IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

    Аз наистина не разбирам дали ще доживея твое мнение, в което да няма "ма те американците" и "ма те ЕС". Говорим за Македония, македонизма, КПСС, Русия и Югославия. Можеш ли въобще да проведеш дискусия, без да намесваш Байдън във въпроси, случили се около неговото раждане?!?
    Ама питам те бе? Трябва ли чужда държава, която няма отношение към нашия проблем по никакъв начин да ни казва какво да правим?
    Защо избягваш конкретно тази реципрочност? Защо може да се говори с лошо само какво Русия като държава е направила и прави, а трябва да го спестявам за САЩ или която и да е друга? Това нещо явно трудно се смила от поляризираното съзнание. Мозъчен инвалид.

    Коментар


    • Македония е създадена много преди това, а СССР не е искал България да влезе в Югославия в никакъв случай. Не си измисляйте историята по македонски образец, да се излагаме като тях. Защо Македония не я искаха в ЕС ? Заради шиптърите разбира се и нивото на вътрешния ред.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sosi Разгледай мнение

        Навъдили са се едни патриоти, които нищо не знаят за Македония и повтарят само някакви простотии на ВМРО. За последно земите на Македония са били твърдо български през 1018г и малко при Константин-Тих Асен от 1257 до 1277г. Джамбаски е решил да ги прави пак български след 1005 години, ама през 2023г това в Еропа няма как да стане.
        Между другото русофила Джамбазки е писал на официалния Туитър на руското посолство в Скопие доста остро, че азбуката не е македонска. МВнР също са имали изявления и протест.
        Ма все тая де, докато лично Вова не обяви българските земи за изконно сръбски некои хора няма да се усетят. То и сега вече е късно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cyclop

          Ей така, само за майтапа ще те сложа вече и теб в игнор листа, да призная окончателно че от подвластните на пропагандата няма нито един, с когото може поне малко да говориш рационално. Всичките сте все едно говориш на телевизора. Каквото и да кажеш, все се връща каквото е по програма.
          Слагай ме където искаш. Полезно е за психиката да смяташ, че всички са на твоето мнение
          Ръгай Спутника и нека всички тв канали са на правилната честота

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cyclop

            Ей така, само за майтапа ще те сложа вече и теб в игнор листа, да призная окончателно че от подвластните на пропагандата няма нито един, с когото може поне малко да говориш рационално. Всичките сте все едно говориш на телевизора. Каквото и да кажеш, все се връща каквото е по програма.
            Слагай и мен, защото и аз те слагам, съвеЦки простотии не искам да чета.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

              Какво да ми е мнението? Македония е създадена от СССР. Путин говори за "македонска азбука". Кремъл опитва да присъедини България към Югославия. За какъв ми слагаш Макрон въобще?
              Навъдили са се едни патриоти, които нищо не знаят за Македония и повтарят само някакви простотии на ВМРО. За последно земите на Македония са били твърдо български през 1018г и малко при Константин-Тих Асен от 1257 до 1277г. Джамбаски е решил да ги прави пак български след 1005 години, ама през 2023г това в Еропа няма как да стане.

              И как може да наречеш клуб в Македония "цар Борис III"? По-интелигентните българи трябва да забранят на ВМРО и Каракачанов да се бъркат повече в политиката ни с Македония, които докараха отношенията ни дотук, изпълнявайки вековната савецка политика българите да се караме със съседите си, та ако може и да воюваме. Българинът не знае и най-елементарни факти за ВСВ на Балканите, защото не ги е учил по история до 89та, а след това никой не е променял учебниците ни. На 20 април 1941г. българските войски под ръководството на цар Борис III с помощта на Хитлер и Мусолини навлизат в Македония. Попрочетете малко за това, има го навсякъде на английски и си отговорете може ли да наречем клуб в Македония "цар Борис III" и какво цели този който го е направил.

              И за Македония имаме износ към 1.5 милиарда лева годишно, доста повече от този към Русия.
              Last edited by sosi; 25.05.2023, 00:18.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

