IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    Там е работата че като ги сменят идват военните им и тогава грешката ще е на тези които са им заложили капан. Нещата са съвсем истински - тези другите казват - нула вземане и даване със залагащите капани. Военен режим който ще изолира и затвори Русия, това е което ще ги смени, а той ще се занимава първо с налагане на сух режим, смилане на престъпността там до отрицателна, прибиране на парите на богатите - собственността. Тези неща ги казват не ги пазят в тайна. Другото е - искат да разберат в детайли за причините довели до тази ситуация - специалната военна операция.
    А според теб кои военни ще дойдат? Тези, които са по върховете а и нодолу са корумпирани и ги вълнуват само парите. И кожата им. Ако ликвидират Путин набързо ще се освободят и от неговия кръг и ще дойдат нови алчни фигури. Ще се разберат със Запада, ще се предадат и започва новия период.

    Друг вариант е да започнат гражданска война и оттам калво ще стане - разпад или не, оставям времето да покаже. Във всички случаи нищо добро за тази страна.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

      В такъв случай, щом са взели грешно решение и влезли в капан, трябва да се сменят хората, които са го направили. Значи, не е грешно, че умират свои и чужди, грешно е, че ще загубят, такава е логиката на руснаците.
      Там е работата че като ги сменят идват военните им и тогава грешката ще е на тези които са им заложили капан. Нещата са съвсем истински - тези другите казват - нула вземане и даване със залагащите капани. Военен режим който ще изолира и затвори Русия, това е което ще ги смени, а той ще се занимава първо с налагане на сух режим, смилане на престъпността там до отрицателна, прибиране на парите на богатите - собственността. Тези неща ги казват не ги пазят в тайна. Другото е - искат да разберат в детайли за причините довели до тази ситуация - специалната военна операция.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        troika, какви правилни решения, не трябваше въобще да влизат със сила в Украйна, влязоха в капан който е бил предварително изграден. Но може да не знаем истинската причина и да има някоя скрита. Те и военните им това се питат.
        В такъв случай, щом са взели грешно решение и влезли в капан, трябва да се сменят хората, които са го направили. Значи, не е грешно, че умират свои и чужди, грешно е, че ще загубят, такава е логиката на руснаците.

        Коментар


        • troika, какви правилни решения, не трябваше въобще да влизат със сила в Украйна, влязоха в капан който е бил предварително изграден. Но може да не знаем истинската причина и да има някоя скрита. Те и военните им това се питат.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • На Украйна основанията са да вземат пари, самите украинци го казват. В последните 30 години единственното нещо което политиците им са правили е вземането на заеми, и всеки път като успеят се е смятало едва ли не че са успяли да направят ЧУДО. И не всички украинци са тъпи, имат си много интелигентни хора които разбират как е устроен Света на Междудържавните отношения, но тези които се пробутват напред определено не са хора които блестят с интелект, освен Арестович всичките са глупави.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Виждам ги. Но, предвид това, как хронологично се развиха нещата, заех страна напълно осъзнато. БЕЗ да ми харесва войната.
              Това за напълно осъзнатото вземане на страна ми е доста съмнително. Да виждаш само правилни решения на Путин във всяка една ситуация не показва кой знае какво ниво на съзнание.

              Коментар


              • GiRo, отчайващо е, защото би трябвало много добре да виждат какво се случва на Русия заради тях. Идеята тя да се скара с Украйна, да строи газопроводи по дъното на морете беше на Германия. Русия каквато е в момента европейците я създадоха. Те я поставиха в тази ситуация.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                  На Русия основанията уважаваш, а на Украйна основанията не виждаш ли?
                  Виждам ги. Но, предвид това, как хронологично се развиха нещата, заех страна напълно осъзнато. БЕЗ да ми харесва войната.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Имаш моментално харесване от мен за тази позиция. Ако някой си мисли, че вниманието ми пропуска селективно негативите И на Русия, греши но, и тя, е като всеки голям, жив организъм и има своите основания, които аз уважавам. До ТОВА опира.
                    На Русия основанията уважаваш, а на Украйна основанията не виждаш ли?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                      Положението е отчайващо, след като обръщат такова внимание на протест във Франция.
                      Още по-отчайващо е, че и това приключи. Никаква творческа мисъл у ребятата. Само кухи опорки ...
                      Из страната са разположени 45 000 полицаи с бронирана техника
                      Не е препоръка за каквото и да било.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                        Като теглим чертата, Крим, ДНР и ЛНР са загубени безвъзвратно.
                        За какви победи говориш ти, изобщо ?
                        Ще разправят после за "спечелена война". С кого и ЗА кого, най-добре да не питаме, щото отговорът неудобен, нале. Че им остана половината народ, че мъжете болни и силно НЕтрудоспособни, че се заробиха за столетия - ТОВА не е важно, щото няма нашите фоби да им плащат сметките, че децата им, ще живеят все едно в 40-те/50-те години на 20-ти век, че идват глад, мизерия - ама ТОВА нашите к'во ги е еня? А, като им кажеш, че са изроди се дърпат. Не знам, тъпа история.

                        Коментар


                        • analog, те тези мигранти са пуснати в Европа целево, приети. Целта е да се надигне национализъм - нацизъм, така се създаваха условия. Още Меркел като пълнеше Германия с мигранти беше ясно какво се цели. Навсякъде ще пламне, няма да е само Франция. Тези в Брюксел могат да го спрат, да се разпадне ЕС и с това всичко ще приключи за Европа. Следващото е европейците да започнат да излизат от Нато и малки военни съюзи вместо него, американците да си махнат базите. Ще стане но ще отнеме време.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • mirodes, къде съм написал че ще се бият, написах че ще изпаднат в същото безпомощно и окаяно състояние като тези които са там. Губя си времето аз, така си плащам жестоко..да се занимавам да драскам. Най ценното което човек има е времето му, но не е безкрайно.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                              Не знам дали требе да отворим нова тема за протестите у Франция, обаче в борбата за социална справедливост има нов елемент.

                              Наблюдавам ги с голямо задоволство и злорадост. Определено заслужават нова тема.

                              Коментар


                              • mirodes, нищо не ми плащат, аз си плащам..доста яко. Така че никой не вербувам нито за едната, нито за другата страна..Нали казаха някакви уж медицински лица щели да пращат, какво се правиш че не знаеш, 100 пъти го писаха в пресата, медиите го казваха. Ама ти наистина ли не не си го забелязал като новина ? Не знам дали е сериозно, по скоро се надявам да не е.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X