по време на разтоварване на персонал и оборудване. Ой, ой, ой какой съвпадък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                  Измисления мир /свят/ го налагат щатските старчоци. Налагат нов морал и нови ценности. Аз се гнуся от този нов морал и от новите им ценности.
                  Войната е точно за тях. Не е за украинска земя и каменовъглени мини.
                  Айде значи следва любимия ми въпрос:

                  ОК, Русия печели. Украйна става руска територия, успешно десатанизирана, демилитаризирана и декокичезирана.
                  Какво става нататък? Внезапно Русия, Иран и Северна Корея изграждат нов хубав свят, Китай си решава драмите със сектора на НИ, Бразилия внезапно се пълни с нови бразилци, които не се гърмят за "Добро утро", индийците спират да акат по улиците?!?
                  Как изглежда новия, справедлив свят с подчинен Запад?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                    Ще влагат насекомите в колбаси, кайми и др без специално обеззначение. На етикета няма да има хлебарка.
                    Там някъде в съдържанието ще пише "+Е, някакво си"
                    Аз четох, че задължително ще бъде обозначавана, както и няма да може да се води веганска или вегетарианска.
                    Аз нямам против - ако някой иска да спасява Планетата, ядейки щурци, това си е негово право.

                    Аз от много години изхвърлям разделно, ползвам биоразградими опаковки, не изхвърлям ядлива храна без да е отишла при някоя животинка и купувам дрехи, чийто производство е по програми за намаляване боите и третирането - по-добре за природата, по-добре и за мен Правя достатъчно и засега смятам да продължа с пържолките - нека и други хора направят нещо за общото оцеляване

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev

                      Довчера ти давах лайкове само защото си мислех, че си от вярната страна на бариерата. Сега вече знам, че си враг, който одобрява агресията и който е съгласен Русия да си запази вече превзетите територии, да сключи мирен договор без репарации и без съд в Хага, и като събере малко сили след няколко години, отново да започне поредната война в Европа.

                      Е те това няма да го бъде. Вашият измислен "мир" е само бомба със закъснител. Вашият измислен "мир" е заплаха за цялото човечество. Ако сега на Путин му се размине, такива отрепки като него и тебе ще продължат да изнудват и да тероризират целия останал свят.

                      Това не можем да го допуснем. С терористи не се преговаря. Терористите се унищожават, дори и това да е свързано със собствени жертви.
                      Измисления мир /свят/ го налагат щатските старчоци. Налагат нов морал и нови ценности. Аз се гнуся от този нов морал и от новите им ценности.
                      Войната е точно за тях. Не е за украинска земя и каменовъглени мини.

                      Коментар


                      • строшили заводчетата в Иран таз сутрин нещо?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                          Бая време ще мине, докато немците почнат да ядат скакалци вместо вурстове и зеле, а руснаците могат да си позволяват и друго освен самогон и вареники.

                          Ноооооо нищо де, както чакахме Европа да замръзне без руска газ, така може да почакаме и руснаците да почнат да си позволяват Оливие всеки месец.
                          Ще влагат насекомите в колбаси, кайми и др без специално обеззначение. На етикета няма да има хлебарка.
                          Там някъде в съдържанието ще пише "+Е, някакво си"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            хаха.
                            тез дет налагат санкции се НАЛАГА да ядат червеи, скакалци .... па санкционираните маат пражоли и водка
                            Бая време ще мине, докато немците почнат да ядат скакалци вместо вурстове и зеле, а руснаците могат да си позволяват и друго освен самогон и вареники.

                            Ноооооо нищо де, както чакахме Европа да замръзне без руска газ, така може да почакаме и руснаците да почнат да си позволяват Оливие всеки месец.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                              Кошмарът тепърва започва за Русия. Дали ще задържат територията ,която владеят няма никакво значение. Санкциите са важните.
                              хаха.
                              тез дет налагат санкции се НАЛАГА да ядат червеи, скакалци .... па санкционираните маат пражоли и водка
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                                Коментар

                                Working...
                                X