IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ето тука има реклама на генератори с японски двигатели пък качеството европейско, и ток и газ и всичко като имаш генератор и вода и ютуб като имаш - имаш всичко. Това не го казвам аз, интернета го казва.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • ох, проглеждането е мъчно, но започва

      Коментар




      • нет таварищи - ето не Окраина

        Коментар


        • Бай..така както свършва Втората световна е можело да бъде решено България изобщо да я няма, защото сме били на страната на Германия. Това нещо е променено както се казва Свисше. Да махнем паметника на Съветската армия не е най добрата идея. Ние трябва да гледаме ЕС да се промени, Украйна да влезе в него със статут на неангажирана военно държава, навоюваха се вече. По важно е в ЕС да няма ядро и периферни държави, развитието да е едно и също при всички. И Украйна няма интерес да е периферна, по добре да граничи с Донецк и Луганск. Също с Турция имаме общи интереси, тя в момента не е проблем за нас, ние имаме общ проблем - този фундаменталния, краен ислямизъм, него турците не го искат и го борят. Турция също трябва да влезе в ЕС. В новия ЕС. Русия няма интерес да унищожи финансовата система на САЩ, те също я ползват, а като се унищожи друга няма да има в него момент. Сащ само рушат доверието с тези 900 бази, никаква работа няма да свършат, остарели са като пушките от първата световна война, те имат с какво да ги заменят, могат да си ги приберат и да не плащат за тях. Имат и проблемна граница с Мексико и там не е виновно Мексико, корупцията и хората които се възползват са и при тях.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Ню-Йорк Таймс за самоубийствената мисия на окраинските морски пехотинци на левия бряг на Днепър:

            https://www.nytimes.com/2023/12/16/w...er-russia.html
            или
            https://archive.is/twUL4

            Зелюнчик държи да се избиват там войници, за да може я развява пред излъганите укри и пред Запада (пари, оръжия) като ново настъпление за ново превземане на Крим, а руснаците просто си ги чакат там на гюме и избиват, та чак жал им става...

            Коментар


            • И още един без отговор въпрос

              Коментар


              • Каква изненада, че килифарчите,
                ето достойно обяснете колко салати може да си купи гражданката с една заплата, след като 1500рубли и иде бройката
                средната зарплата там ще я кажете ли?, а медианната

                че плодовете за нея очевидно вече са лукс, канешно е свързано с ръстове от 3%

                та така другарю
                - салатка всеки ден - вече е лукс за над 50% от руснаците... защото тъпо са нужни поне 45000 Златни рубли

                "
                Медианная заработная плата в России в 2022 году увеличилась до 40,3 тыс. рублей"
                Last edited by satz; 17.12.2023, 11:37.

                Коментар


                • и относно ръста от 3%

                  освен яйцата по 550 рубли

                  те и още



                  Коментар


                  • Специален поздрав за всички с част от новият клип на ВИА "Земляне" на песента им "Трава у дома"("Земля в иллюминаторе"):
                    https://www.facebook.com/1640535555/...2981601561282/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      бра'о, бай митьо!

                      ...и някъде доста по-късно се е появил неудържимия стремеж
                      на храненици на чужди държави,
                      да се гъзодупят и да отричат постиженията на рода
                      ,
                      който със сигурност не е техен
                      Не е български патент това плъхчо, част от нихилистичната приказка е, насаждаха ни го, че горд народ трудно се управлява. Не че и ние нямаме "върхове" в дисциплината....Евгений Вулгарис, Гошо Тарабата, Добри Терпешев.....историите са поучителни, който иска да прочете.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                        Фалшиви акаунти в TikTok са разпространили дезинформация за войната в Украйна до милиони хора
                        фалшивите акаунти надхвърлят 1 млн., твърди TikTok


                        https://www.investor.bg/a/454-sotsia...o-milioni-hora
                        Не работят разпространяваните фалшиви новини, вече никой не ги смята за новини. Единственния ефект е че и истинските няма как да се разпространяват вече. В ютуб е пълно с проукраинска пропаганда, но тя не промени резултата от неслучилото се контранастъпление. Мобилизацията в Украйна трябва да бъде преустановена, нито един цивилен да не бъде мобилизиран. Единственния им мобилизационен ресурс е тези които и без това са на служба и участват като мобилизиращи. Трябва да решат - дали да отидат те или да започнат преговори в които ще отстъпят официално загубените отдавна територии, всичко се е случило преди 10 години. Питат едно дете - ще си върне ли Украйна тези територии със сила ? То каза - Не ! Просто не е трябвало да ги губи. Те разбират ли въобще че въпроса е колко територии ще загубят - само тези или всичките си територии.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Сега гледах този Свитан, проблем били балистичните ракети, но те - ВСУ трябвало да се ориентират към Крим, там да освободят в кавички. А за ракетите ще се оправят като им дадат ТАД. Значи 2014 година всичките военни там отишли в Русия, останали са такива като него - най талантливите пак в кавички. Едно е ясно - преговори за мир ще се провалят, ако на такива като него не им кажат че таланта им малко и идва прекалено много на Украйна. И сложили заглавие - Ракетите падаха направо от небето.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Фалшиви акаунти в TikTok са разпространили дезинформация за войната в Украйна до милиони хора
                            фалшивите акаунти надхвърлят 1 млн., твърди TikTok


                            https://www.investor.bg/a/454-sotsia...o-milioni-hora

                            Коментар


                            • Работа е като в онзи виц, в който казали че ще дават детски добавки по 120лв на дете на бащите. Пишело го във вестника и един като го прочел отишъл да си вземе неговите, като се прибира жена му се изненадала понеже и довел две деца. То и той се изненадал, защото техните деца ги нямало. Жена му казала - Вестника са го чели и други, не си само ти !
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Видео на самонаградил се по Дарвин

                                също е любопитна геолокацията на кадрите, нооо нека сме милостиви към СКРъшки фризьорки

                                Коментар

                                Working...
                                X