IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ужас - това е направо ужасно! Руснаците са превърнати в пушечно месо и са пратени да умират на фронта от собствените им продажни корумпирани политици, които са марионетки на Путин. Добре поне, че украинците избягват да ги убиват и ги пазят доколкото могат.

    Според мен това е единствения шанс на руските войници да оцелеят и да си запазят животите - да се предават и да бягат към украинска страна.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
      https://www.youtube.com/watch?v=t7t-whjMGeI Моментите, когато руските войски обсаждат окопите на украинската армия, слагат оръжие и вдигат ръце
      Хаха, пленили трима украинеца и се бият в гърдите. Пълно е в нета с клипчета как се предават и от двете страни.

      Коментар


      • https://www.youtube.com/watch?v=umOGHQ4gmf8, ето нещо интересно, според Гордон може всеки украинец който е загинал да бъде обезщетено семейството му с 2 000 000 евро. И си мисля - при 100 000 жертви, това са 200милиарда евро, а запорираните пари ще стигнат. Въпроса е дали някой би го направил или парите ще бъдат откраднити от новите вождове и семействата ще получат едно нищо. Залагам че нищо няма да им дадат, а парите които са запорирани стигат за обезщетения на 150 000 семейства дори. Как ще стане това в страна като Украйна ? Невъзможно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          https://www.youtube.com/watch?v=t7t-whjMGeI Моментите, когато руските войски обсаждат окопите на украинската армия, слагат оръжие и вдигат ръце
          Ужас - това е направо ужасно! Украинците са превърнати в пушечно месо и са пратени да умират на фронта от собствените им продажни корумпирани политици, които са марионетки на Запада. Добре поне, че руснаците избягват да ги убиват и ги пазят доколкото могат.

          Според мен това е единствения шанс на украинските войници да оцелеят и да си запазят животите - да се предават и да бягат към руската страна...
          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • https://www.youtube.com/watch?v=t7t-whjMGeI Моментите, когато руските войски обсаждат окопите на украинската армия, слагат оръжие и вдигат ръце

            Коментар


            • Агро, кой те пуаши тебе, ти сам си се плашкаш. Само се сетих че Китай изведнъж се оказаха и те с водородни бомби, защото това не са термоядрени и Запада положиха доста голямо старание Русия и Китай да се сближат че да се прехвърлят такива неща на китайците. Сега ще вложат още неистови усилия и Иран да се сдобие, то така се случват нещата като са ти слаби ангелите, дано са ти здрави краката после.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Нали Израел признаха, че са ударили? Откъде излезе Сащ?
                Ще ги видим.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение

                  Айде пак почнаха да плащат с ЯО. Все едно само те имат такова. Ама пусто безсилие и яд, че не могат да отвърнат по друг начин. Интересно ми е да видя какво ще правят орките когато спрат доставките на дронове от Иран. Остава им само Северна Корея, ама там ония не им се дават много много оръжия, защото са в перманентно военно положение.
                  Те вече отвръщат и последиците все по-ясно личат. Пък за 3-те километра дълбочина...Предлагам да изпиеш извара от лайка, да дръпнеш едно валерианче, и да олАбиш. Не се напрягай много. Събаря нервите.
                  Last edited by Pyramid; 29.01.2023, 21:36.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    Започва да се задава въпроса кой ще управлява танковете леопард, според вас кой ще бъде??
                    От 4-членен екипаж.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение

                      Айде пак почнаха да плащат с ЯО. Все едно само те имат такова. Ама пусто безсилие и яд, че не могат да отвърнат по друг начин. Интересно ми е да видя какво ще правят орките когато спрат доставките на дронове от Иран. Остава им само Северна Корея, ама там ония не им се дават много много оръжия, защото са в перманентно военно положение.
                      Не подценявай Северна Корея. 25 млн. гладуват от 70 години в името на тия оръжия - посъбрали са.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Те ТОГАВА, съвсем ще се изнервят.
                        Всички се надяваме, да не се изнервят прекалено, че Русия ще бъде остъклена на 3 км дълбочина. Надявам се дори и ти да го разбираш. Нали уш се пишеш умник

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DS66 Разгледай мнение

                          Добра причина руските военни да споделят технологията си за Посейдони с иранските, после няма да е ясно кой е ударил щатите..всички ще викат - ами не бях аз...
                          Айде пак почнаха да плащат с ЯО. Все едно само те имат такова. Ама пусто безсилие и яд, че не могат да отвърнат по друг начин. Интересно ми е да видя какво ще правят орките когато спрат доставките на дронове от Иран. Остава им само Северна Корея, ама там ония не им се дават много много оръжия, защото са в перманентно военно положение.

                          Коментар


                          • В Украйна аплодират вече България, докато руZZофилията в БГ злобеее поради това

                            https://defence-line.org/2023/01/sag...lanax-chast-3/

                            Авторитетен украински сайт помести статия, в която не само припомня решаващата, направо спасителната роля на българските военни доставки за Украйна в първите дни на руската агресия, но повдига още повече завесата на мълчанието за още по-значима роля на страната ни в онзи критичен период.

