IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

    Сто процента съм сигурен, че това не е истинският Волен Сидеров. Той се опитва да се разграничи от обвиненията в расизъм. По-скоро е човек, целящ да злепостави горепосочения Волен. А относно интервюто-нищо ново под слънцето, още преди 4-5 г. се бях натъкнал на човек, който разказваше за "световното правителство", управляващо в сянка.
    bla
    http://store3.data.bg/icesun/dnesbg.jpg

    Коментар


    • Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

      Dash, доколкото разбирам от разговора, Милен Велчев е предприел някакъв ход, вследствие на който страната е пропуснала печалба от няколкостотин милиона долара. Давам си сметка, че даже и министър не би могъл точно да предвиди хода на валутите и понякога трябва да рискува. Когато обаче вследствие на риска, който е поел не се реализират печалби от такъв размер, не би ли трябвало въпросният министър да поеме отговорността и да се оттегли, а не да представя нереализираната печалба като успех?

      И нещо друго, ако оставим настрана приказките за еврейски заговори и не знам какво си, не е ли истина, че Сорос (Шорош) в някакъв момент наистина бил направил един милиард за един ден, поне такава е мълвата? Този удар бил основата на богатството му по-нататък, Ако е вярно, какво е рационалното обяснение за такава свръхпечалба? Има ли някаква практическа възможност ти и аз да направим поне половината на тази сума?

      Коментар


      • Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

        vs, то е много лесно да критикуваш дефектите на световната икономика и да обвиняваш за всички несгоди световния заговор и т.н. Аз нещо не виждам г-н Сидеров да предлага разумно и реално изпълнимо решение на който и да било проблем, който е изложил. Аз пък мисля, че е казал немалко глупости и празни приказки. Възхищавам се на наивистичния му поглед върху световната икономика. То това и върви в момента на политическия пазар. Хората искат прости истини, "верни неща" които са прости и лесносмилаеми и поне там има кого да посочиш с пръст и да кажеш "Ето го виновния".

        Коментар


        • Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

          Психиатър, явно наистина обичаш да тълкуваш чуждите думи по своему и да ни занимаваш с притесненията си. Няма лошо, стига да си намериш слушатели. Отпусни се, разкажи ни болките си.

          Аз си казах мнението за интервюто на Волен Сидеров - с изключение на терминологични неточности, принципно е прав за много неща. И задава повече реторични въпроси, отколкото да дава отговорите които такива като Психиатър му вменяват.

          С което мисля да ви оставя засега, защото ми се приспа.

          Поздрави на всички, и успешен месец юли.... Я, юли започнал. Джулай, Варна, помни ли някой???

          Коментар


          • Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

            Аз не се мисля, АЗ СЪМ ВОЛЕН СИДЕРОВ! А оня списък с евреите - те всички ще бъдат екзекутирани като вземем властта! И всеки който не ми вярва ще бъде разстрелян! Дръжте се братя! Ще се борим до последно срещу международния гнет на МВФ и НАТО! Някои от нас ще умрат, но тези които оцелеят ще живеят в благоденствие! В един свят без банки и евреи!
            Свобода, равенство, братство! АТАКА!

            Коментар


            • Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

              Ами притеснителен съм vs. Такъв съм по природа. И то е защото искам да помагам на хората. И особено много се притесних като прочетох т.нар. "икономическа програма" на уважаемия господин и се изплаших да не би да бъде изпълнена. Та оттам съдя, че може би не знае за какво става въпрос. И от начина по който поставя "реторичните" си въпроси. Струва ми се, че не е особено наясно с това, което говори. А аз усещам такива неща. Това ми е работата. Та притеснява ме ако един политик говори неща, които той сам не разбира и ги заявява с някакъв оттенък на сигурност и абсолютна вяра в правотата си. Още по-притеснително е, когато обикновени хора без познания по определена материя започнат да вярват и си въобразят, че нещо е толкова просто, колкото им се представя. Ей такива притеснения ме глождят.

