IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кога очаквате САЩ да започне поредната война и срещу кого?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • тия може и гражданска да започнат, че не са малко изтрещели
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
      Войната като нищо ще дойде от Русия. Ако им спрат газопроводите, ако не им признаят ваксината, ако ги настъпват още със санкции няма да е много чудно военните да отстранят Путин. Сега на Байдън жизнено му трябва сериозен конфликт и нищо чудно да ги настъпва до край. Байдъновци ще искат веднъж завинаги да приключат мача с Русия, че им е много голям трън в петата.
      Ми то и на Наполеон и на Хитлер Русия е била трън в петата, но историята показа как свърши всичко А на разните му байдъновци, килърита, ястреби и прочие птици все Русия им е врага и сънуват че ги заплашва с нещо си, все Китай им е виновен , че е работилницата на света и че е реалната и най- силна икономика в света, а не на думи и теория кат краварите. Ама краварите все още си мислят че света е като преди 20 год, ,, че могат да заплашват с оръжие и с санкции всеки който не им е удобен, сякаш не се усещат че вече са по пързалката надолу ....
      Сащ били империя .... да или по- скоро бяха .... историята показва че разпада на 1 империя рядко започва с враг отвън, обиконвено разпада започва отвътре с деградацията на ценностите и културата, възпитанието, религията и други морално етични и духовни категории.... разбира се в сащ е нормално да има 135 джендърски пола или не знам колко са ся вече може и и 345 да са станали ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
        Войната като нищо ще дойде от Русия. Ако им спрат газопроводите, ако не им признаят ваксината, ако ги настъпват още със санкции няма да е много чудно военните да отстранят Путин. Сега на Байдън жизнено му трябва сериозен конфликт и нищо чудно да ги настъпва до край. Байдъновци ще искат веднъж завинаги да приключат мача с Русия, че им е много голям трън в петата.
        Аха. И, затуй, казваш, "войната ще дойде от Русия"?
        Не е зле да си прецизираш изказа.

        Коментар


        • Войната като нищо ще дойде от Русия. Ако им спрат газопроводите, ако не им признаят ваксината, ако ги настъпват още със санкции няма да е много чудно военните да отстранят Путин. Сега на Байдън жизнено му трябва сериозен конфликт и нищо чудно да ги настъпва до край. Байдъновци ще искат веднъж завинаги да приключат мача с Русия, че им е много голям трън в петата.

          Коментар


          • Изобщо, интелектуалната и морална немощ на обществото, в комбинация с безмерна Лакомия, все някога, избива.
            Хора. От своите. Тази сутрин,неприятел, ме събуди с новина, че вече официално, има жертви пред Капитолия.
            Почна се.

            Коментар


            • САЩ няма да почва война срещу никого щото няма кинта.Ще има Гражданска война и ще се трепят помежду си....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Както е тръгнало - срещу себе си.....
                Тя тая никога не е спирала. Не бият тъпана по този повод но, хубаво се вгледай: Санкции, ПОДРИВАНЕ СОБСТВЕНАТА здравна система, преследване на призраци...

                Коментар


                • Както е тръгнало - срещу себе си.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                    Предишни години ако се гледат (без Обама, че той малко наруши традицията). Републиканците в Близкия Изток, Демократите в Европа.

                    Съмнявам се да стартират някъде, ще са прекалено заети с вътрешни проблеми. А и обикновените войничета едва ли ще им се воюва за някакви измислени каузи.

                    Кандидати: Беларус, Иран, Северна Корея

                    Но пак силно ме съмнява
                    И над трите, има ядрен чадър. Трудно. Виж, нещо там, в Африка...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                      Мисля ще трябва да избираш, очите ли ти виждат, или в пан.бг е истината



                      пп
                      не е за вярване колко трябва някой да не е в час или да е захапал гола кука, че още да се е вързал на частушката.
                      Мурзилки, сър,

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                        Нещо чул ли си за ония двеста и педесе ракети със среден и малък обсег, почна ли инсталирането?
                        За него не знам но, за Българиями хората, които тук обичам и ценя, те са смъртна заплаха. Затова, нямат място тук.

                        По темата: Щатите са пред многони прекалено сериозни предизвикателства, за да се захванат с още едно, от което, измъкване сух, няма. Затуй, с кого да започват и кога да чакаме тяхна война, не е точно Въпросът. Ако някой е наистина Велик и Могъщ, от един момент насетне, пред него остава не въпросът кого още да набие, ами как да предотврати неизбежното. ТАМ са разпънати в момента. ТОВА ги боли.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          Чак пък измислица и лъжа https://pan.bg/view_article-5-22616-...erno-more.html
                          Мисля ще трябва да избираш, очите ли ти виждат, или в пан.бг е истината



                          пп
                          не е за вярване колко трябва някой да не е в час или да е захапал гола кука, че още да се е вързал на частушката.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                            Гербавите взеха скорострелно да увеличават армията ,купуват самолети,кораби и др.техника и мен ми намирасва ,че нещо ще се
                            случи на юг от наште граници ,дано да бъркам.
                            Нещо чул ли си за ония двеста и педесе ракети със среден и малък обсег, почна ли инсталирането?
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                              Предишни години ако се гледат (без Обама, че той малко наруши традицията). Републиканците в Близкия Изток, Демократите в Европа.

                              Съмнявам се да стартират някъде, ще са прекалено заети с вътрешни проблеми. А и обикновените войничета едва ли ще им се воюва за някакви измислени каузи.

                              Кандидати: Беларус, Иран, Северна Корея

                              Но пак силно ме съмнява
                              Гербавите взеха скорострелно да увеличават армията ,купуват самолети,кораби и др.техника и мен ми намирасва ,че нещо ще се
                              случи на юг от наште граници ,дано да бъркам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                                А сега, да се върнем към темата, както е зададена: СЕГА очаквам, АКО щатите започнат война някога, това да е срещу държава от близкия Изток. Работата е там, че и Китай разви значим ядрен потенциал, а янките не могат да си позволят щетите от ответен удар. Точно, както и от руски. Та те, на Ким не посмяха да скочат, а уж малък...
                                Предишни години ако се гледат (без Обама, че той малко наруши традицията). Републиканците в Близкия Изток, Демократите в Европа.

                                Съмнявам се да стартират някъде, ще са прекалено заети с вътрешни проблеми. А и обикновените войничета едва ли ще им се воюва за някакви измислени каузи.

                                Кандидати: Беларус, Иран, Северна Корея

                                Но пак силно ме съмнява

                                Коментар

                                Working...
                                X