IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sosi Разгледай мнение
    Руски депутат хвърли оставка: За да не се срамувам да се погледна в огледалото
    https://www.actualno.com/europe/rusk...s_1947035.html

    Нашите русофили си се гледат в огледалото и въобще не проумяват какво виждат.
    Кога пък ти стана "русофил"?

    Коментар


    • Руски депутат хвърли оставка: За да не се срамувам да се погледна в огледалото
      https://www.actualno.com/europe/rusk...s_1947035.html

      Нашите русофили си се гледат в огледалото и въобще не проумяват какво виждат.

      Коментар


      • Бре яко закурили вратушките
        https://t.me/zloyodessit/18819

        Бахмут держит оборону 254-й день... Бах мут.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          Ракета "Сармат" - фейк Судного дня
          Тъй, тъй. Аз какво ви казвах.

          Коментар


          • Ракета "Сармат" - фейк Судного дня

            Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
            Такова торпедо Посейдон НЕ СЪЩЕСТВУВА !!!
            Това е една абсолютна измислица на руската пропаганда !!!

            Просто изгледайте клипа, и престанете да плещите простотии в стил супертрейдер.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
              Не ги пише тези неща в независимите ни медии

              Българските амуниции за Украйна могат да повлияят на войната

              https://www.euractiv.com/section/pol...ld-impact-war/
              Българските амуниции/приспособления за яздене или впрягане на кон/, едва ли ще повлияят на войната.Съмнява ме, украинците да са тръгнали да формират конни подразделения....Виж,български муниции/патрони, бомби, гранати, мини и др./ със сигурност влияят....

              Коментар


              • Господа съдии! Бях сигурен, че след 2 десетилетия в руската политика - след всичко, което видях и преживях, нищо не би могло да ме изненада. Длъжен съм да призная, че сгреших. Удивен съм, че според нивото на секретност и дискриминация на защитата ми процесът ми през 2023 г. надмина процесите над съветските дисиденти от 1960-70-те години. Дори не говоря за поиската присъда и лексиката "за врага" - това дори не е 1970 г., а 1930 г. За мен като историк това е повод за рефлексия.
                Докато давах показания като подсъдим, председателстващият съдия ми напомни, че разкаянието от стореното е смекчаващо обстоятелство. И въпреки че край мен не се случва нищо весело, не можах да скрия усмивката си. За стореното могат да се разкайват престъпници. А аз съм в затвора заради политическите си възгледи. Защото говорих срещу войната в Украйна. Заради многогодишната си борба с диктатурата на Путин. Заради съдействието ми да бъдат приети международните санкции по закона Магнитски срещу нарушаването на правата на човека.

                Не само че не се разкайвам - гордея се с това. Гордея се, че в политиката ме доведе Борис Немцов. Надявам се, че той не се срамува заради мен. Подписвам се под всяка своя дума, която съм казал и която обвинението ми вменява. Упреквам се само за едно - че през годините на политическата ми дейност не успях да убедя повече мои сънародници и политици от демократичните страни каква опасност за Русия и за света е днешният режим в Кремъл. Днес това е очевидно за всички, но на страшна цена - цената на войната.

                В последната дума обикновено се моли за оправдателна присъда. За човек, който не е извършил престъпление, единствената законна присъда е оправдателната. Но аз за нищо не моля този съд. Зная своята присъда. Знаех я още преди година, когато видях в огледалото на колата тичащите след нея мъже в черни униформи и черни маски. В момента такава е цената в Русия за немълчанието.

                Но знам, че ще дойде ден, когато мракът над нашата страна ще се разнесе. Когато черното ще бъде наричано черно, бялото - бяло, че дори на официално равнище ще бъде признато, че две по две е четири, когато войната ще бъде наричана война, а узурпатора - узурпатор, когато за престъпници ще бъдат признати онези, които разпалваха войната, а не онези, които се опитваха да я спрат. Този ден е неизбежен както пролетта дори след най-мразовитата зима. Тогава обществото ни ще отвори очи и ще се ужаси колко страшни престъпления са извършени от негово име. С това осъзнаване и осмисляне ще започне дълъг, труден, но и важен за всички нас път на оздравяване и възстановяване на Русия, на връщането й в обществото на цивилизованите страни.

                Дори днес, дори в заобикалящия ни мрак, дори седейки в тази клетка, обичам своята страна и вярвам в нашите хора. Вярвам, че можем да изминем този път.

                Подпис

                (Кара-Мурза В. В. )

                10 април 2023 г.
                Не е препоръка за каквото и да било.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                  Не ги пише тези неща в независимите ни медии

                  Българските амуниции за Украйна могат да повлияят на войната

                  https://www.euractiv.com/section/pol...ld-impact-war/
                  Аха. Ще я продължат. С цели 3 часа.

                  Коментар


                  • Не ги пише тези неща в независимите ни медии

                    Българските муниции за Украйна могат да повлияят на войната

                    https://www.euractiv.com/section/pol...ld-impact-war/

                    стари боеприпаси за близо 175 милиона евро на държавния военен завод ВМЗ
                    Last edited by petrg5s; 11.04.2023, 10:28.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      А добро утро - (транс)джендаризъм и християнско СЕМЕЙСТВО на едно никак не фърфи
                      за експерименти ги ползват тия укри.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                        Пригожин: ВСУ ще ни ударят след седмица с 400 000 души армия...

                        бре тоя няма ли си някой Prosty, родшпошки да му обясни, че тя била изчезнала украинската армия
                        Може и да ги докарат някак 400000 но, от запасни и новобранци. Сигурен ли си, че ще устискат?

                        Коментар


                        • руската доктрина

                          Коментар


                          • Пригожин: ВСУ ще ни ударят след седмица с 400 000 души армия...

                            бре тоя няма ли си някой Prosty, родшпошки да му обясни, че тя била изчезнала украинската армия

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              И от янтра по длибоку нема и по топлу че найш ка топли фотоволтаика
                              Топли, топли, ама и акъл изпива. Хвърли един поглед към Епълско и става ясно, какви тежки последици носят.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                                Какви са тея откачалки ?!

                                Киевския режим започва терор и гонение срещу свещеници!

                                Къде е българската православна църква?!

                                Къде се крият българските свещеници? Българската православна църква е крайно време да излезе с официална позиция относно позицията на българите в този кървав конфликт.

                                Според мен сатанистите от сатаНато, и световните кукловоди от злия Запад, които също са скрити сатанисти, вече не се крият, а започват открита война срещу християнството!
                                А добро утро - (транс)джендаризъм и християнско СЕМЕЙСТВО на едно никак не фърфи
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X