IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Тогава как пишеш тук?
    Неразбираем за мен въпрос.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Викаш лошо е да се разширят възможностите за борба с тероризма и престъпността.

      Всичко са готови да направят французите, само и само да не спрат потока диваци пристигащи във Франция.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

        Пробвай? Отиваш в руски форум, регистрираш се и пишеш слава на нато, и после покажи резултати?
        ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          Франция разреши на полицията тайно да активира телефонни камери, микрофони и GPS, за да шпионира гражданите

          АКТУАЛНО
          07.07.2023
          Автор:Обективно Снимки: People's Gazette
          Френските полицаи получиха правомощия за дистанционно активиране на камерата на мобилния телефон, микрофона и GPS на заподозрения, след като парламентът на Франция прие „законопроект за реформа на правосъдието“ в сряда.

          Законът позволява геолокацията на заподозрени в престъпления, обхващаща други устройства като лаптопи, автомобили и свързани устройства, които да могат да бъдат активирани дистанционно, за да записват звук и изображения на хора, заподозрени в тероризъм, както и в престъпления и организирана престъпност, съобщи People’s Gazette.

          Според френската група за защита на цифровите права La Quadrature du Net, разпоредбите „предизвикват сериозна загриженост относно нарушенията на основните свободи“ и нарушават „правото на сигурност, правото на личен живот и на лична кореспонденция“.
          Викаш лошо е да се разширят възможностите за борба с тероризма и престъпността.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

            Добре върви диктатурката на Макрон. Скоро и в останалата Еврокрация. Не знам с такива като мен какво ще правят, моя телефон няма камера и жипиес, от микрофона ще ми слушат предимно чантата, понеже оттам не излиза. И "свързани устрайства" не купувам. Сигурно ще ме задължат да нося накрая, ако не искам да ми падне социалния кредит под нивото за купони за пюре от ларви.
            Те полицаите малко работа имат,та точно теб ще тръгнат да те следят какво правиш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

              Добре върви диктатурката на Макрон. Скоро и в останалата Еврокрация. Не знам с такива като мен какво ще правят, моя телефон няма камера и жипиес, от микрофона ще ми слушат предимно чантата, понеже оттам не излиза. И "свързани устрайства" не купувам. Сигурно ще ме задължат да нося накрая, ако не искам да ми падне социалния кредит под нивото за купони за пюре от ларви.
              Тогава как пишеш тук?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                В европейска и натовска страна един твоите колеги - бръснар някъФ , след всеки пост пише "Слава на Русия" и този човек нито е баннат нито е трит. Представяш ли си някой в Русия да напише "слава на Нато" в руски форум?
                Е питам, това не е ли свобода на словото?
                Пробвай? Отиваш в руски форум, регистрираш се и пишеш слава на нато, и после покажи резултати?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение
                  Дори европейските левичари погнаха Радев за неадекватната позиция:

                  https://www.politico.eu/article/ukra...rming-ukraine/

                  Чак е странно колко силно се опитва този иначе отличен летец да бъде последния български президент.
                  Аз предлагам, след като му свърши мандатЯ, да го качим на последния Миг29 и да го пратим за маскава. Там със сигурност ще си получи заслуженото - пво ракета, защото прдателите никой не ги иска.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Не ми се е налагало още. Това - за властта
                    Аз писах -ама кой да чете? - "за някои тук". ТУК, не са хора от властта, ами всякаква.публика. ТУК, И ТОВА забраняват. И човек не се допуска да изрази, каквото мисли, ами само "приемливото". ГРАН МЕРСИ за такава "свобода", нале.
                    В европейска и натовска страна един твоите колеги - бръснар някъФ , след всеки пост пише "Слава на Русия" и този човек нито е баннат нито е трит. Представяш ли си някой в Русия да напише "слава на Нато" в руски форум?
                    Е питам, това не е ли свобода на словото?

                    Коментар


                    • Да са наритали някой скоро от китай?? Някой който се канеше яко на руснаците

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        Франция разреши на полицията тайно да активира телефонни камери, микрофони и GPS, за да шпионира гражданите

                        АКТУАЛНО
                        07.07.2023
                        Автор:Обективно Снимки: People's Gazette
                        Френските полицаи получиха правомощия за дистанционно активиране на камерата на мобилния телефон, микрофона и GPS на заподозрения, след като парламентът на Франция прие „законопроект за реформа на правосъдието“ в сряда.

                        Законът позволява геолокацията на заподозрени в престъпления, обхващаща други устройства като лаптопи, автомобили и свързани устройства, които да могат да бъдат активирани дистанционно, за да записват звук и изображения на хора, заподозрени в тероризъм, както и в престъпления и организирана престъпност, съобщи People’s Gazette.
                        Добре върви диктатурката на Макрон. Скоро и в останалата Еврокрация. Не знам с такива като мен какво ще правят, моя телефон няма камера и жипиес, от микрофона ще ми слушат предимно чантата, понеже оттам не излиза. И "свързани устрайства" не купувам. Сигурно ще ме задължат да нося накрая, ако не искам да ми падне социалния кредит под нивото за купони за пюре от ларви.

                        Коментар


                        • Франция разреши на полицията тайно да активира телефонни камери, микрофони и GPS, за да шпионира гражданите

                          АКТУАЛНО
                          07.07.2023
                          Автор:Обективно Снимки: People's Gazette
                          Френските полицаи получиха правомощия за дистанционно активиране на камерата на мобилния телефон, микрофона и GPS на заподозрения, след като парламентът на Франция прие „законопроект за реформа на правосъдието“ в сряда.

                          Законът позволява геолокацията на заподозрени в престъпления, обхващаща други устройства като лаптопи, автомобили и свързани устройства, които да могат да бъдат активирани дистанционно, за да записват звук и изображения на хора, заподозрени в тероризъм, както и в престъпления и организирана престъпност, съобщи People’s Gazette.

                          Според френската група за защита на цифровите права La Quadrature du Net, разпоредбите „предизвикват сериозна загриженост относно нарушенията на основните свободи“ и нарушават „правото на сигурност, правото на личен живот и на лична кореспонденция“.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                            лека нощ ребятки:
                            Администрацията на американския президент обяви, че е решила да предостави на Украйна касетъчни боеприпаси....]
                            Sega, тези бомбички са забранени от разни конвенции, но............. добрата новина е че русия укропия и говедария не са подписали тези решения. Така че спокойно- каквото повикало такова се е обадило

                            А е зазка, нали преди барбарона се хвалеше че франсетата дали такива бомбички, те свършиха ли?? Мисля че дори габровския тулуп показваше клипчета за тях
                            Last edited by v_tin; 07.07.2023, 23:05.

                            Коментар


                            • Толкова е трудно да се разбере че всички ще загубят.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • лека нощ ребятки:
                                Администрацията на американския президент обяви, че е решила да предостави на Украйна касетъчни боеприпаси....






                                Коментар

                                Working...
                                X