IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Отменили са МАКС-а в Москва. Что ли еще будет ой йой йой.
    интересно какъв е ПЛАНА, след като 30 години си беше популярен.

    Коментар


    • Tepix, на вълка му е дебел врата защото сам си върши работата. Не може да разчитаме на ЕС, който са го подпукали американците и са им сложили мингиши на тези в Брюксел. Тя Русия разчиташе на ЕС, че ще кажат че тя им трябва защото и ползват суровините, но нещо удариха на камък. Ние в момента може да си минем на незаборден лев и държавата да се издържа с пари които емитира, а не да плющи европейски данъци. Дори точно сега може да си върнем суверинитета спрямо ЕС. Дават ли ни пари - НЕ ! Тогава с какво са интересни за нас точно.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
        Мда,
        например има дузина укази още от Петър I насам, за забрана на украинския език. Но всеки еднооок ще ви потвърди, че това е измислен от соросойидите език
        Има, да, и не е руската държава единствената страна репресирала използването му.

        https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A5...BE%D0%B2%D0%B8

        Коментар


        • Click image for larger version

Name:	photo_2023-05-25_08-05-23.jpg
Views:	1
Size:	41.7 КБ
ID:	4068349

          Коментар


          • Русия направи толкова много за изковаване на украинска идентичност, че Западът, с всичките си налети пари и служби, не може да се сравни с това. Украйна трудно е си оправи отношенията с Русия, а Македония вече е изгубена кауза за нас. И? Ами нищо, животът продължава.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

              Разбрахме вече истинските имена... "Не съм русофил, не харесвам Путин, не всичко в Русия е цветя и рози, даже съм един обективен европофил, но ЕС се разпада до 48 часа, САЩ са ни обявили за колония и единствения шанс за оцеляване на България е национално-отговорното и независимото от Брюксел, Вашингтон и Москва управление на д-р Костадинов".

              И като ти каже човек, че ЕС не се разпада до 48 часа и че в ЕС си има предостатъчно хетеро хора с ясен пол, готина работа, готина къща, готина кола и готини деца -"ти си с робска психика, бе човек, България може да е като UK, трябва ни Булзит и ще цъфнем!"

              ​​​​​​"Не съм русофил, ама спешно трябва да напуснем ЕС и да се върнем в руска орбита" е чест рефрен от 2007 насам по телевизиите, не съм бил във форума по времето на Волен на балотаж за президент, но вероятно е имало някой, който го е обяснявал

              Както и да е, отивам да закуся омлет от бъркани щурци и да пия едно кафе от сварени хлебарки и да почвам бачкането за шефа - за него отдавна и без това мисля, че е джендър, поне като дава заплати. ​​​​​
              Ами това, че не можеш да приемеш, че България може да е със самостоятелна политика, включително извън ЕС и не в Евразийски съюз, аз какво съм виновен, че не можеш да го разбереш ми кажи? Пак стигаме до робското ти съзнание. И щото имаш такова веднага съм в еди-кой си лагер.
              Ами не става да се води каквато и да е дискусия. Ти просто не разбираш. Все едно на един луд да му се обяснява, че луд.
              Същата работа и с петрогъса. Върви му обясни нещо за златото. Човека върти една и съща плоча. Същата работа и с твоите глупости.
              Не знам защо ми изопачаваш или сравняваш думите с някакви си "рефрени" като няма нищо общо и в другата тема съм го обяснил достатъчно добре, за да бъде разбрано, но ти просто отказваш и това е. Или по-точно веднага, ако прилича на нещо си, щото ти си правиш някаква си корелация в главата, то това означава, че задължително е така както ти си мислиш, а то не е и не знам за кой път вече се повтарям.
              Имало било семейства - да бе има! Ама виж и статистиките, виж и колко "смянят половете". Процентно расте с всяко поколение. Утре внука ти ще иска да стане внучка. Ама не бе, то нас не ни засяга. Докато не дойде в твоята къща сме много либерални и над нещата.
              Last edited by Kris_; 25.05.2023, 10:08.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sosi Разгледай мнение

                Навъдили са се едни патриоти, които нищо не знаят за Македония и повтарят само някакви простотии на ВМРО. За последно земите на Македония са били твърдо български през 1018г и малко при Константин-Тих Асен от 1257 до 1277г. Джамбаски е решил да ги прави пак български след 1005 години, ама през 2023г това в Еропа няма как да стане.

