IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Гледай сега, не съм в позиция и не е моя работа аз да определям целите на руската операция. Не знам ТИ на какво отгоре се пънеш.
    Ами аз вярвам на Путин, който каза,че целта на СВО е денацификация и демилитаризация на Украйна. А това без превземане на Киев няма как да стане .
    Ти ми плещиш глупости ,че Киев не им трябвал.Интересно дали и сам си вярваш?

    Коментар




    • Седемте най-развити световни икономики поеха дългосрочен ангажимент за сигурността на Украйна, стана ясно от съобщения от организаицята в рамките на срещата на върха на НАТО във Вилнюс. Документът има три основни цели - осигуряване на възможността на Украйна да се защити и да бъдат блокирани бъдещи опити за нападение от страна на Русия, финансова и техническа помощ за нужните реформи за украинската икономика, както и укрепване на Украйна в икономическо отношение.

      Пред журналисти американският президент Джо Байдън коментира, че Г-7 няма да чака Украйна да влезе в НАТО, за да осигури защитата на страната и допълни, че се дават ясни дългосрочни гаранции за Киев. Украинският президент Володимир Зеленски коментира, че смята, че този ангажимент ще доведе до създаването на "сериозен съюз". Тепърва започва работата по двустранни споразумения с членовете на Г-7, както е предвидено в договорката, обясни още той пред журналисти.

      Премиерът на Япония Фумио Кишида, чиято държава в момента е председател на организацията, отбеляза, че ангажиментът е "отворен" и други държави извън Г-7 също могат да се присъединят.

      Днес разговаряме с Украйна като с равни, с нетърпение очаквам да го направим като съюзници, коментира гереналният секретар на НАТО Йенс Столтенберг по време на съвместна пресконференция с украинския президент Володимир Зеленски в литовската столица Вилнюс.


      https://www.investor.bg/a/516-politi...tta-na-ukrayna
      https://www.investor.bg/a/516-politi...yna-kato-ravni

      Коментар


      • Руска тоалетна. За съжаление не са знаели как се използва. Взето е от това видео, има и други руски патриотични моменти.
        https://youtu.be/5EbI_2eS6zQ
        Last edited by troika; 14.07.2023, 23:00.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


          Всичко върви по плана на Путлер
          Деца са това, Дъртьо. Децата са винаги умни и красиви. Ние остаряваме. Само че, някои, го приемаме ведро, докато други, постоянно мрънкате. Не си ли омръзна сам на себе си?

          Коментар




          • Всичко върви по плана на Путлер

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Толкова са ви тъпи опорките,че и самите не си вярвате.
              Гледай сега, не съм в позиция и не е моя работа аз да определям целите на руската операция. Не знам ТИ на какво отгоре се пънеш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Ти си говори, говори.
                Толкова са ви тъпи опорките,че и самите не си вярвате.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Щом не й трябва Путин,Шойгу и останалите висши генерали трябва да бъдат съдени за държавна измяна,щото жертваха десетки хиляди войници при нападението над Киев .Значи напразно са загинали, щом са нямали намерение да го превземат.
                  Ти си говори, говори.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Че за какво и е Киев?
                    Щом не й трябва Путин,Шойгу и останалите висши генерали трябва да бъдат съдени за държавна измяна,щото жертваха десетки хиляди войници при нападението над Киев .Значи напразно са загинали, щом са нямали намерение да го превземат.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Видяхме я "могъщата"Русия как зацикли около Бахмут и Авдеевка.За Киев не може да става и дума да го превземат. Дори и който и да е друг голям град.
                      Че за какво и е Киев?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Не мисля, че е. Някаква разлика но, толкова. Могъществото на държавата, не е задължително пропорционално на заплатите. Колкото -толкова.
                        Видяхме я "могъщата"Русия как зацикли около Бахмут и Авдеевка.За Киев не може да става и дума да го превземат. Дори и който и да е друг голям град.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Така е старшинка-по ППС средната заплата в Русия е 1966 долара при 2102 долара в България. В най--богатата на природни ресурси държава се получават по-ниски заплати от България. И това ако не е резил.
                          Не мисля, че е. Някаква разлика но, толкова. Могъществото на държавата, не е задължително пропорционално на заплатите. Колкото -толкова.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Митко, да получаваш два пъти повече номинално, НЕ ЗНАЧИ АВТОМАТИЧНО, ЧЕ "ЖИВЕЕШ ДВА ПЪТИ ПО-ДОБРЕ. Гледат се баланси и съотношения на цените на всичко, като се осреднява за някакъв период. НЕ Е толкова елементарно.
                            Така е старшинка-по ППС средната заплата в Русия е 1966 долара при 2102 долара в България. В най--богатата на природни ресурси държава се получават по-ниски заплати от България. И това ако не е резил.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Митко, да получаваш два пъти повече номинално, НЕ ЗНАЧИ АВТОМАТИЧНО, ЧЕ "ЖИВЕЕШ ДВА ПЪТИ ПО-ДОБРЕ. Гледат се баланси и съотношения на цените на всичко, като се осреднява за някакъв период. НЕ Е толкова елементарно.
                              Тук акцента е, как в Русия където има всичко, вземат 2 пъти по-ниски заплати, от съседа който няма почти никакви ресурси!? На това дайте смислен отговор. Логиката казва, че трябва да е обратното и то в пъти! А де?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                                Ако сравниш заплатите в Литва с тези в Русия въобще няма да ти е до смях- намират се точно до Русия, без нефт, газ, алуминии..... и живеят 2 пъти по- добре от руснаците.А междувременно гледам рублата се е " укрепила" до 101 за евро
                                Митко, да получаваш два пъти повече номинално, НЕ ЗНАЧИ АВТОМАТИЧНО, ЧЕ "ЖИВЕЕШ ДВА ПЪТИ ПО-ДОБРЕ. Гледат се баланси и съотношения на цените на всичко, като се осреднява за някакъв период. НЕ Е толкова елементарно.

                                Коментар

                                Working...
                                X