              Коментар


              • Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

                В тоя форум се напълни с луди - психиатри, някой дето се мисли за Волен Сидеров.

                Администраторът спи.

                Сега остава някой да пусне онзи списък с 1500-те евреи в България, и утре ще критикуват Инвестора по БНТ )

                Коментар


                • Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

                  Стига сте дрънкали глупости и празни приказки. Важното е всички врагове на народа да бъдат разстреляни! Тези които не го разбират са ГЛУПАЦИ и национални предатели и всички ще бъдат изправени до стената като дойде РЕВОЛЮЦИЯТА!

                  Коментар


                  • Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

                    Психиатър - ами ти откъде си толкова сигурен, че г-н Сидеров не задава точно реторични въпроси? Че даже да се притесняваш, че не знае отговора, си тръгнал.
                    Май опитваш да тълкуваш кой какво казал, колко знаел и прочие... А с притесненията си си тръгнал да ни занимаваш всички тук.
                    Май наистина се изживяваш като психиатър?!

                    Коментар


                    • Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

                      Facts, shte ti otgovorja posle. Trjabva da izlizam na vecherja.

                      Коментар


                      • Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

                        Ами vs притеснявам се, че г-н Сидеров не поставя изобщо реторични въпроси ами май не им знае отговора. Притеснявам се, че май г-н Сидеров не е наясно с това, което определя цената на една валута изразена в друга. Притеснявам се и, че г-н Сидеров май изобщо не знае какво е точно представлява валутата на една страна и кое определя стойността и и какво всъщност изразява тя. Притеснявам се дали г-н Сидеров не говори твърде силни и категорични думи за неща, които може би не разбира. А съм виждал доценти и професори да се изказват съвсем не толкова сигурно. Но предполагам, че колкото и некадърни да са били, така или иначе г-н Сидеров е на светлинни години по познания в сравнение с такива хора. Ей тия дреболийки ме притесняват понеже е мой потенциален пациент и трябва да знам как да подходя в лечението.

                        Коментар


                        • Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

                          Извинявам се - Божи заповеди, с главно "Б"

                          Коментар


                          • Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

                            РРР - бил съм в САЩ.

                            10-тте божи заповеди както и въпросната фраза на банкнотите сами по себе си не са религиозни символи. Заповедите написани на книги, и тези книги превърнати във огромен монумент - скулптура, поставени на видно място пред обществена сграда - това вече са символи. Това беше един много дискусионен случай, не помня преди година или повече, и мисля че ако не се лъжа Върховният съд се произнесе дали е допустимо в една светска държава, където има свобода на религия и пр., да се изтъкват така символите само на една религия.

                            Позапознай се малко, и чети внимателно.

                            Коментар


                            • Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

                              Що се отнася до разните му там ционистки теории не мога нищо да твърдя със сигурност.

                              Само знам някои факти. Така например при присединяването на Австрия към Германия по време на Втората светована война 6 от всеки 7 адвокати в тази държава тогава са били евреи. Това като се комбинира с вица за евреина, който бил миньор ми се струва доста живописно! Вие знаете ли го тоя виц за евреина, който бил миньор?

                              Коментар


                              • Гениалните икономически прозрения на Волен Сидеров

                                vs, явно никога не си бил в САЩ. Десетте божи заповеди ги има почти във всяка съдебна зала и повечето училища. Над 70% от населението са вярващи, но не като в БГ, а вярващи които всяка Неделя са в църквата. Повечето са Евангелисти и Баптисти, има и малко Католици.

                                А пък "г-н Сидеров" преписа една книга от руската "Световна Конспирация" (повярвай ми, чел съм ги и двете, едно към едно са) и си въобрази че е писател и личност, когато всъщност не е нищо повече от един дрисльо, изгонен от всички партии в БГ (без ДПС)
                                In the state of nature profit is the measure of right.

                                Коментар

                                Working...
                                X