                И как може да наречеш клуб в Македония "цар Борис III"? По-интелигентните българи трябва да забранят на ВМРО и Каракачанов да се бъркат повече в политиката ни с Македония, които докараха отношенията ни дотук, изпълнявайки вековната савецка политика българите да се караме със съседите си, та ако може и да воюваме. Българинът не знае и най-елементарни факти за ВСВ на Балканите, защото не ги е учил по история до 89та, а след това никой не е променял учебниците ни. На 20 април 1941г. българските войски под ръководството на цар Борис III с помощта на Хитлер и Мусолини навлизат в Македония. Попрочетете малко за това, има го навсякъде на английски и си отговорете може ли да наречем клуб в Македония "цар Борис III" и какво цели този който го е направил.

                И за Македония имаме износ към 1.5 милиарда лева годишно, доста повече от този към Русия.
                Така е, така е, а ние сме татари и тук никога не е имало българска държава. Цитираните царе са на несъществуващо царство. Чувал ли си някога за Илинденско-преображенското въстание, което е било за освобождението от татарско иго? А Съединението е предсмъртният завет на Чингис Хан - първият обединител на Европа, много преди Наполеон и Хитлер. Така, така - така се прави история. Разкажи ни още нещо, много е вълнуващо. разкажи ни как Климент Охридски е намерил кирилицата на дъното на Охридското езеро, изтървана от лодката на Кирил и Методий, които разнасяли буквите в зеблени чували. Претоварили я, защото носели букви и за бъдещата Свещена римска империя и тя се обърнала. За една бройка франсетата да пропишат на македонски език.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kris_

                  Ами къде видя земане на страна бе гений? Съчини нещо по-така да изглежда поне малко достоверна и "доказателствена" провокацийка. Просто за разлика от дебилчета като теб назовавам нещата с истинските им имена!
                  Разбрахме вече истинските имена... "Не съм русофил, не харесвам Путин, не всичко в Русия е цветя и рози, даже съм един обективен европофил, но ЕС се разпада до 48 часа, САЩ са ни обявили за колония и единствения шанс за оцеляване на България е национално-отговорното и независимото от Брюксел, Вашингтон и Москва управление на д-р Костадинов".

                  И като ти каже човек, че ЕС не се разпада до 48 часа и че в ЕС си има предостатъчно хетеро хора с ясен пол, готина работа, готина къща, готина кола и готини деца -"ти си с робска психика, бе човек, България може да е като UK, трябва ни Булзит и ще цъфнем!"

                  ​​​​​​"Не съм русофил, ама спешно трябва да напуснем ЕС и да се върнем в руска орбита" е чест рефрен от 2007 насам по телевизиите, не съм бил във форума по времето на Волен на балотаж за президент, но вероятно е имало някой, който го е обяснявал

                  Както и да е, отивам да закуся омлет от бъркани щурци и да пия едно кафе от сварени хлебарки и да почвам бачкането за шефа - за него отдавна и без това мисля, че е джендър, поне като дава заплати. ​​​​​

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                    Ъхъ истински имена. Пък относно "дебили""мозъчни инвалиди" и т.н. Помислете над поговорката "За пияния всички са пияни"
                    Няма какво да мисля за поговорки за хора, които вкарват в групички, не могат да мислят без предразсъдъци и си показват предубежденията без да помислят малко преди да напишат следващата словесна диария.
                    Коментирам всичко, което не ми харесва. Единствената страна, която заемам е тази на България.
                    А ти поне пиши от един ник. Не знам каква е тая шизофрения да пишеш от 3-4.
                    Last edited by Kris_; 25.05.2023, 08:26.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение
                      ... Противоречива за съзнанието информация не се допуска!
                      Мда,
                      например има дузина укази още от Петър I насам, за забрана на украинския език. Но всеки еднооок ще ви потвърди, че това е измислен от соросойидите език

