barovec, виждал съм машините. Имаше износ България за Европа. Тирове с плодове преработени. Шофьорите носеха документи че стоката е платена предварително и един товар беше почти един милион марки за плодов концентрат и всеки ден почти през лятото по един товар на ден. Такива фабрики в България бяха много.
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел
Collapse
X
-
ха-ха-ха
същия мохабед как ссср имал тонове долари, нямало как да ги харчи и ги давал на народната република
хахаха
преди две седмици ходих дубай, само топгазари руснаци , превзели са го . наистина висока класа.
аа, и стюардески безработни от аерофлот да бутат цената.., а уж викат инфлация било
Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнениеbarovec, те имат трилиони кеш, помогнало ли им е ? Дори си мисля по добре да нямат. По добре ще живеят.
- 4 Харесвания
Коментар
-
barovec, те имат трилиони кеш, помогнало ли им е ? Дори си мисля по добре да нямат. По добре ще живеят.D.Y.F-091066
Коментар
-
Bild публикува подробности за плана за отбрана на НАТО, приет в случай на руско нападение:- Планът предвижда разполагането на 300 000 военнослужещи във висока степен на готовност. Освен това главнокомандващият силите на НАТО в Европа ще може да взема някои решения без допълнителни консултации с Алианса в случай на заплаха
- Планът отрежда важна роля и на отбранителните планове на Германия: страната трябва да се превърне в най-важния логистичен център за силите на Алианса, като се обсъжда и възможността за откриване на втори щаб на сухопътните сили на НАТО във Висбаден, Германия, в допълнение към съществуващия щаб в Измир, Турция.
- Някои страни от Алианса ще поемат защитата на съюзниците от източния фланг: Германия ще защитава Литва, Обединеното кралство - Естония, а Канада - Латвия. Освен това алиансът възнамерява да се защити от актове на саботаж и диверсия, като засили защитата на тръбопроводите и другата критична инфраструктура
- Съюзниците възнамеряват да укрепят частите за тежко въоръжение, за да могат да водят тежки боеве, да разработят системи за противовъздушна отбрана и да увеличат запасите от ракети с голям обсег и артилерийски системи.
- Членовете на НАТО потвърдиха ангажимента си да увеличат разходите за отбрана до минимум 2 % от своя БВП.
- 6 Харесвания
Коментар
-
на твойте близки от русия, да кажеш че яко се прецакаха, с две думи - набиха им го с двеста
който кма кинти- няма проблем
ама който няма - не с двеста ами с триста
Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнениеКлипа от линка който пуснах ме кара да си мисля че правилно са ми казвали мои близки - от Русия настрани, дали тези руснаци които се наричат украинци и мислите им са на руски или другите руснаци. Тези избиха маса народ и в това нещо който отстъпи ще победи, има господ, него господ ще го обича. Изключително неотстъпчиви и как пращат близките си на смърт, млади и здрави хора си отиват. Изкукала работа.
- 6 Харесвания
Коментар
-
Германското правителство разшири до 4 млрд. евро поръчката на най-големия оръжеен концерн в страната Rheinmetall за производство на боеприпаси за танкове Leopard 2, съобщават германските медии.
Договорът е за седем години - до 2030 г. В рамките му ще бъдат произведени няколкостотин хиляди снаряди за нуждите на Бундесвера. Споразумението предвижда и доставката на определен брой от тях за Украйна. Точните цифри не са назовани.
- 6 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение
Това опорка ли е?....
е ФАКТ!
като и видеото съм ви дал, за да сте сигурен.
Също е факт, че във филма на Йончева за убитите в Одеса
- тя показва списъка им - И ТАМ НЯМА ИМЕ ИВАН МИЛЕВ,
та така с фатмашките боклуци старшинка
- 9 Харесвания
Коментар
-
Клипа от линка който пуснах ме кара да си мисля че правилно са ми казвали мои близки - от Русия настрани, дали тези руснаци които се наричат украинци и мислите им са на руски или другите руснаци. Тези избиха маса народ и в това нещо който отстъпи ще победи, има господ, него господ ще го обича. Изключително неотстъпчиви и как пращат близките си на смърт, млади и здрави хора си отиват. Изкукала работа.D.Y.F-091066
- 1 like
Коментар
-
"Знаете ли на кого ще продадете ядрените си реактори - на хора, преминали към екстремистка терористична дейност,
които обстрелваха Запорожката АЕЦ, които наскоро взривиха амонячен тръбопровод на собствената си територия". Това заяви говорителят на външното министерство на Руската федерация Мария Захарова в интервю за Мартин Карбовски, излъчено в канала му в YouTube. "Искате да ми кажете, че ще ги продадете на хора, които вдигнаха във въздуха Каховската водноелектрическа централа? И ако имате съмнения, че това е тяхно дело, ще ви дам пример - от 2014 г. постоянно минират електропроводите към Крим, блокирали са притока на вода. Това са терористични актове. На тези хора ли смятате да доставяте енергийни мощности", попита риторично Захарова.
Тя отправи въпрос към Карбовски наистина ли смята, че това е конфликт между Русия и Украйна за територия.
( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби
Коментар
-
Първоначално изпратено от satz Разгледай мнениеТова е по-истинско, показва, че и 10сек. напред не може да мисли
https://www.youtube.com/watch?v=cgbI55HdqQs&t=77s
Мога да продължавам, поне 3000 страници. Хора, слезте на Земята. Колкото Мексико ще спечели война с/у САЩ. То;лкова и Украйна срещу Русия.
Поздрави от близкките на инж, Иван Милев.
:П.П. Евреите много добре разпознават нацистите. Затова не дават оръжие на Украйна.
Коментар
Коментар