IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Първоначално изпратено от sosi Разгледай мнение
      1 евро е вече над 100 рубли...
      Е, и?!

      Трябва да се впечатлим от някакъв си курс ли?

      1 Евро равно на 156,51 Японска йена


      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sosi Разгледай мнение
        1 евро е вече над 100 рубли. Тук има едни още чакат еврото да се срути.
        https://www.xe.com/currencycharts/?f...to=RUB&view=1W
        Това са игри на трейдъри. Не бързай. Всичко с времето си.

        Коментар


        • Войните са загубили онзи стария си смисъл, променило се е. Те могат да вземат територии, особенно като тези обезлюдяващите се, но какво ще направят после ? Без война ще ги отстъпят на който ги вземе и може да ги развива. Ето Украйна има много голяма територия, Русия също и хората им са в тенденция да намяват. Резултата е загуба на това от което нямаш и още повече ще го губиш и какво ще спечелят - нещо което и без това имат в изобилие. Накрая ще махат границите и ще се молят някой да дойде.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            Не могат да се спрат нито едните нито другите, лоша работа. А за да спре това чудо трябва и едните да спрат и другите да се спрат, кога ще стане това нещо ?
            Тая война доказа нагледно, че на сегашния етап от човешката история, нито Русия може да спре САЩ и сатаНато да водят войни където си искат, и да окупират чужди територии, нито САЩ и сатаНато могат да спрат Руската федерация да води войни и да окупира чужди територии...

            Така наречените "велики сили" ако решат правят каквото си искат, и никой не може да ги спре...
            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • 1 евро е вече над 100 рубли. Тук има едни още чакат еврото да се срути.
              https://www.xe.com/currencycharts/?f...to=RUB&view=1W

              Коментар


              • Не могат да се спрат нито едните нито другите, лоша работа. А за да спре това чудо трябва и едните да спрат и другите да се спрат, кога ще стане това нещо ?
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  Не знам за тенекия, но руснаците се смеят с твоите леопарди- ставали за келнери/ нали си спомняш клипа който ни пусна тук, танк носи чаша бира без да я разлее/, но не и за война. Не можели да се опрат на т90, да не говорим за армата
                  Путин: В момента леопардите горят! Също както ще горят и f-16! Няма съмнение в това.
                  Но ако тези самолети бъдат разположени на авиобази извън границите на Украйна, а бъдат използвани против нас във войната,
                  тогава ние ще бъдем принудени да вземем мерки.
                  Това е сериозен риск нато да бъде въвлечено във войната...

                  Last edited by Frosty; 06.07.2023, 11:01.
                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • barbaron, и твоя, мамеше тука, пускаше линкове да набираш жертви за разни мошеннически схеми да си качваш битрейта.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Ребята, Пашата не беше ли ваш човек
                      Не е препоръка за каквото и да било.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        Georgi Kadiev


                        10 ч. ·
                        Миналата седмица украинската контраофанзива е успяла да върне само 37 кв.км. Общият размер на окупираната от Русия територия в Украйна е 161 000 кв.км.с Крим и 119 000 кв.км. без него.
                        Иначе казано, ....
                        Иначе казано, кадиев или не може да смята, или е сляп, или е назад нейде година,или си лъже,
                        според вас кое е?

                        Коментар


                        • Не знам колко са им дали САЩ, но съобщиха мисля че им дават блокираните пари на РФ при тях. А за тези установки се съввнявам в мобилността им, преди 35 години знам как в армията ни машините които не е предвидено да се движат много им правеха гумите вечни, тези установки до Украйна дали могат да стигнат ? Едва ли без сериозно да ги ремонтират, а с какви части и дали въобще имат частите сериозно се съмнявам.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            Pyramid, Украйна има много пари, те получиха от САЩ всички запорирани руски пари там и могат да ни купят с тези 150 милиарда. При положение че са толкова богати да искат старо оръжие не е за вярване.
                            Западът не дава толкова, колкото искат. Там е работата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Хахаха-смешко не аз, а ти вярваш в глобалното затопляне ,щото така са ти казали.
                              Ами аз го виждам, малкия. Когато шофирам, предпочитам, да съм с отворени, а не със затворени очи.

                              Коментар


                              • mirodes, то си има промяна в атмосферата, а климата го подържат изкуствено, като почнеш да си плащаш за услугата и ще разбереш че е така.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X