                            С позоваване на полски източници ( осведомени по силата на факта, че именно Полша е посредничила) сайтът defence-line твърди, че България е доставила на Украйна спешно 14 щурмови самолета СУ-25 още тогава, когато Западът се суетеше. Към онова време страната е разполагала само с една ескадрила от 17 такива машини за противопоставяне във въздуха на руските нападатели и 14 от тях са били доставени от България.
                            Статията представлява интерес не само с тази нова информация, но и с отношението към българския жест. Авторът подчертава, че българите са помогнали “без танци с дайрета и сополиви декларации”. При уважителното изтъкване на този факт статията стига дори дотам да призове, че тъкмо прекалено демонстративните жестове в подкрепа на Украйна трябва да бъдат посрещани с резерви.

                            Ние знаем много малко и един ден ще се срамуваме, че сме нападали някои страни ( като България) заради невидимата към момента помощ от тях, се казва още в текста.

                            Сравнете го с гербаджийската злоба, с която се интерпретира мълчанието на предишните ни управляващи за подпомагането на Украйна с българско оръжие, гориво и боеприпаси. И се опитайте да си представите със задна дата какво би станало, ако тази злоба беше дублирала ветото на съуправляващите от БСП върху каквато и да било военна подкрепа за Киев.

                            Ако случайно ви е бедна фантазията да предположите, ще си позволя да помогна: наистина нито един патрон нямаше да бъда ПРОДАДЕН на украинците. Вместо това са били осъществени продажби за милиарди, а пазарите на българския военнопромишлен комплекс, който все така работи на невиждани никога обороти, са осигурени за още дълго време напред ( както и работните места на близо 100 000 българи).

                            Познайте кой щеше да загуби и кой да спечели от блокирането на българския износ за Украйна?

                            Отделно от всичко, но не на последно място, украинските благодарности ни позволяват за пръв да възкликнем “Слава на България” заедно със “Слава на Украйна”.

                            Това и правя по улиците на София, когато вбесени рашисти се опитват да ме уязвят с любовта си към раzия, навирайки ми в лицето своята увереност, че тя ще победи. С фанатици не споря. Само им отвръщам “Слава Украине”. Но вече мога с облекчение да добавя и “Слава на България”.

                            Лично съм благодарен за това, че мога да бъда истински български патриот без да съм на хорото на патриотарството, предполагащо у нас безмозъчна преданост към руските варвари.

                            Не искам да предизвиквам съседите, които отговориха на развято от терасата ми украинско знаме с българското като някаква патриотична контратеза ( сякаш мога да имам нещо против националния ни флаг). Тази показност изчезна междувременно от отсрещния балкон, но пък аз имам вече основание да се гордея със страната си и ако реша, макар не България е в беда и има нужда от демонстрация на солидарност на езика на символиката, да дублирам украинския флаг с българския.


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                              "Странно същество е руският човек! В него като в сито нищо не се задържа.
                              На младини той жадно пълни душата си с всичко, каквото му попадне под ръка, а след като мине тридесетте, в него остават някакви сиви вехтории.
                              За да се живее добре, човешки, трябва да се работи. Да се работи с любов, с вяра. А у нас не умеят това.
                              Архитектът, след като построи две-три прилични къщи, сяда да играе карти, цял живот играе или пък стърчи зад театралните кулиси.
                              Лекарят, ако има пациенти, престава да следи науката и на четиридесет години е сериозно убеден, че всички болести се дължат на настинка.
                              След като си спечели добро име с някоя сполучлива защита, адвокатът вече престава да се грижи за защитата на справедливостта, а отстоява само правото на собственост, залага на конни надбягвания, яде стриди и иска да мине за тънък познавач на всички изкуства.
                              Актьорът, изиграл сносно две-три роли, престава да учи ролите си, започва да носи цилиндър и си въобразява, че е гений.
                              Цяла Русия е страна на някакви алчни и мързеливи хора: те ужасно много ядат, пият, обичат да спят денем и хъркат насън.
                              Женят се, за да има ред в къщата, а си намират любовници за престиж в обществото. Психиката им е кучешка: когато ги бият, те тихичко скимтят и се крият в колибката си, когато ги галят – лягат по гръб с вирнати лапички и въртят опашчиците си..."
                              ~ Антон Павлович Чехов, роден на днешната дата, в разговор с Максим Горки
                              Точно....разбира я Антон Павлович руската душа...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
                                Ночной удар по Ирану нанесли США , это был сигнал Москве из-за Украины - СМИ https://dialog.ua/war/266925_1674999800
                                Преведено от руски от

                                САЩ нанесоха нощен удар по Иран, това беше сигнал към Москва заради Украйна – медии https://dialog.ua/war/266925_167
                                Нали Израел признаха, че са ударили? Откъде излезе Сащ?

                                Коментар

                                Working...
                                X