IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кога очаквате САЩ да започне поредната война и срещу кого?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    На тебе нивото ти е ПУИ Асен Киселинчев Долни Дъбник
    Бе къв е тоя институт, неколко пъти вече го чувам?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп

      То ти и селчото сте на един акъл. Ама гледам че не сте само вие двамата.
      Прав беш оня Христов като разправяше че 90% са дебили.

      Щом "оня" Христов ти е фаворит, трябваше да не участваш в щурма на Капитолия (Христов вероятно не би го одобрил).

      Но ти си убеден, че статуквото винаги печели, нали? А поддържаш и Тръмп.. и Бай Ставри знаеш кой е - на един акъл сте....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        На теб нивото ти е като на още един-два ника съвсем същото. Мурзилско.
        За джендърите те питах защото изглеждаш доста осведомен, предполагам точно номер 314.
        И не се надувай толкова, ще вземеш да гръмнеш и да омажеш всичко.
        На тебе нивото ти е ПУИ Асен Киселинчев Долни Дъбник

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп

          Ти акъл не ми давай какво да коментирам. Иначе беше ясно че си мурзилка. Тук руските тролове се появяват на групи.
          Тази година интересите им мистериозно съвпаднаха с интересите на Чери и останалата червена пасмина.
          Само много тъп човек може да каже 'абе да се маха там пък после ще видим'. Е, и руски трол също.
          Депесето айде запри се бе учтиво те моли човека.Или ПУИ Асенн Киселинчев и телка пречат

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение


            ​​​​​Калифорния отече у киреча, киреча на животните-хора, лет ми тел ю.
            https://m.youtube.com/watch?v=gOqblSqx_VI
            Целия албум е велик!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              Предполагам че теб могат да те квалифицират като номер 314?
              Републиканец, я кажи - беше ли между щурмоваците на Капитолия? Нали заяви тук, че си републиканец! (ама Тръмп ти беше супер-фаворит)... Няма начин да не си се катерил по стените!

              Или ти само яйца и домати хвърляше? Колко кила розАв домат открадна (за в къщи)?

              Що си мисля, че твоята теза беше, че си има законови основания за смяна на статуквото: редовните избори!

              И сега - след изборите - защо протестираш? Активист беше тук. Проглуши ни ушите с лозунги - републиканец # 1 си бил! След изборите Байдън ще ти обърне особено внимание - истина ли е, че са те видяли между протестърите, по една стена, нагоре....(при Бай Ставри, нещо май...)

              Аз им казвам, че са се припознали - версията на Бате Пешо за Долни Дъбник - ама те не вярват: като Спайдърмен си се бил катерел по стената на Капитолия ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                стига им тексас да се отцепи ще си имат работа за 20 години и няма да се чудят на кой да изнесат демократични бомби на главата

                Ненормалната Калифорния вече се е отцепила и няма кой да ѝ помогне, прав ѝ път в ада, който сами създават, мислейки че са ангели.

                Само не ми е ясно защо искат да са ангели?
                ​​​​​​Явно вече им е трудно да бъдат даже просто хора?

                ​​​​​Калифорния отече у киреча, киреча на животните-хора, лет ми тел ю.
                https://m.youtube.com/watch?v=gOqblSqx_VI

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  стига им тексас да се отцепи ще си имат работа за 20 години и няма да се чудят на кой да изнесат демократични бомби на главата
                  Два пъти вече са го правили. Имат традиция дет се вика. Много бизнес централи се преместиха там последните години, подгонени от данъците, но и не само. Либерастията им идва в повече на нормалните калифорниици. Бягат в Тексас, Аризона, Айдахо.

