Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел
Collapse
X
-
Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнениеПутлер започна да лети до руските региони с придружаващи го изтребители
По време на посещението на Путин в Якутск жителите на града са забелязали поне един изтребител Су-30СМ да ескортира "борд № 1".
Според вестник "Агенция" това е първият визуално потвърден случай от началото на войната, когато борд на Путин е ескортиран от военни самолети по време на посещение в руски регион.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
Бъди сигурен,че тия рускини рано или късно ще напуснат Русия. За какво да стоят при алкохолици,сакати, а и вече 200 хиляди руснаци са на оня свят заради войната.
А аз какво търся не е твоя работа.
Коментар
-
Путлер започна да лети до руските региони с придружаващи го изтребители
По време на посещението на Путин в Якутск жителите на града са забелязали поне един изтребител Су-30СМ да ескортира "борд № 1".
Според вестник "Агенция" това е първият визуално потвърден случай от началото на войната, когато борд на Путин е ескортиран от военни самолети по време на посещение в руски регион.
- 3 Харесвания
Коментар
-
Наричат го руския Рамбо.
Някои казват, че може да нареже и сервира 4 шишчета за по-малко от 10 минути
https://x.com/PStyle0ne1/status/1802986367246368853Last edited by danetha; 18.06.2024, 19:47.
- 1 like
Коментар
-
Vergil1975, виж африканки може да те нападнат, но рускини само на ужким търсят мъже в чужбина. На Запад нямат хубави жени, дори украинците казват - цялата работа е да ни вземат жените, те нямат хубави жени.D.Y.F-091066
Коментар
-
Tepix, Арестович прави разбор на срещата в Швейцария. Половината от поканените държави не са сметнали че трябва да изпратят представители, гласуването на резолюцията е било 50 на 50, половината не са я харесали от присъстващите.
Според него е била за да легитимира Зеленски като президент и да не прави избори в Украйна, които катастрофално би загубил.D.Y.F-091066
Коментар
-
Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнениеТрадиционно-консервативния състезател-мъж по синхронно плуване спечелил още един златен медал на БРИКС игрите.
Тоя път имало още един състезател, който останал със сребърен медал.
Източник: РИА новости
https://t.me/sportrian/42945D.Y.F-091066
Коментар
-
Традиционно-консервативния състезател-мъж по синхронно плуване спечелил още един златен медал на БРИКС игрите.
Тоя път имало още един състезател, който останал със сребърен медал.
Източник: РИА новости
https://t.me/sportrian/42945
- 2 Харесвания
Коментар
-
Украинци ритат мач на европейското, докато техни връстници живеят около два часа и половина след като са изпратени насила на първата линия на фронта.
Футболистите от висшата лига коленичат в знак на съпричастност с гейовете и тъмнокожите по света и техните права, носят лентички на дъгата и между рекламите за чипс, записват малоумни послания срещу расизма, но на никой от УЕФА не му идва на ум да накара всички европейски отбори да започват мачовете с призив за мир.
Зеленски отмени президентските избори заради войната, но не и участието на националния отбор по футбол на европейското в Германия.
Ако някой ми обясни тази демокрация, ще го призная.
Едни ритат топка, други умират, а Европа гледа сеир и люпи семки.
На всичкото отгоре Путин им предлага напълно приемлив мир (за окаяното им поражение), но те го наричат подигравка, за да продължават да умират украинци до последния играч.
Защото на следващото европейско няма да има мъже и за отбора на Украйна.
СЛАВА НА РУСИЯ !!!
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнениеVergil1975, да пишат ти от сайт ти пишат, ти затова ли още търсиш българка ..
А аз какво търся не е твоя работа.
- 4 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
- 4 Харесвания
Коментар
-
ratten, и Русия не може да се погрижи за инвалидите, една от причините да искат траен мир е точно тази. Никой не може да се погрижи за инвалидите, обществата са такива че за здравите не се грижат. Ограничаване на богатството, на личното богатство до 3 милиона евро трябва да се въведе, всичко нагоре се прибира от държавата.D.Y.F-091066
Коментар
-
Mateev, инвалидите са украинци, там руснаците са много малко и точно от какъв зор да идат..ами не ходят. Война която се започна със затворниците в Украйна и лумпените. Не е важно да имаш оръжия за да не ти се случела война, по важно е да нямаш лумпени да ти подпалят чергата. Естественно че Макрон ще прати там престъпниците във Франция, няма да прати белите и образовани французи.D.Y.F-091066
Коментар
Коментар