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Сбъркана стъкмистика е това. Кой знае, как са задавали въпросите и в каква централа е гласена графиката. Нищо общо с истината.
                        Може и да е така. Не съм бил в Украйна и не се наемам да оборвам или подкрепям тази или онази стъкмистика. Факт е обаче, че съотвестства на това, което украинките ми казаха, а те са от различни поколения, и едната ми даде информацията за преди 25 години, а другата за как е допреди една-две години. Колкото по на запад отиваш, конкретно границата към Полша и областта около Лвов, толкова по-огромен % хора говорят само украински, и поколенията все повече децата им са със само един език и той е майчин украински.
                        Last edited by Kris_; 25.05.2023, 09:06.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kris_

                          Ами къде видя земане на страна бе гений? Съчини нещо по-така да изглежда поне малко достоверна и "доказателствена" провокацийка. Просто за разлика от дебилчета като теб назовавам нещата с истинските им имена!
                          Ъхъ истински имена. Пък относно "дебили""мозъчни инвалиди" и т.н. Помислете над поговорката "За пияния всички са пияни"
                          Last edited by satz; 25.05.2023, 07:40.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

                            Украинския като роден език:




                            Руския като роден език:




                            Най-често срещания език:



                            Източник:
                            https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%...97%D0%BD%D1%96
                            Сбъркана стъкмистика е това. Кой знае, как са задавали въпросите и в каква централа е гласена графиката. Нищо общо с истината.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                              Извинявай, ама наистина от постовете ти поне на първо четене не личи да си наясно с тия исторически гнусотии. Ако беше наясно, все си мисля, щеше да има по-малко "Ма как така сме в ЕС, където е забранено да имаш деца и всички пият урината си вместо кафе?!?"
                              В общи линии в ЕС децата не са забранени, само няма достатъчно пари за деца, което е по скоро като да не са много разрешени. Има и много високо ниво на безработицата и то дори в държави които си помагат с българска работна ръка. Статистика е унищожена за да се скрие реалната картина, защото ако се вижда няма да е приятно и красиво с тези огромни нива на безработица. Ако пътя на парите в този съюз не се промени той ще свърши по трагично и от Римската империя. Парите трябва да влизат от най ниското стъпало на обществото, през сметките на най бедните които потребяват местното производство, защото ако се измъкнат от бедноста те ще дадат своя принос за капацитета на икономиката. Като влязат в сметките на олигарсите с още незасъхнало мастило те се отравят към разни интересни дестинации между които ЕС и ние не сме. Та те не правят дори и един втори оборот в икономиките ни. А САЩ направо си печатат пари за другите. После защо нещата се случват в Азия ? Нещата се случват там където прииждат пари и при банкова система с тази тип кредитиране там се умножават много пъти. Тук е прието да се кредитира с голям резерв и сами си правим кризи, като след всяка една сме все по слаби и болни, а не по здрави. На нас в ЕС не ни дават да имаме автоиндустрия за да купуваме немски коли, а в същото време азиатците направиха такава която направо ще затвори тази на САЩ и ЕС.
                              И тази война също е срещу нас и пак в полза на тези които и преди привличаха парите.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                                Това питам, откъде го измислиха този език, но вече по-надолу човек с нормална интелигентност ми обясни, така че твоето дребно заяждане ми е ненужно.
                                Украинския като роден език:




                                Руския като роден език:









                                Най-често срещания език:



                                Източник:
                                https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%...97%D0%BD%D1%96
                                Last edited by Kris_; 25.05.2023, 02:35.

                                Коментар

                                Working...
                                X