IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Западът изтрезня, голяма част от танковете Леопард са унищожени

    Общо в Украйна са доставени 18 танка Леопард-2A6 от Германия и 36 танка Леопард-2A4 от Полша, Испания, Норвегия и Канада, тоест общо 54 единици. Ако вземем за основа данните от сайта Oryx, тогава руските войски вече са унищожили 13% от прехвърлената в Украйна техника.

    Според американското списание Forbes атаката на ВСУ през руското минно поле, извършена на 8 юни южно от Мала Токмачка, е довела до особено големи загуби за украинската армия. Съобщава се, че 33-та механизирана бригада и 44-та десантно-щурмова бригада на въоръжените сили на Украйна са загубили три от 14 танка Леопард-2A6, 16 от 109 бронирани машини M-2 и три от шест бойни машини за разминиране Леопард-2R само за няколко минути.

    Тези загуби струват много пари и човешки животи.
    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

    Коментар


    • Стана ясно защо бойци от ВСУ сами унищожават танковете Leopard ВИДЕО

      Всеки руснак на фронтовата линия е насочил усилията си за поразяването на този танк

      Украинските военнослужещи сами унищожават техниката на НАТО, прехвърлена в Киев, особено бързо действат с германските танкове Leopard, за които руснаците са обявили "лов".
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Цялата тази работа е една уверюра, която ще доведе до милитаризация на Азия - Китай...и когато се милитаризират, проучат всички оръжия на САЩ - НАТО ще ги нападнат, с което Русия няма да има нищо общо, а за териториите на Украйна никой няма да се сети. В момента се очертават двата нови полюса на Света - арабските народи и другия азиатските. Та там вървят нещата, а САЩ и Европа и Русия просто ги няма, ами тях поначало ги няма и дори си водят вътрешна война останките.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Виж когато прекарвали железниците в България в едно село - Бърдарски геран събрали пари цялото село да подкупят тези които определяли къде да минат релсите, да е далеч от селото - за да не им гази влака патките. Сигурно е имало някой селянин който се е сетил че влака не е страшен за патките им и не е устройство за газене на патки. Но едва ли са го лайквали, по скоро са го смятали за луд.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • barbaron, кой го казва само, точно който каквото намери в нета и го пльосва тука като живата истина. Ами поразгледай малко повече - казват ти че в Бахмут била армия от 50 хиляди калпака - кухи лейки, пускат видеа - пустош, няма никой и то не едно десетки радни там снимали и ги пуснали на своя глава има много. Ти обаче продължаваш да пускаш тук неща от пропагандните очевидно канали, ами замисли се, не сме чак толкова глупави. Пускай каквото искаш, не ми пречи..тя и вярата че биткойна е пари е сляпа вяра.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Кои сме ние, тука всеки си дращи каквото му дойде на акъла, сиреч каквото мисли.
              Да, точно затова е трагикомичността на тази тема,
              в която най-много пишат тези без акъл
              Лесно се разпознават - винаги имат оценка: "Харесвам <= 2"
              Last edited by barbaron; 04.07.2023, 10:26.

              Коментар


              • Кои сме ние, тука всеки си дращи каквото му дойде на акъла, сиреч каквото мисли.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • satz, да ще тръгна аз да пиша коментари под клиповете на този канал - волонтиер. А за НИЕ въобще пък е неуместно. Разбирам гордостта че са махнали клипа в който този казва че от няколко месеца не им плащат заплати. На мен - ние са ми противни тези, тръгнали уж доброволци срещу надник, трябва да се представят за такива каквито са - НАЕМНИЦИ, така че да пиша коментари под клиповете им просто ЗАБРАВИ, на някакви които изначално се представят за нещо което не са , сиреч - МОШЕНИЦИ .
                  Last edited by supertrader; 04.07.2023, 10:13.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Не знам, що се напрягаш. Лято е, Олаби.
                    Напрегнат сте вие, че напрегнат ме виждате(пиша ви от шезлонга)

                    ей ви да олабите още новинки:
                    "Предприятие находится в пермском крае и считается одним из старейших российских производителей оружия. Это единственный в рф производитель РСЗО "Град", "Смерч" и их модифицированных версий "Торнадо-Г", "Торнадо-С". - запустили процесс банкротства"

                    Коментар


                    • Голяма концентрация на оркска биомаса

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                        Ехх ребятки, дайте нещо новини от Москвето де, някво летище спряло работа. Що тъй

                        суперче, кви коминтери ме пращаш да чета, та вие сте ги писали половината,
                        аз не случайно видео искам(доста по-скъпо и сложно за фалшификация )
                        Не знам, що се напрягаш. Лято е, Олаби.

                        Коментар


                        • Ехх ребятки, дайте нещо новини от Москвето де, някво летище спряло работа. Що тъй

                          суперче, кви коминтери ме пращаш да чета, та вие сте ги писали половината,
                          аз не случайно видео искам(доста по-скъпо и сложно за фалшификация )

                          Коментар


                          • В Сумах "Герани" поразили областное управление СБУ.

                            Сегодня российские войска нанесли удар беспилотниками «Герань-2» по Сумам. Несмотря на распространяемую в украинских СМИ информацию о том, что попадание пришлось только по жилому дому, на самом деле ситуация несколько иная.

                            Истинной целью атаки стало управление службы безопасности Украины по Сумской области. По нашим данным, всего было три прилёта, причем в момент ударов в здании находилось большое количество сотрудников СБУ.

                            Координаты: 50.901351,34.792569

                            Точное число убитых и раненых пока неизвестно, но по предварительным данным потери составляют несколько десятков человек. Из-за этого в Киеве дали команду СМИ тиражировать кадры поврежденного рядом со зданием СБУ жилого дома для отвлечения внимания.

                            Характерно, что воздушная тревога сработала только после третьего прилета «Герани». Это как минимум свидетельствует о проблеме обеспечения противовоздушной обороны административного центра области. А это, в свою очередь, может быть связано с перемещением средств ПВО к передовой в рамках подготовки к наступлению.
                            https://t.me/boris_rozhin/91113

                            Коментар


                            • Агро, ако решат да излязат нищо не може да ги спре, също ако решат да свалят Путин и Единна Русия. Причината е че не решават, явно не виждат смисъл, но ако колективен Путин продължи да подържа връзки със САЩ ще ги свалят и на тях май им е пределно ясно.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Пригожин спомена за тази търговия, военните не са съгласни с нея, ще я спират.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X