IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение
    Да питам само, кадировците изнасилват ли вагнеровци, или се задоволяват само с войничетата от редовната армия?

    Ти ли си по ниския ?
    А казваш че мразиш руснаците . Излиза че е само на думи.
    Last edited by Rodnok; 27.01.2023, 15:38.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение

      Не всички ловджии са идиоти! Но идиотите вдигат шум за трима.
      Поредните бълнувания.Познавал всички 200 хиляди ловджии лично и знаел, че 93 процента били русофили. Само комични изяви от руската агитка във форума.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

        Хахаха-ясно е какви русофили са.200 хиляди с по четирима близки роднини средно и ето ти 1 милион гласа за русофилска партия,която ще изкара България от ЕС и НАТО и ще сключи военен и икономически съюз с Русия.
        Ама ядец-"Възраждане"събира само 250 хиляди гласа. И то повечето не са ловджийски.
        Не всички ловджии са идиоти! Но идиотите вдигат шум за трима.

        Коментар


        • Да питам само, кадировците изнасилват ли вагнеровци, или се задоволяват само с войничетата от редовната армия?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Rodnok

            Неправилно интерпретира мозъка ти , Тепчо . Възможно е да е от неосъзнато чувство за вина .
            НИКЪДЕ , не съм заплашвал а още повече пък някой от плъшоците - козяшки тролей . Те сами ще усетят дебелатия , когато им дойдат повиквателните в защите на ''европейските ценности ''
            Само казах , че никой не може да ме арестува безопасно , за думи , мислене , изразяване не мнение и т.н . И беше в отговор на друг някакъв дивочор - не мога да ви помня всичките никове
            А , да , и казах че ловджиите в България са около 200 000 и на 93 % са русофили . Ако това е ''заплаха'' за теб - проблема си е твой
            Хахаха-ясно е какви русофили са.200 хиляди с по четирима близки роднини средно и ето ти 1 милион гласа за русофилска партия,която ще изкара България от ЕС и НАТО и ще сключи военен и икономически съюз с Русия.
            Ама ядец-"Възраждане"събира само 250 хиляди гласа. И то повечето не са ловджийски.

            Коментар


            • Агро, виж те са се признали себе си за държава, и сега какво другите които са държави с какво са повече от тях че те да не могат да са държава ? Още повече че сега по снимки поне се вижда какъв е живота на тези хора, ами и те имат право да си определят хора на които да дадат своето доверие е те да направят така че тази мизерия да я няма. За какво са големите държави, за да има корупция и някакви в столиците им които да обират всички други и в столицата да се трупа , трупа...а тя алчността граница няма. Всички големи държави са такива кочини. Затова хората искат съюз между по малки в който съюз те да са равноправини. Сега ако подкрепяте тиранията това е друт въпрос.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Rodnok

                Още един загубил правилните разсъждения в дебрите на платената русофобия Тепчо , в България има 200 000 ловци . Та защо и по каква причина качваш тези няколко мъже ?
                Аз причина не виждам , освен да са баща ти и приятелите на майка ти .
                Глупостите за ''ония строй '' ''хапчета за кръвно '' и ''меки пишки '' ги оставям да са си твой личен дебат , но не с мен
                Абе щом заплашваш с "ловните дружинки зад гърба ми", ясна работата. Пък те са си опасни - всички членове са дървени философи, знаят много да дават акъл и ги е страх само от диетолог и кардиолог.

                Коментар


                • Коментар


                  • Първоначално изпратено от Rodnok Разгледай мнение
                    Дядовци и прадядовци на настоящи евродепутати на разходка в Москва. Ще се повтори ли историята?

                    Тя историята помни и 3 милиона и половина пленени съветски войници по време на ВСВ и 27 милиона жертви.

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение

                        Кога, кой я е признал за държава? И аз утре мога да се самопровъзглася за президент на България, ама като никой не ме признае, пак си оставам обикновен гражданин.
                        Почнахме с "Аааа, престъпленията на ДНР не са руски, те са си на ДНР". Сега ще видиш, че сепаратизма, саботажите и неизтеглянето на цивилни от Донбас не били руски, те били донецки.

                        Коментар


                        • Дядовци и прадядовци на настоящи евродепутати на разходка в Москва. Ще се повтори ли историята?

                          Коментар


                          • Въобще не се случват между Украйна и Русия нещата за които говорите тук и двете страни. В момента има две разбили се взаимно малки армийки с численост колко са жителите на едно село. Преди да се взаимноунищожат бяха по колко малък град. Бяха с по 50 хилядни армийки и сега и двете страни имат по 10 хиляди, на 5 човека влезли да воюват е оцелял един. Това е втората част. При първата пак същото се получи. В третата ще е същото, освен ако това че започнаха да мобилизират нормални мъже, не им изиграе лоша шега. Не може да се изключи войската да тръгне срещу изпращачите и събирачите и.

                            Коментар


                            • Ребятя, излезе наръчник за борба с Ейбрамсите

                              Не е препоръка за каквото и да било.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                ДНР е самостоятелна държава, в случай че си пропуснал. А какво да кажем за призивите и действията по скопяване на руснаци
                                Кога, кой я е признал за държава? И аз утре мога да се самопровъзглася за президент на България, ама като никой не ме признае, пак си оставам обикновен гражданин.

                                Коментар

                                Working...
                                X