IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На самих кадрах в перестрелке участвуют наёмники из легиона. И по началу, как вскрылось, «Русские спецназовцы», так назвали этих бойцов наймиты с видео, были склонены путем переговоров к сдаче. Только когда со стороны засевших в доме русских вышел безоружный переговорщик, его расстреляли наёмники, собственно после этого и завязалась перестрелка.Двух наемников тем не менее удалось познакомить с бандерой лично.Штурмовать, понятное дело, Джоны зассали и втупую расстреливали окна и закидывали гранатами засевших в доме русских. На видео с GoPro одного из наемников видно, что они стреляют на звук/силуэты. Так бы и шло дальше, но в итоге был подогнан ВСУшный танк и дом был превращен не в укрытие, а в аварийный объект. Все бойцы державшие оборону дома в той перестрелке погибли. По крайней мере наемники заявляют об этом.Кстати говоря, тот финн (наёмники вроде как финны), которого выкрикивает на протяжении всего видео командир отряда похоже и расстрелял переговорщика, потому что в процессе ему кричат, что-то вроде «Это военное преступление». Люди распознали в наёмнике американца Джошуа Лопеса. Именно он расстрелял безоружного русского парламентёра, вышедшего договариваться о сдаче в плен.

    https://voenhronika.ru/publ/vojna_na...o/60-1-0-13583

    Коментар


    • Коментар


      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

        Като нямаш аргументи, с които да защитиш тезата си,естествено, че ще пишеш подобни глупости. Ами сред моите приятели и познати няма нито един соросоид.Ама малко са русофилите сред тях.
        Вергилчо , момчето ми , нито ме интересува желанието ти за ааааааргументи , нито пък тебеподобните ти приятелчета . Пиши по темата , ако знаеш какво е станало с репортерката направила тройка с Кадировци , или замълчи навеки

        Коментар


        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
          Кадировци са изнасилили руска пропагандистка в окупирания Мелитопол

          https://www.actualno.com/europe/kadi...s_1894402.html © Actualno.com
          Разкажете , какво се случи със насилената репортерка от Кадировци ? Как това ще се отрази на конфликта ? Тя накрая влюби ли се в някой от тях , обладана от Стокхолмския синдром ? Владимир Владимирович научи ли новината и ще се среща ли с Кадиров ? Ще се карат или ще бъдат шафери ?
          Толкова много въпроси поражда вашата новина
          Last edited by Rodnok; 30.01.2023, 19:59.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

            Втори път ще напиша , което означава че се повтарям
            Като нямаш аргументи, с които да защитиш тезата си,естествено, че ще пишеш подобни глупости. Ами сред моите приятели и познати няма нито един соросоид.Ама малко са русофилите сред тях.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Явно и ти незнаеш.
              Хайде и на теб . Последно .

              Азов са фашисти . Фашистите не са соросоиди . Те си мислят че са висша раса , но дефакто соросоидите ги използват винаги за целите си .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                Нищо не обясняваш, а пишеш глупости. И аз ненавиждам соросоидите.Което не ме прави почитател на Путин, Кадиров,Руската федерация и руската имперска политика.Все едно навремето да избирах между ВИС 2 и СИК.Ами и двете ми бяха еднакво противни.
                Втори път ще напиша , което означава че се повтарям

                Хайде , стига толкова въпроси . Днес и сатЧо иска да му обяснявам , и тепихчо и герасимчо. В края на краищата , баща ли съм ви ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

                  И на елементарните неща ли не ви учат , преди да ви пуснат да празнословите
                  Азов са фашисти . Фашистите не са соросоиди . Те си мислят че са висша раса , но дефакто соросоидите ги използват винаги за целите си .
                  И стига толкова въпроси . Днес и сатЧо иска да му обяснявам , и тепихчо и бетърчо . В края на краищата , баща ли съм ви ?
                  Явно и ти незнаеш.

                  Коментар


                  • Историята рядко се повтаря абсолютно по същия начин в детайлите . Но затова пък се римува прекрасно


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

                      И на елементарните неща ли не ви учат , преди да ви пуснат да празнословите
                      Азов са фашисти . Фашистите не са соросоиди . Те си мислят че са висша раса , но дефакто соросоидите ги използват винаги за целите си .
                      И стига толкова въпроси . Днес и сатЧо иска да му обяснявам , и тепихчо и бетърчо . В края на краищата , баща ли съм ви ?
                      Нищо не обясняваш, а пишеш глупости. И аз ненавиждам соросоидите.Което не ме прави почитател на Путин, Кадиров,Руската федерация и руската имперска политика.Все едно навремето да избирах между ВИС 2 и СИК.Ами и двете ми бяха еднакво противни.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                        ??? И ако разчита на тази отбранителна промишленост защо има ф 16 и разни други говедарски оръжия
                        Предимно Тинче, не изцяло. Научи се да четеш с разбиране. Ако САЩ разчитаха на ЕС за своята оръжейна индустрия, са живи умрели.
                        Не е препоръка за каквото и да било.

                        Коментар


                        • За захват и уничтожение танков Leopard и Abrams забайкальцы получат до 3 миллионов

                          30.01.2023 - 16:55

                          Губернатор Забайкальского края Александр Осипов подписал постановление о выплатах от 100 тысяч до 3 миллионов рублей забайкальцам, участвующим в спецоперации, за захват или уничтожение танков Leopard и Abrams.

                          «Установить следующие единовременные выплаты.
                          За захват одного танка Leopard любой модификации лицу, непосредственно захватившему танк, находящийся в работоспособном состоянии,— в размере 3 млн руб.
                          Лицам, участвовавшим в захвате танка (до 10 человек включительно),— по 500 тыс. руб.
                          За уничтожение одного танка Leopard любой модификации лицу, непосредственно уничтожившему один танк,— в размере 1 млн руб.
                          Лицам, участвовавшим в уничтожении танка (до 5 человек включительно),— по 150 тыс. руб.», — говорится в постановлении.

                          Last edited by v_tin; 30.01.2023, 19:44.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от GiRo Разгледай мнение

                            Много бързо врътна палачинката Сега за армия ли ще си говорим? Хайде първо да си направиш труда да преброиш армиите на европейските страни членки на НАТО. После да ги сравниш с руската и накрая да осъзнаеш, че първите са предимно професионални, разбирай добре обучени.
                            За какво да връткам палачинката? Не ти ли става ясно, че никой няма интерес да приключва войната. Къде е лендлийза? Само обещания и потупване по рамото.
                            Last edited by better; 30.01.2023, 19:43.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                              Не мисля, че е марков. Родшпока е безкрайно неграмотен дори за елементарни думички, нещо което липсваше при марков.
                              така е марков беше класа
                              тъп но не и зъл

                              дали е получил инсайт няма го от началото на СВО

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                И от Азов ли са соросоиди?
                                И на елементарните неща ли не ви учат , преди да ви пуснат да празнословите
                                Азов са фашисти . Фашистите не са соросоиди . Те си мислят че са висша раса , но дефакто соросоидите ги използват винаги за целите си .
                                И стига толкова въпроси . Днес и сатЧо иска да му обяснявам , и тепихчо и бетърчо . В края на краищата , баща ли съм ви ?

                                Коментар

                                Working...
                                X