IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кога очаквате САЩ да започне поредната война и срещу кого?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Ами, не точно цялата западна цивилизация, не точно пет крачки, не точно напред (ами встрани), ама иначе, си (не точно) прав, разбира се. Просто, много ти се ще.
    когато РФ има квантово превъзходство пишете пак. да ми се ще? чак пък очевидната истина не Ви понася.ще Ви мине.имайте търпение

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

      Чак пък измислица и лъжа https://pan.bg/view_article-5-22616-...erno-more.html
      fake!!!!!!! айде по сериозно а? точно pan.bg да давате ! мислим Ви за по сериозен

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
        Аз знам нещо, което съм установил с времето:Бизнесът НЕ Е спринт, ами маратон. Затуй - ок, ще ти се - ако искаш, отписвай ме, то си е за теб. Аз не съм бит, докато не го призная сам. Разбира се, никой не ти забранява танците с дайрето...
        При теб маратонът е безкраен. Въртене в кръг, който всъщност си е 0 (нула).
        И така петнайс години.

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • "Кога очаквате САЩ да започне поредната война и срещу кого?"

          Демократите играят игрички с опозицията в Китай, така наречените комсомолци, чиято крепост е/беше Ухан (да, този с "вируса").

          Съответно, имайки предвид бъдещия им президент, който не е на този свят с главата си, зад неговия гръб те ще имат доволно лична безотговорност да се пробват с военен конфликт с официалната власт на Китай, с цел най-малко два заека: помощ на "комсомолците" за евентуална "цветна революция" в Китай, и/или поне повдигане на военния авторитет на "ястребите", които винаги са били от демократите.

          Но много ще сбъркат, празноглавите...

          ​​​​​Пп. Ако обърнахте внимание, направиха репетиция за цветна революция в Хонконг.
          Last edited by Иван Петкандраганов; 03.01.2021, 18:58.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            То и резултатите от бизнеса ти са факт, ама не спираш да зяеш,
            Аз знам нещо, което съм установил с времето:Бизнесът НЕ Е спринт, ами маратон. Затуй - ок, ще ти се - ако искаш, отписвай ме, то си е за теб. Аз не съм бит, докато не го призная сам. Разбира се, никой не ти забранява танците с дайрето...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

              глупости .измислица! лъжа!!!
              Чак пък измислица и лъжа https://pan.bg/view_article-5-22616-...erno-more.html

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                axaxxaxaxax верно ли? западната цивилизация хич не е пет стъпки НАПРЕД.нали?
                Ами, не точно цялата западна цивилизация, не точно пет крачки, не точно напред (ами встрани), ама иначе, си (не точно) прав, разбира се. Просто, много ти се ще.
                Last edited by Pyramid; 03.01.2021, 15:34.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Е, разбира се. Ама 27 на брой едновреме. О подадени рапорти за напускане на флота, именно на „Доналд Кук”, в седмицата, непосредствено след прелитането, СА факт...
                  То и резултатите от бизнеса ти са факт, ама не спираш да зяеш,

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                    глупости .измислица! лъжа!!!
                    Е, разбира се. Ама 27 на брой едновреме. О подадени рапорти за напускане на флота, именно на „Доналд Кук”, в седмицата, непосредствено след прелитането, СА факт...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                      Който не вярва да проведе анкета на служилите на" Доналд Кук".Половината се насраха а другата половина влязоха в лудници и никой не ще
                      да се връща да воюва с руснаците.
                      глупости .измислица! лъжа!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                        Ами страшна са, докато мигнеш и се озъбваш от оръжията им.
                        axaxxaxaxax верно ли? западната цивилизация хич не е пет стъпки НАПРЕД.нали?

                        Коментар


                        • Който не вярва да проведе анкета на служилите на" Доналд Кук".Половината се насраха а другата половина влязоха в лудници и никой не ще
                          да се връща да воюва с руснаците.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                            Страшна сила са- с увеличена минимална заплата от тази година на 140 евро
                            Ами страшна са, докато мигнеш и се озъбваш от оръжията им.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              Русия ще става все по-силна и недосегаема .
                              при 1000 $ за барел - може

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                                Страшна сила са- с увеличена минимална заплата от тази година на 140 евро
                                ахаххахах недей .ще има инсулти

                                Коментар

                                Working...
                                X