IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
    "Яндекс" блокировал изображение путина по запросу "бункерный дед" и нацистские символы по запросу "Z" - об этом стало известно из масштабной утечки кода российского поисковика

    "Яндекс" постарался, чтобы изображение путина нельзя было встретить при поиске по отдельным словам: "п*здабол", "плешивый", "ху*ло", а также словосочетание: "главный вор", "гондон всея руси" , "х*й в скафандре".
    Не разбирам, защо това те нерви. Потрябва ти някой от изброените, поглеждаш в огледалото, и - готово.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
      «На фоне укрепляющихся отношений между Ираном и россией, мы с Израилем пришли к выводу, что это именно то, почему мы должны удовлетворить все требования Украины», — госсекретарь США Энтони Блинкен
      раZпада на "северна Монголия" ЗАПОЧНА
      ... докато, психозата сред фобската сган, само продължава.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
        Само от санкциите върху продажбата на нефт Русия е на загуба с 4 трилиона рубли.Или 57 милиарда долара.
        И това е само началото.
        И само от ръста на среднопретеглените за периода цени, е спечелила поне тройно. И ТОВА, също, не е краят.

        Коментар


        • Само от санкциите върху продажбата на нефт Русия е на загуба с 4 трилиона рубли.Или 57 милиарда долара.
          И това е само началото.

          Коментар


          • Потери Украины - более 300 тыс. убитых - Stratfor Forecasting

            Сегодня, 17:38 • Опубл.: Apolitikus • Просм.: 4436 • Комм.: 17 • События в мире+23

            Потери ВСУ, в соответствии с данными, переданными главкомом ВСУ Залужным в Пентагон составляют 232 тысячи убитых. По данным частной компании Stratfor Forecasting, потери Украины перевалили за 305 тысяч убитых.

            Первоисточник публикации: https://politikus.info/events/149627...recasting.html
            Politikus.info

            Коментар


            • Коментар


              • «На фоне укрепляющихся отношений между Ираном и россией, мы с Израилем пришли к выводу, что это именно то, почему мы должны удовлетворить все требования Украины», — госсекретарь США Энтони Блинкен
                раZпада на "северна Монголия" ЗАПОЧНА

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение


                  Не ти вярвам за '89 . Най много да си бил 1 клас тогава . Личи ти по знанията .
                  А клипа не е руска пропаганда , или въобще някаква такава . Украйнско е клипчето . Ама последно в живота
                  А се правиш и на Агроном , говориш за наторяване . Да , но САМОнаторяване .
                  Бях абитюрент, между другото точно тази година успяхме да посетим Австрия и Западна Германия. Моите съученици бяха точно такива заблудени душици като тебе. Аз им разказвам какво съм видял и как живеят хората на запад, а те ми вадеха вода от девет кладенеца колко бил прогнил запада и колко по-хубаво било в България. Ама както и да е. По-голямата част от тях по-късно имигрираха на запад.
                  А по образование съм наистина агроном, дори ще защитавам докторска степен.
                  ​​​​​​Колкото до клипчетата, не си правя труда да гледам повечето от тези неща, не ми е интересно как някой си умрял. Война е, нормално е точно това да се случва. Умират и от двете страни.

                  Коментар


                  • "Яндекс" блокировал изображение путина по запросу "бункерный дед" и нацистские символы по запросу "Z" - об этом стало известно из масштабной утечки кода российского поисковика

                    "Яндекс" постарался, чтобы изображение путина нельзя было встретить при поиске по отдельным словам: "п*здабол", "плешивый", "ху*ло", а также словосочетание: "главный вор", "гондон всея руси" , "х*й в скафандре".

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение

                      Не ме интересува руската пропаганда. На теб щом ти харесва гледай си я. Стига ми тая дето съм гледал и слушал до 89 г.
                      Виж сега, всички страни в конфликта, си правят пропаганда. Животът е такъв. Ако те дразни истината, обаче, ще те разбера. Човешко е, да си дърпаш от неприятните факти.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение

                        Не ме интересува руската пропаганда. На теб щом ти харесва гледай си я. Стига ми тая дето съм гледал и слушал до 89 г.

                        Не ти вярвам за '89 . Най много да си бил 1 клас тогава . Личи ти по знанията .
                        А клипа не е руска пропаганда , или въобще някаква такава . Украйнско е клипчето . Ама последно в живота
                        А се правиш и на Агроном , говориш за наторяване . Да , но САМОнаторяване .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

                          Неразбираемо пишеш . Сигурен ли си че си добре . Клипче съм ти качил , на момчета със жълти ленти , които вече ги няма .
                          Тоест - получава се САМОнаторяване на славоУкрия . И е точно Бахмут

                          https://twitter.com/i/status/1619614172274372613
                          Не ме интересува руската пропаганда. На теб щом ти харесва гледай си я. Стига ми тая дето съм гледал и слушал до 89 г.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            С лопата ли ще го ударят? Та те руснаците и лопати нямат в достатъчни количества ....

                            Ще стане точно това, което вече сме го гледали - бягство като за световно първенство ..... който остане жив ...
                            Само майтапи и шеги със теб , Россиямире . Толкова много да ги героизираш Руснаците - не мога да повярвам .
                            Байрактарите , Джавелините , Химарсите , и сега Леопардите с голи ръце ли ги трошат , според твоето
                            Та те руснаците и лопати нямат в достатъчни количества ..
                            Last edited by Rodnok; 31.01.2023, 17:43.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение

                              Ако казваш удряне на превръщането им в груз 200! Около Бахмут ще бъдат най-плодородното земи в Украйна.
                              Неразбираемо пишеш . Сигурен ли си че си добре . Клипче съм ти качил , на момчета със жълти ленти , които вече ги няма .
                              Тоест - получава се САМОнаторяване на славоУкрия . И е точно Бахмут

                              https://twitter.com/i/status/1619614172274372613

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение

                                Я , тия горе май удариха , силните , красивите , умните укрофашаги право по тимбериците .

                                ''Сюда идет ?"" му беше последния въпрос на славоукраинеца . Убит от ''наркомани , длъжници и пияници '' . Тотал щета


                                https://twitter.com/i/status/1619614172274372613
                                Ако казваш удряне на превръщането им в груз 200! Около Бахмут ще бъдат най-плодородното земи в Украйна.

                                Коментар

                                Working...
                                X