                Главна и най-основна причина да не харесвам Путин, както и Орбан.
                Ама да бъдем обективни и да кажем, че американците постоянно ни гълчат на ниво дипломация за скопската република.
                А каква, ако мога да попитам им е тяхната работа в този конфликт на културно-исторически интереси, че да се месят? Мм?
                Любопитен съм какво ще каже блюстителя за демокрация и права?
                Аз наистина не разбирам дали ще доживея твое мнение, в което да няма "ма те американците" и "ма те ЕС". Говорим за Македония, македонизма, КПСС, Русия и Югославия. Можеш ли въобще да проведеш дискусия, без да намесваш Байдън във въпроси, случили се около неговото раждане?!?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                  Какво да ми е мнението? Македония е създадена от СССР. Путин говори за "македонска азбука". Кремъл опитва да присъедини България към Югославия. За какъв ми слагаш Макрон въобще?
                  Главна и най-основна причина да не харесвам Путин, както и Орбан.
                  Ама да бъдем обективни и да кажем, че американците постоянно ни гълчат на ниво дипломация за скопската република.
                  А каква, ако мога да попитам им е тяхната работа в този конфликт на културно-исторически интереси, че да се месят? Мм?
                  Любопитен съм какво ще каже блюстителя за демокрация и права?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Е ади де. Нали вие казвате, че укрите забранили руския език? Как? Нали те самите говорят САМО руски, как да го забранят, като незнаят украински? Хептен се оплетохте.
                    То това да им бяха противоречията на проруския лагер, със самогон да ги намажеш.
                    Само стой и гледай сега Китай какъв остров на свобода, прогрес, щастие и граждански права ще се окаже. Социалния рейтинг и локдауните с дронове са били просто лош сън,ама се събудихме вече

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от xa3apm Разгледай мнение

                      Македонизма е създаден много преди да се родя. Въпроса е кой го поддържа сега за сметка на интересите на България? Какво ти е мнението по въпроса?

                      https://m.dir.bg/dnes/politika/makro...ednite-mesetsi
                      Какво да ми е мнението? Македония е създадена от СССР. Путин говори за "македонска азбука". Кремъл опитва да присъедини България към Югославия. За какъв ми слагаш Макрон въобще?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Е ади де. Нали вие казвате, че укрите забранили руския език? Как? Нали те самите говорят САМО руски, как да го забранят, като незнаят украински? Хептен се оплетохте.
                        Как ? Като се напият и се карат помежду си и дори се и бият. Самия украински както му казват вече забелязвам, че е и много персонален език. Тези които го говорят използват различни думи и словоред. Както е при децата преди да проговорят, имат си измислени думи и дори изречения. И карат се гледах, тези които бачат най много се имат за по висша каста.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Каква гражданска позиция е изразил?
                          Ти се изказа. Знам те, че са ти слаби когнитивните способности, но чак толкова не го очаквах. Че и на всичкото отгоре си и биткойнджия. Срамота, ако си и макси.
                          Добре, че са били англичаните, защото ако Асандж беше заклещен в България ние щяхме на момента да го предадем.
                          Ние тука, ако ни поискат 5 души за Международния съд в Хага ще им дадем 20. Ей така, да имат.
                          Турци искат политическо убежище, а ние веднага ги връщаме в Турция. Въобще робска работа.
                          Огромна разлика между нас и англичаните в това отношение.
                          Last edited by Kris_; 24.05.2023, 23:44.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Е ади де. Нали вие казвате, че укрите забранили руския език? Как? Нали те самите говорят САМО руски, как да го забранят, като незнаят украински? Хептен се оплетохте.
                            Това питам, откъде го измислиха този език, но вече по-надолу човек с нормална интелигентност ми обясни, така че твоето дребно заяждане ми е ненужно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                              Откъде се появи тоя измислен диалект, какъв е тоя "украински" език? Преди пет години ходих на поход с украинци, 30-40 годишни, всички говореха на руски, и помежду си говореха само на руски, не за да ги разбираме, просто на този език си говореха. Какъв е тоя "украински"? Може би съм пропуснал нещо, все пак не ме интересува. Ама и в магазина в квартала има сега редовно украинки, и те си говорят на ...руски?
                              Е ади де. Нали вие казвате, че укрите забранили руския език? Как? Нали те самите говорят САМО руски, как да го забранят, като незнаят украински? Хептен се оплетохте.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                                Елементарни хора сте. И без житейски опит и без наблюдения над света. Показали ви нещо във фесбук, и първосигнално някаква базова реакция. Какво мислиш, че понеже има кал на улицата, значи живеят лошо? А че децата могат да тичат по тая улица без никакви тревоги и да играят и да са щастливи и нормални не е от значение, нали? Преди 30-тина години между другото идваха организирано на нашето южно черноморие, в една почивна станция-трансформираща се в нещо като хотел- точно групи от Якутск, много ти знаех тогава къде е това, но помня- нормални, възпитани деца. Ходеха на плаж в 7 часа и се връщаха в 9, понеже слънцето после им беше твърде силно. Много по-хубаво е сигурно да ти ходят децата с субкултурни нигерийци на училище и да ядат бой, понеже са бели (и културни, а не диви).
                                Това са били малки фашистчета, вече много от тях са оставили костите си по Украйна.

                                Коментар

                                Working...
                                X