                  Коментар


                  • стига им тексас да се отцепи ще си имат работа за 20 години и няма да се чудят на кой да изнесат демократични бомби на главата
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      На теб нивото ти е като на още един-два ника съвсем същото. Мурзилско.
                      За джендърите те питах защото изглеждаш доста осведомен, предполагам точно номер 314.
                      И не се надувай толкова, ще вземеш да гръмнеш и да омажеш всичко.
                      Пиши си по темата и аз си драскам по нещо по темата ,, върви си по твоята пътечка и аз си вървя по моя път и е добре и за двама ни някъде в гората пътищата ни да не се пресекат, нито аз те коментирам, нито ти мене ще ме коментираш,, ок, мой ?? Ясно ?? Тебе те кефи сащ, мене ме кефи Русия, начи всичко е ок, ония били кравари, другите мурзилки, начи всичко е ок, нъл тъй мой ? Спазвай договорката ни и ще доживееш до 100 год

                      Не ти мисля злото - бъди жив и здрав

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                        Мой ..... Имхотепе виж ся мойто момче кво ще ти кажа ,, чел си доста мой постове нал ? Знайш че мога да се изразявам на ниво дето трудно ме разбираш и бая трябва да мислиш за тва дето съм го писал. Ся мой ще сляза на твойто ниво да ме разбереш и те питам аз - конфликт ли търсиш с мене или просто те кефят джендърите, а ?? Не съм ти Пирамидата дето се джавкаш с него нито бай ти Пешо, при мене ще ядеш шамарите ако продължиш с заядливия си тон, разбра ли мой .... ?? Не ме коментирай така както и аз не те коментирам и се правя че не те виждам, разбрахме ли се мой ??
                        На теб нивото ти е като на още един-два ника съвсем същото. Мурзилско.
                        За джендърите те питах защото изглеждаш доста осведомен, предполагам точно номер 314.
                        И не се надувай толкова, ще вземеш да гръмнеш и да омажеш всичко.
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Предполагам че теб могат да те квалифицират като номер 314?
                          Мой ..... Имхотепе виж ся мойто момче кво ще ти кажа ,, чел си доста мой постове нал ? Знайш че мога да се изразявам на ниво дето трудно ме разбираш и бая трябва да мислиш за тва дето съм го писал. Ся мой ще сляза на твойто ниво да ме разбереш и те питам аз - конфликт ли търсиш с мене или просто те кефят джендърите, а ?? Не съм ти Пирамидата дето се джавкаш с него нито бай ти Пешо, при мене ще ядеш шамарите ако продължиш с заядливия си тон, разбра ли мой .... ?? Не ме коментирай така както и аз не те коментирам и се правя че не те виждам, разбрахме ли се мой ??

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                            Войната като нищо ще дойде от Русия. Ако им спрат газопроводите, ако не им признаят ваксината, ако ги настъпват още със санкции няма да е много чудно военните да отстранят Путин. Сега на Байдън жизнено му трябва сериозен конфликт и нищо чудно да ги настъпва до край. Байдъновци ще искат веднъж завинаги да приключат мача с Русия, че им е много голям трън в петата.
                            Конфликт с Русия няма да има..Краварите са страхливи те нападат бият и грабят само по слаби.Държат се като батковци които преджобват малките в училище и им вземат парите за закуска,Генетичната утайка на народите по света се сгромоляса....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Предполагам че теб могат да те квалифицират като номер 314?
                              Оф мозъчния тръст на ДПС пак се напика

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                                Ми то и на Наполеон и на Хитлер Русия е била трън в петата, но историята показа как свърши всичко А на разните му байдъновци, килърита, ястреби и прочие птици все Русия им е врага и сънуват че ги заплашва с нещо си, все Китай им е виновен , че е работилницата на света и че е реалната и най- силна икономика в света, а не на думи и теория кат краварите. Ама краварите все още си мислят че света е като преди 20 год, ,, че могат да заплашват с оръжие и с санкции всеки който не им е удобен, сякаш не се усещат че вече са по пързалката надолу ....
                                Сащ били империя .... да или по- скоро бяха .... историята показва че разпада на 1 империя рядко започва с враг отвън, обиконвено разпада започва отвътре с деградацията на ценностите и културата, възпитанието, религията и други морално етични и духовни категории.... разбира се в сащ е нормално да има 135 джендърски пола или не знам колко са ся вече може и и 345 да са станали ....
                                Предполагам че теб могат да те квалифицират като номер 314?
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X